1:1
- : -
FbC Plzeň

FBC DDM Kati Kadaň - FbC Plzeň 8:7
3. Miloš Šulc, 8. Robert Sándor, 16. Robert Sándor, 19. Erik Štěrba, 20. Erik Štěrba, 28. Miloš Šulc, 35. Erik Štěrba, 59. Vilém Vopelák - 14. Michael Brabec, 23. Václav Zábran, 25. Vojtěch Kuneš, 25. Tomáš Němeček, 31. Vlastimil Buchta, 36. Karel Eichler, 59. Jaromír Täuber; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Filip Černý 31 - Martin Bezděk 30; po třetinách: 5:1, 2:5, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Miličky: Utkání jsme měli dobře rozehrané, ale opět jsme si ho zbytečně zkomplikovali, vítězství cenné, morálka v pořádku, jen tu soustředěnost po celé utkaní zlepšit.Mír a lásku
60:00
Komentář trenéra hostí P. Strejčka: Utkání jsme si prohráli promarněnou první třetinou, kdy jsme pořádali den otevřených dveří. I přes zlepšený výkon ve zbylých dvou třetinách se nám utkání nepodařilo přivést do vítězného konce. Mrzet nás mohou neproměněné šance. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Kadaň - 12, Plzeň - 14
59:59
Střely celkem: Kadaň - 37, Plzeň - 38
59:11
Vopelák byl za bránou ztrojen tak důrazně, že se z toho mantinely poroučely k zemi.
58:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Václav Zábran (8:7).
58:54
Poslední minuty dělají Kadani poslední dobou problémy.
58:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vilém Vopelák bez asistence (8:6).
57:08
Kadaň se rozhodla, že na Černého nepoletí už ani jedna střela a že vše radši zblokují.
55:32
Žemličkovi se dnes zalíbilo kličkování středem hřiště, ještě by to ale chtělo zlepšit koncovku
54:36
Všichni se nahrnuli před Černého a byla z toho obrovská mela, míček skákal všude, ale nikdo se ho zcela nezmocnil.
53:41
Sedláče zkušeně zblokoval nadějnou střelu hostů.
52:34
Täuber seslal Vopeláka k zemi, a ten se dost ztěžka zvedal.
51:43
Kuneš se nadějně hnal dopředu, ale Černý ho s jistotou obral.
50:52
Hosté dali vyrovnávací gól, ale po hvizdu rozhodčích.
47:20
Pardubského střela pouze a opět jen do Bezděka.
45:51
I Vošta se dnes pokusil trefit ty naše kadaňské veverky nad brankou.
45:07
Zábran zabránil Šulcovo střele a následně se poroučil k zemi.
44:03
Černý předvádí jen zákrok hezčí než druhý, očividně si smůlu vybral ve 2. třetině.
43:00
Za Bezděkem zazvonila tyčka.
42:33
Začíná se nepatrně přiostřovat a začínají se pomalu objevovat i nějaké ty emoce.
39:11
Zábran vytřel podlahu za bránou Černého.
37:35
V první třetině se hrálo více na polovině hostí, natož teď se hraje na polovině domácích.
35:58
Lapuník přišlápl Žemličkovi nohu, ale omluvil se.
35:07
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Karel Eichler, asistoval Matěj Vošta (7:6).
35:07
Černý teď trochu nesoustředěný pustil tzv. plívu.
34:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Martin Žemlička (7:5).
34:49
Němeček se snažil zalehnout Štěrbovu střelu, místo toho si ji ale smolně ztečoval do brány.
34:03
Vyloučen hráč Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
34:03
Limbergovu prudkou střelu si v klidu pohlídal Bezděk.
33:44
Alespoň něco se domácím ve 2. třetině povedlo.
32:50
Domácí zatím dobře čelí přesile.
31:27
Vyloučen hráč Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání.
31:11
Domácí protiútok 3 na 1 skončil pouze a jen zákrokem Bezděka.
30:35
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vlastimil Buchta, asistoval Vojtěch Lapuník (6:5).
30:35
Lapuník zpoza brány našel Buchtu a ani Černý tomu nedokázal zabránit.
28:55
Němeček drsně skolil Sándora.
28:15
Šulc tentokrát minul bránu jen o pár centimetrů.
27:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Zbyněk Hlaváček (6:4).
27:25
Šulc prostřelil vše, co mohl a domácí jeho zásluhou zase odskakují na dvoubrankový náskok.
26:41
Štěrbovi dvakrát za sebou sjel balonek z čepele.
25:51
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
25:51
Uvidíme první dnešní přesilovku.
24:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Vojtěch Lapuník (5:4).
24:26
Takovýto začátek druhé třetiny si nepřál žádný kadaňský fanoušek.
24:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Kuneš, asistoval Matěj Vošta (5:3).
24:02
Míček se běžně pohybuje po zemi, ale v Plzni se očividně hraje spíše jako tenis.
22:33
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Vlastimil Buchta (5:2).
22:33
Lapuník podsunul balone pod Černým, sice netrefil bránu, ale jeho spoluhráči už dokázali míček do brány dopravit.
21:10
Hosté si nedokáží dát ani jednu přesnou přihrávku.
20:01
Úvodní buly 2: třetiny vyhrávají pro změnu hosté.
20:01
Úvodní buly 3: třetiny vyhrávají opět hosté.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: Kadaň -15, Plzeň - 11
19:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Aleš Limberg (5:1).
19:28
Limberg vybojoval balonek na středu hřiště a Štěrba už se nemýlil.
18:19
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Petr Chládek (4:1).
18:00
Žemlička si elegantně proběhl středem, poslal balonek na Vopeláka, ten střílel pouze do Bezděka.
16:58
Zábran se s novou hokejkou snažil vystřelit na bránu, ale místo brány se asi snažil sestřelit naše kadaňské veverky.
16:14
Černý si pohlídal mezírku mezi nohami.
15:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Robert Sándor, asistoval Petr Chládek (3:1).
15:52
Chládek zlomil Zábranovu hokejku.
15:22
Hlaváček si počkal na Winterovu střelu, a tak skončila až na tribuně.
14:39
Po dlouhé Limbergově přízemní střele zazvonila za Bezděkem tyčka.
13:51
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Michael Brabec, asistoval Vojtěch Kuneš (2:1).
13:51
Brabcova střela od půlky skončila až v brance domácích, a také není divu, protože před Černým stáli tři hráči.
12:45
Němeček také ukázal své florbalové doveddnosti, když si prokličkoval celé hřiště, následně byl ale Štěrbou odzbrojen a poslán k zemi.
12:06
Pardubský doslova namazal Voštovi, ale ten asi viděl bránu o metr vedle.
11:00
Winter dostal balonek až před Černého, ten ale natáhl svoje tělo a jeho pokus zneškodnil.
09:55
Eichlerovi sjela přihrávka z čepele, dolétla až za mantinel a Eichler si následně vybil zlost na mantinelech.
08:50
Hlaváček si vyvezl balonek od své brány až před Bezděka, při koncovce ale minul.
07:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Robert Sándor, asistoval Ondřej Sedláček (2:0).
07:23
Hostující obrana nechala Sándora volného před bránou a tomu už nedělalo problém trefit se do poloprázdné brány.
06:24
Šulcův dlouhatánský projektil si Bezděk v klidu pohlídal.
05:24
Plzeňští se teď dostali na delší dobu k míčku, hned se tlačili do brány a snažili se vyrovnat.
04:13
Täuber krásně prošel mezi domácími útočníky, ale to bylo od něj asi tak vše.
03:36
I Černý si připsal svůj první zákrok.
02:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Lukáš Pardubský (1:0).
02:23
Šulcův baseballový odpal skončil až za zády Bezděka.
01:50
Vopelák se ocitl v nadějné šanci před bránou Bezděka, bohužel pro domácí minul.
01:15
Žemlička na středu hřiště obral Zábrana, ale jeho následnou střelu zablokoval Täuber.
00:54
Na míčku se prozatím drží domácí.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Josef Tomášek, Karel Eichler, Matěj Vošta, Michael Brabec, Vojtěch Kuneš
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Miloš Šulc, Lukáš Pardubský, Robert Sándor, Ondřej Sedláček, Petr Chládek