1:3
2:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:8
40. Lukáš Froněk, 55. Lukáš Malý, 60. Jan Králík - 1. Luděk Ondráček, 9. Lukáš Jalový, 16. Tomáš Brom, 18. David Coufal, 24. David Sládeček, 28. Tomáš Brom, 33. Tomáš Brom, 55. Matěj Hronek; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 143; zásahy brankářů: Radek Kulhan 16 - Filip Létal 13; po třetinách: 0:4, 1:3, 2:1;
60:00
komentář trenéra hostí: řezačka, klouzaná a florbal moc ne. Kvalita zvítězila. Musíme takové zápasy být vyčůranější a vytěžit víc z našich zkušeností. Soupeři díky za zápas.
60:00
59:59
Střely na branku 6:8
59:59
komentář trenéra domácích Lukáše Malého: Předvedli jsme jeden z našich nejlepších výkonů v sezóně, ale na soupeře to vůbec nestačilo. Čekáme, že se s Hattrikem ještě utkáme a doufám že budem Brnu v play-off důstojným soupeřem.
59:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval David Chvosta (3:8).
54:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Václav Hejplík (2:8).
54:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Tomáš Brom (1:8).
51:34
Štíři ještě nic nevzdávají a stále bojují
49:29
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
39:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Lukáš Malý (1:7).
39:17
Vyloučen hráč David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:57
Vyloučen hráč Michal Machálek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi.
32:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Marek Fuchs (0:7).
32:19
Hra se přelévá z jedné strany na druhou
28:26
Brno drží míček na své polovině a kontroluje vývoj zápasu
27:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Matěj Hronek (0:6).
26:35
Králík nezpracoval docelapřesnou nahrávku a pokazil tak únik 2 na 1
25:11
Brnu se nedaří udržet na útočné polovině
23:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Tomáš Brom (0:5).
23:08
Vyloučen hráč Radek Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:13
Vyloučen hráč Kryštof Bučok družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:50
Strouhal dorážel před létalem, z velkého brankoviště však byl nemilosrdně vyhozen
17:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval David Sládeček (0:4).
17:16
Vyloučen hráč Jan Staněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:23
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Lukáš Jalový (0:3).