4:0
3:2
- : -

TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary 10:4
6. Matěj Smeták, 9. Jiří Kroček, 19. Matěj Smeták, 27. Matěj Smeták, 29. Jiří Gregor, 33. Michal Kozelský, 36. Vojtěch Vavrečka, 47. Michal Kozelský, 49. Michal Kozelský, 60. Michal Kozelský - 8. Michal Klápa, 10. Michal Klápa, 54. Daniel Nicklas, 60. Daniel Nicklas; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 24 - Václav Zavadil 11, Daniel Váradi 10; po třetinách: 3:2, 4:0, 3:2;
60:00
59:59
střely za 3. třetinu domácích jsou 15 a hostujících 8
59:59
komentář hostů: Bojujeme s produktivitou, zraněními a nemocemi. Soupeř hrál dnes jednoduše a proměnil defakto každou větší šanci. Gratuluji.
59:59
Komentář trenéra domácích Václava Komačky: Dnes sustredený výkon počas celých 60 minút a zaslužené 3 body. Konečne sme zvýšili produktivitu, vzadu super bloky a golman. Teraz sa musíme pripravit na play down.
59:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Matěj Svatek (10:4).
59:23
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Jiří Gregor (10:3).
53:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Michal Klápa (9:3).
53:37
po neúmyslném faulu byl vyloučen Matěj Smeták na 2 min.
52:48
Vyloučen hráč Matěj Smeták družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:18
Vyloučen hráč Jiří Mutínský družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
45:40
brankář domácích i po vysokém zasypání střel nám je oporou a nepustil ani jeden gól
36:44
Vyloučen hráč Tomáš Blahut družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
35:40
hráč s číslem 44 hostujícího týmu se snaží proměnit své šance proti domácímu týmu
35:09
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Jiří Gregor (7:2).
28:54
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Gregor, asistoval Michal Kozelský (5:2).
28:35
brankář domácích vychytal prudkou střelu
26:12
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták z trestného střílení (4:2).
18:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Vojtěch Vavrečka (3:2).
18:24
domácí tým proměnil přesilovou hru ve svůj prospěch
17:27
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
09:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (2:2).
08:38
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Kroček, asistoval Matěj Smeták (2:1).
07:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Ondřej Vavro (1:1).
07:11
Domáci dostali nešikovný gól z půlky hřiště
05:43
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Tomáš Blahut (1:0).
05:00
hráč s číslem 96 domácího týmu byl ve velké šanci, ale nepodařilo se mu proměnit střelu