3:4
2:2
- : -

Florbal Exelsior Havířov - Kanonýři Kladno 7:8
8. Tomáš Kozlík, 10. Tomáš Kozlík, 26. David Beneš, 35. Adam Klimeš, 37. Daniel Tychtl, 52. David Beneš, 54. Jakub Vilím - 12. Miroslav Mayer, 19. Tomáš Nushart, 22. Ondřej Riebauer, 31. Jakub Pecha, 32. Tomáš Nushart, 37. Matěj Stůj, 53. Ondřej Riebauer, 55. Kryštof Hartman; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; diváků: 182; zásahy brankářů: Denis Jasiok 23 - Max Andreas Minev 10, Milan Horáček 13; po třetinách: 2:2, 3:4, 2:2;
60:00
Počet střel na bránu v 3. třetině: D-12. H-8
60:00
Komentář hostů kapitána Pertlíka: Pomalejší rozjezd dnešního utkání zaviněn dlouhým cestováním. Těšíme se na play-off. Chtěl bych poděkovat našemu druhému golmanovi, který naskočil v průběhu 2. třetiny a výborně dochytal zbytek zápasu. Přejeme soupeři mnoho štěstí do play-off.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Kotuly: I přes porážku jsem v našem výkonu viděl určité zlepšení. To je dobrý signál před blížícím se playoff kde se budeme snažit překvapit. Děkuju hráčům za odmakaný zápas, divákům za podporu a soupeři přeji hodně štěstí do playoff.
60:00
59:44
Vyloučen hráč Daniel Filip družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
58:02
Hra se hraje nahoru a dolu. Oba celky nedokážou v klidu rozehrát.
56:10
Ošťádal dostává nahrávku nahoru, ale také střílí vysoko nad bránu.
54:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Kryštof Hartman, asistoval Dušan Přívara (7:8).
53:50
Kloza po zachycení ztraceného míčku netrefuje bránu.
53:11
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Kamil Peřka (7:7).
53:11
Vilím střílí tahem od mantinelu přesnou střelu pod ruku brankáře Kladna.
52:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Miloš Tyl (6:7).
52:37
Tyl příklepem trefuje Jasioka.
51:48
Vyloučen hráč Marián Kloza družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za držení.
51:16
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil David Beneš, asistoval Jakub Vilím (6:6).
51:07
Klimešovi nesedla střela, jelikož její rychlost byla jako by jí střelil někdo z přípravky.
49:40
Zatím všechny střely Havířova byly vstřeleny mimo bránu.
48:32
Vyloučen hráč Tomáš Nushart družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
46:44
Kladno krouží kolem havířovské pětice, ale nedaří se jim jí prostřelit.
44:25
Do Jasioka byla vstřelena dorážka, naštěstí rychle zareagoval a chytil ji do ruky.
43:21
Klimeš promáchl nahrávku do prázdné brány od Peřky.
42:09
Kladno doposud nepustilo Havířov na míček, který by drželi déle než 5 vteřin, stále si jej hlídají.
40:54
Kladno zahrálo krásnou akci i s crossem, ale chybělo tomu rázné a přesné zakonení .
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Kanonýři Kladno.
40:00
40:00
Počet střel na bránu v 2.třetině: D-10, H-11
40:00
39:32
Klozovi se málem podařilo získat nahazující míček Vlacha, ale bylo na něm příliš moc hráčů.
39:04
Vyloučen hráč Kamil Peřka družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
38:11
Kladnu se podařilo zakleknutím zablokovat 3 střely po sobě.
36:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Stůj bez asistence (5:6).
36:18
Havířov doplatil na jejich nedůraz před svou vlastní bránou.
36:05
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Hynek Plášek (5:5).
35:24
Filip se pokouší o vstřelení gólu, ale míček trefil do nohy brankáře.
34:47
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Tomáš Kozlík (4:5).
34:35
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:35
Havířov má šnaci si zahrát hru 5 a 3.
33:35
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
32:23
Hra začíná být na pohled zajímavější, díky drsnějším soubojům v rozích a u mantinelů.
31:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Ondřej Riebauer (3:5).
31:31
Velká část střel Havířova je mimo bránu.
30:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Pecha, asistoval Kryštof Hartman (3:4).
30:32
Střídání brankáře. Nový brankář Milan Horáček družstva Kanonýři Kladno
30:20
Havířov se po 2 minutách opět dostává k míčku.
28:44
Drong díky svého zákleku zabránil nahrávce před bránu Jasioka.
26:23
Vlach si dostatečně nepokryl míček, když běžel přes střed jako předposlední hráč a Richtr mu jej vypíchl a běží na Jasioka, který ho vychytal s přehledem.
25:09
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil David Beneš, asistoval Erik Šochman (3:3).
25:09
Benešovi se podařilo dorazit střelu Peřky.
23:44
Plášek trefuje břevno z půlky hřiště.
22:48
Vilím nedokázal prostřelit brankáře Kladna v šanci, kdy na něho běžel úplně sám.
21:29
Kučera zabránil útoku Richtra a Pechy zachycením míčku při nahrávkách.
21:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer bez asistence (2:3).
20:54
Havířov po vhazování ihned ztrácí míček a Beneš jej vybojoval až teď ve svém rohu.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1. třetině: D-8, H-12
20:00
19:34
Kučera jako poslední hráč ztrácí míček a soupeř běží ve 2 na Jasioka, ale naštěstí jim Jasiok úspěšně vychytal jejich pokus o gól.
18:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Miroslav Mayer (2:2).
17:44
Vilím si krásně naběhl do volného prostoru v brankovišti soupeře, ale při střele trefil florbalku soupeře a míček letí mimo bránu.
17:17
Vyloučen hráč Richard Kraus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:21
K Richtrovi se dostává míček, ale nebyl schopen přesně zamířit a trefit bránu.
14:49
Kozlíkovi se nepodařilo dorazit míček ve velkém brankovišti a padá na zem.
13:22
Peřka dělá Kladnu v útoku bordel, jelikož mu nejsou schopni sebrat míček.
11:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miroslav Mayer, asistoval Miloš Tyl (2:1).
11:09
Kloza byl podražen u mantinelu a Kladno ztraceného míčku využilo ve svůj prospěch.
09:38
Pecha střílí neuznaný gól, jelikož jej vstřelil vysokou holí.
09:20
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Richard Kraus (2:0).
08:44
Klimeš vypíchl míček Mayerovi, ale při obhození dalšího hráče nestačil k míčku doběhnout dříve, než se k němu dostal brankář Kladna.
07:17
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Hynek Plášek (1:0).
07:09
Kraus se dostal z obtížné situaci, kdy na něm byli 2 hráči, ale po mantinelu poslal míček na Pláška, jehož střela trefila hráče a je mimo bránu.
05:43
Na Klimeše letí míček a po zpracování nebyl schopen jej zavěsit do brány soupeře, ale alespoň jej neztrácí a má ho stále na čepeli.
03:53
Holeš získává míček svým napadáním, ale při pokusu jej odehrát na volného Vilíma neuspěl.
02:41
Bezděčík sice získává míček, ale hned jej musel vystřelit do prvního hráče před ním, což vedlo ke ztrátě míčku.
01:56
Drong odstavil tělem běžícího Richtra na bránu do svého rohu, kde mu poté sebral míček.
00:35
Vilím po získání míčku běží podél mantinelu, od kterého střílí těsně mimo bránu.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Kanonýři Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Max Andreas Minev; hráči v poli: Ondřej Richtr, Jan Louvar, Matěj Stůj, Dušan Přívara, Miroslav Mayer
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: David Beneš, Erik Šochman, Kamil Peřka, Adam Klimeš, Jakub Vilím