1:0
0:0
- : -

BLACK ANGELS - Florbal Ústí 2:0
19. Jan Pícha, 39. Jakub Renčín; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Daniel Körber 35 - Marek Netopilík 36; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:0;
60:01
Trenér domácího týmu Petr Pajer: Výborný koncentrovaný výkon celého týmu v čele s golmanem, který dneska zaslouženě přepsal historii Black Angels! Gratulace! Jsem rád, že jsme si před PO konečně taky vyzkoušeli zápas, který neskončil přestřelkou. Díky divákům a soupeři.
60:01
Trenér hostujícího týmu Marek Vojta: Zápas ovlivnil výborný výkon brankářů na obou stranách. Rozhodla naše střelecká nemohoucnost způsobená neefektivním řešením proti blokujícímu soupeři a nezvládlé závěry třetin. Děkuji fanouškům za podporu.
60:00
Střely ve třetí třetině BA-15, Ústí-14.
60:00
59:54
Korber neuvěřitelným zákrokem zachránil čisté konto.
59:02
Blaci získali míček a odvolali gólmana,aby byli na míčku.
56:41
Vyloučen hráč Marek Netopilík družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
56:41
Brankář hostů neudržel nervy na uzdě a Blaci si zahrají přesilovku.
56:32
Korber si připsal dva dobré zákroky.
56:17
Bauman ještě dokázal zamezit chybě v obraně.
54:49
Blaci mají rozehrávku v rohu a boudou se snažit něco vymyslet.
53:20
Velechovský to vzal při protiútoku soupeře na sebe,ale trefuje jenom první hráče.
52:34
Domácí na útočné polovině jsou aktivní, ale zatím nedokáží najít slabiny v hostující obraně.
51:30
Blaci zablokovali střelu ústeckého hráče.
50:13
Oba celky hrají dobře v obraně a tak v tomhle zápase vidíme spíše fotbalový výsledek.
49:52
Blaci bez větších obtíží přežili přesilovku hostů.
48:23
Ústí si nedokáže vyslat střelu na Korbra.
47:52
Vyloučen hráč Tadeáš Velechovský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
47:52
Velechovský byl v souboji v Cabejškem. Domácí hráč nehrál podle pravidel a jde si sednout na trestnou.
45:43
Cabejšek vystřelil na branku kde byl připravený Bauman. I když se akce odehrávala mimo hrací dobu. Domácí lavička se snaží naštvat Cabejška křikem na něho.
45:22
Dobrý závar před ústeckou brankou končí střelou nad branku.
43:32
Ústí drželo Bkacky na obranné polovině. Blaci nepustli střelu na Korbera.
42:00
Blaci dobře brání a nepouštějí Ústí do šancí.
40:04
Korber si připisuje dobráý zákrok na začátku třetiny.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině BA-15, Ústí-10.
40:00
39:30
Hněvkovský se dostal k balónu na velkém brankovišti, ale nevyzrál na gólmana hostů.
38:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Daniel Körber (2:0).
38:35
Korber našel svým výhozem Ričiho, který měl dostatek času na svojí forhendovou kličku a zakončil po zemi pod rukou hostujícího gólmana.
37:06
Hromada v protútoku se snažil najít K.Bočka. Bohužel pro domácí se zapletl do kličky a vůbec nezakočil.
36:15
Ústí se snažilo srovnat, ale protiútok útočící hráč zakončil střelou nad.
36:06
Bauman dobře prověřil gólmana hostů.
34:45
Blaci se snaží najít mezery v hostující obraně.
32:27
M. Boček se dostal k volnému míčku a střílel jenom do gólmana. Poté na druhé straně Janata na Korbera nevyzrál.
31:30
Ludvík mohl odčinit trest, ale bohužel trefuje jenom tyč poloprázdné branky.
30:28
Ústí dokázalo vyprodukovat jednu střelu na branku. Tu Korber dokázal chytit.
29:29
Hromada s K. Bočkem dobře vyškolili obranu a i v oslabení ohrozili branku hostí. Bočkem bohužel netrefuje branku.
28:28
Vyloučen hráč Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
28:28
Ústí se snažilo využít avizované přesilovky. Jejich kombinaci ukončil dobrý zákrokem Riči.
26:40
Korber vystihl záměr jednoho z útočníků. Ten se dobře pro hosty dostal za branku a nevyužil dobrý pokus hostů.
25:20
Ústí se dostalo po delší době k míčku, ale obrana Blacků zatím drží čisté konto.
24:53
Blaci se snaží vstřelit gól, ale zatím jejich akce končí na gólmanovi hostů.
24:23
M. Boček dostal dobrou přihrávku na velké brankoviště, ale bohužel nevyzrál na hostujícího gólmana.
22:12
Blaci na míčku.
21:16
Boček na velkém brankovišti mohl zakončovat, ale byl obrán o míček.
20:00
20:00
Střely v první třetině BA-8, Ústí-11.
20:00
19:59
V první třetině jsme neviděli příliš mnoho šancí. Blaci dokázali využít zatím přesilovku.
19:48
Korber si připisuje dobrý zákrok. Pak si obránce nevšiml, že mohli Blaci jít ve dvou na gólmana a jenom odpálil míček na druhou stranu.
19:30
Ústí se snaží srovnat, lae jeho střely nedokážou najít svúj cíl.
18:54
Přibližne minuta do konce. Hosté rozehrávájí z rohu.
18:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Jakub Renčín (1:0).
18:00
Riči nabyl nahoru Píchovi, který prostřeluje hostujícího gólmana.
17:35
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
17:35
Rozdmíška mezi M. Bočkem a Cabejškem končí špatně pro hostující tým, který bude hrát oslabení.
15:33
Blaci zmáčkli soupeře, ale Ričiho střela zablokována. Poté v dobré příležitosti jeden z domácíh hráčů netrefuje branku.
14:10
Korber si připisuje důležitý zákrok.
13:40
Blaci se snaží něco vymyslet.
12:17
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
12:17
Hned po šesti sekundách Pícha přehodil hráče přes mantinel a bude se hrát ve čtyřech.
12:11
Vyloučen hráč Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení.
12:09
Blaci měli skoro minutu výhodu, ale nic nevymysleli a tak bude následovat přesilovka domácích.
10:14
A hned na to kapitán domácích Hněvkovský nahrával Královi, který trestuhodně přestřeluje branku.
10:00
V první destimintovce si týmy nevypracovali žádné větší šance.
08:43
Velechovský dobře vystřelil z půlky hřiště.
08:10
Ústecký protiútok zastavuje Renčín.
07:06
Menší potyčka za ústeckou brankou.
06:48
Korber i když neviděl střelu od obránce Ústí chytá helmou.
05:40
Kopecký vybojoval míček a poslal K. Bočka do šance. Ten se nedokázal dostat přes obránce do šance.