1:2
3:1
- : -

Florbal Exelsior Havířov - 1. MVIL Ostrava WOOW 4:3
26. Jakub Vilím, 53. Adam Klimeš, 56. Adam Feber, 60. Adam Klimeš - 29. Jakub Robenek, 36. Šimon Kouba, 59. Jan Hranický; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 18 - Vojtěch Kořínek 32; po třetinách: 0:0, 1:2, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Svačinky: Chodící utkání jsme si pokazili ještě větší pasivitou ve 3. třetině, kdy jsme nedokázali zareagovat na aktivní hru soupeře. V posledních třech minutách už to byla křeč, která vygradovala v uvozovkách vlastním gólem do naší brány. Děkuji soupeři, divákům a rozhodčím za zápas.
60:00
Komentář vedoucího domácích Kotuly: Utrápené vítězství, ve kterém jako by ani jeden tým nechtěl vyhrát. Body už nepotřebujeme, takže by mě více potěšila kvalitní hra, ale ta se bohužel nekonala. Máme dva týdny na to něco změnit, jinak to bude krátká sezóna. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:33
Hra se odehrává ve svižném tempu a hosté hraji power-play.
59:30
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš bez asistence (4:3).
59:30
Vyloučen hráč Jakub Vilím družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
58:45
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Václav Jurdzin (3:3).
58:43
Vyloučen hráč Jakub Vilím družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:24
Vyloučen hráč Jakub Robenek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za bránění ve hře.
57:44
Peřka vybojoval míček v oslabení a vyhazuje ho na Vilíma.
56:35
Vyloučen hráč Daniel Tychtl družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hra na zemi.
55:22
Havířov má míček a stále se cpe do útoku a chce další góly.
55:14
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
55:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Ondřej Kučera (3:2).
53:22
Havířov vypresoval soupeře z obrany a získává míček.
52:01
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Kamil Peřka (2:2).
51:34
Havířov má plno střel, ale většína z nich je mimo bránu.
49:11
Klimeš kličkuje za bránou soupeře, ale jelikož nemá komu nahrát, tak později o míček přichází.
47:57
Kučera se z oblouku trefuje přímo do středu zbroje Kořínka.
46:11
Klimeš posílá zádovku na Filipa, který přestřeluje bránu.
45:22
Kraus napadá obranu Ostravy a dělá jim vzadu problémy.
43:44
Tychtl netrefuje svůj backhand a trefuje akorát tak hůl soupeře.
42:11
Havířov se tlačí do brány soupeře, ale těžko se jim přechází přes jejich útočné pásmo.
41:22
Kořínek při svém výhozu trefuje hlavičku jednoho z hráčů v poli.
39:45
Svačinka nedokázal zakončit do prázdné brány.
38:43
Drong zabránil útoku Ostravy na Stefana odpálením míčku.
36:01
Plášek zachytil dlouhý výhoz Kořínka na jeho 2 hráče před bránou Stefana.
35:51
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Šimon Kouba, asistoval Richard Klimek (1:2).
34:58
Kraus vybíhá z obrany a vytahuje míček až na polovinu hostů, kde nahrává na Filipa, který je zatlačen za bránu soupeře.
33:44
Kloza neprostřelil obránce Ostravy a Havířov je na míčku z rohu soupeře.
31:52
Kloza při individuálním souboji hozen za mantinel, naštěstí mu nic není a Havířov má rozehrávku z rohu soupeře.
30:37
Havířov drží výborné postavení přes které se Ostrava nedokáže dostat.
29:37
Vyloučen hráč Hynek Plášek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
28:14
Havířov roztáhl hru a hraje ji převážně po mantinelech.
28:02
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek, asistoval Jakub Smrčka (1:1).
25:50
Ostrava si výborně kryje střed hřiště, jelikož pokaždé co dal Havířov cross, jim byl míček odcizen.
25:05
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Erik Šochman (1:0).
24:43
Havířov má výborné kombinace, ale vždy jim chybí přesná konečná přihrávka.
23:21
Havířov sype na Kořínka střely jak jen to jde.
21:32
Havířovská 1.lajna začala výrazně napadat Ostravu při jejich rozehrávce.
20:34
Kořínek odráží střelu z půlky svou helmou.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým 1. MVIL Ostrava WOOW.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině: D-13 H-6
20:00
19:42
Ostrava už pouze drží míček za svou bránou.
17:43
Hra se odehrává ze shora dolů a to převážně kvůli zbytečným ztrátám míčku při kličkování mezi hráči.
15:22
Havířov málem dostal gól, avšak podle sudího se míček kutálel po brankové čáře.
13:25
Kozlík, běžící sám na bránu, je neúspěšný.
12:55
Kloza se pokouší o střelu z půlky hřiště.
11:23
U Stefana zazněla tyč.
10:11
Proti Havířovu byl nařízen volný úder, ze kterého se málem vyklubal gól, kdyby Plášek nezareagoval nohou.
07:21
Filip dává zádovku na Krause, který posílá na Kozlíka a ten střílí mimo bránu.
05:43
Filipovi se nepodařilo obhodit Robenka.
04:34
Kraus rychlým sprintem získává míček ztracený soupeřem a běží na Kořínka, bohužel byl zatlačen až za jeho bránu.
03:11
Klimešovi se nepodařilo prostřelit Kořínka z hranice velkého brankoviště.
02:01
Peřka započal 1. střelu na bránu soupeře, která šla bohužel mimo bránu.
01:03
Havířov zatím nepustil soupeře k míčku.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Tomáš Kubíček, Jakub Robenek, Jan Hranický, Lukáš Svačinka, Petr Trulík
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Hynek Plášek, Dominik Ošťádal, Richard Kraus, Daniel Filip, Tomáš Kozlík