0:0
1:3
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - TJ Slovan Havířov 5:3
5. Viktor Hocelík, 7. Vlastimil Valter, 7. Štěpán Cvekl, 20. Daniel Hulič, 49. Ondřej Tichý - 48. Šimon Kuczera, 53. Tomáš Blahut, 55. Marek Vylegala; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:5 + Marek Vylegala (SLH) OS; využití: 2:1; diváků: 106; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 6 - Martin Zapletálek 12; po třetinách: 4:0, 0:0, 1:3;
60:00
Komentár trénera hostí Václava Komačky: Prvá tretina rozhodla, potom sme trocha zapli, ale dnes to nestačilo. Musíme sa prebrať a začat znova makať.
60:00
Komentár trénera domácích huliče Dana (1/2): Dneska sme zase ukázali, že florbal hrát umíme. Škoda neproměněných šancí ve druhé i třetí třetině, v čemž vynikal hlavně ten náš špinavej, přestárlej a v neposlední řadě i hrající trenér. Nicméné po druhý třetině sme se nechtěně dozvěděli jak se to hraje v tom ústí, což pak na nás bylo hodně znát no..
60:00
Komentár trénera domácích huliče Dana (2/2): V současný situaci sme bohužel nebyli schopní hrát výš než jsme celou sezónu hráli, škoda že je tady plno natvrdlejch kokosů který si myslí že máme nekvalitní mládež protože nejsem/nejsme v áčku schopní donutit naše na směny pracující a zraněné aby chodili na každý trénink.
60:00
střely ve třetí třetině 6:6
60:00
58:28
Vyloučen hráč Šimon Kuczera družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
57:26
Timeout TJ Slovan Havířov
54:43
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Marek Vylegala bez asistence (5:3).
54:43
Vyloučen hráč Marek Vylegala družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
54:43
Vyloučen hráč Marek Vylegala družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest.
53:33
Kuczera střílí ostře, ale Chyna vyráží nad
52:22
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Tomáš Blahut bez asistence (5:2).
49:48
Mandelbaum stříĺí nepřesně
49:13
Vyloučen hráč Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za zdržování hry.
48:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Marek Mandelbaum (5:1).
47:36
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Jiří Kroček (4:1).
47:15
individuální akce Skuhrovce
45:39
Vyloučen hráč Ondřej Cvekl družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
38:09
Vyloučen hráč Tomáš Skalitz družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
37:51
za prvé se nic moc nedělo a za druhé vypadl internet
29:54
Litvínov se v této třetině netlačí tolik do ´toku, když mají dobrý náskok a dávají si hlavně pozor na případnou chybu
19:57
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič, asistoval Marek Mandelbaum (4:0).
18:59
Vyloučen hráč Šimon Kuczera družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
06:27
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Štěpán Cvekl, asistoval Daniel Hulič (3:0).
06:18
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Vlastimil Valter, asistoval Viktor Hocelík (2:0).
05:00
Vyloučen hráč Tomáš Blahut družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
04:47
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Michal Skuhrovec (1:0).
02:22
domácím je o záchranu a tak přišlo nadprůměrně diváků u slyšet
00:44
domácí vystřelili na golmana, tomu zůstal míček v kalhotách
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Šimon Kuczera, Tomáš Blahut, Tomáš Hořecký, Michal Prorok, Petr Řezáč
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Chyna; hráči v poli: Ondřej Tichý, Marek Mandelbaum, Tomáš Skalitz, Michal Skuhrovec, Daniel Hulič