1:2
6:0
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - FAT PIPE Traverza Mukařov 9:5
11. Karel Horký, 19. Daniel Škoula, 22. Jakub Uhřík, 45. Marek Zouzal, 47. Matěj Kodl, 49. Matěj Kodl, 52. Marek Sluka, 53. Karel Horký, 57. Marek Pixa - 3. Jan Pudich, 17. Radim Fořt, 18. Robert Štipka, 21. Karel Svatoš, 27. Jan Pudich; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Martin Kohout 14 - Josef Bína 14; po třetinách: 2:3, 1:2, 6:0;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 7, FAT PIPE Traverza Mukařov - 4.
60:00
Komentář trenéra domácích Radka Križka: Vyrovnaný zápas dvě třetiny, ve třetí třetině jsme přeřadili na druhý převodový stupeň a soupeře fyzickou hrou totálně zničili. Moc děkuji soupeři za férovou hru a přejeme mu šťastnou cestu domu.
60:00
Komentář trenéra hostů Marka Chlumského: Dnešní dobře rozehrané utkání si Traverza prohrála ve třetí třetině, kdy přenechala veškerou aktivitu na týmu domácích. Děkujeme soupeřům, divákům a těšíme se na případné souboje v play-off.
60:00
58:11
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
58:11
Tomáš Vlček dostává důvěru od domácích trenérů dnes i ve třetí třetině a právě se svým spoluhráčem Svobodou vybojovali přesilovku. Parádní práce, trenéři jistě ocení.
56:06
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Pixa, asistoval Martin Kohout (9:5).
56:06
Kohout vyhodil míček dopředu na Marka Pixu, který prostřelil Bínu mezi nohama.
54:23
Radim Fořt se natahoval v brankovišti Králova Dvora po dorážce, ta ale míří nad bránu.
52:27
Právě jsem dostal statistickou informaci od našeho kalkulátora střel Páti, že domácí tým vsítil v této třetině pět gólů z pěti střel. To je produktivita.
52:01
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Matěj Kodl (8:5).
52:01
Horký vybojoval míček v rohu hřiště, vytočil se do střely a přidává osmý gól domácích.
51:20
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka, asistoval Marek Zouzal (7:5).
51:20
Zouzal vynesl balónek na vrchol na Marka Sluku, jehož střela mířila přesně k pravé tyči Bínovy brány.
50:18
Prosíme uklízečku na plochu, domácí gólman leží na ploše po zásahu hostujícího hráče. Už je ale vše v pořádku a hra pokračuje dále.
49:55
Pudich z pravého křídla pálil mimo Kohoutovu klec.
48:08
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
48:08
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Jan Petrmichl (6:5).
48:08
Po výborné obrané práci Svobody, přistrčil Petrmichl na Kodla a ten tentokrát trefil míček mezi levou ruku a nohu brankáře Bíny.
47:33
Střela Karla Svatoše míří přímo do Kohoutovy výstroje.
46:17
46:17
Pavučiny v pravém horním rohu Bínovy brány jsou minulostí, vymetl je totiž svou přesnou střelou Matěj Kodl a stav utkání je tak srovnaný.
44:58
Domácí hráč Tomáš Vlček v letošní sezóně ještě nebyl ve třetí třetině u inkasované branky svého týmu. Takovou statistikou se z řad T.B.C. nemůžou pyšnit ani ty největší ikony. Dnes bohužel třetí část zatím nehraje.
44:38
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Zouzal, asistoval Marek Pixa (4:5).
44:38
Přesilovou hru využívá domácí tým se štěstím. Střela Zouzala si našla zvláštní cestu do brány hostů, vyloženě se míček docoural až za brankovou čáru.
43:36
Vyloučen hráč Karel Svatoš družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
41:36
Jakub Noha mířil na Kohouta, jeho zakončení ale vychytal obránce Sluka.
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 10, FAT PIPE Traverza Mukařov - 5.
40:00
38:34
Fořt přestřeluje bránu T.B.C.
37:41
Tvrdá střela Svobody končí na noze gólmana Bíny.
36:32
Chaloupkův střelecký pokus prolétl kolem brány hostů.
33:40
Další střela Horkého, tentokráti si Bína našel míček a drží ho ve své moci.
31:50
Střela Horkého se kroutila do brány, nakonec však o pár centimetrů minula Bínovu klec.
30:47
Vlčkovu střelu zastavil Bína svou levou nohou.
29:55
Souboj mezi Kodlem a Kotlasem byl něco pro opravdové fajnšmekry tvrdé hry. Čistý ale opravdu tvrdý souboj z obou stran skončil nerozhodně.
28:42
Momentálně se oba týmy přetahují o míček a hra je bez větších gólových příležitostí.
26:30
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Ondřej Kalát (3:5).
26:30
Kalát nasměroval přihrávku na volného Pudicha, který si pohrál s Kohoutem a přidává pátý gól hostů.
24:54
Zouzal uvolnil Pixu u pravé tyče Mukařova, druhý jmenovaný poté ale míček nasměroval jen do připraveného brankáře Bíny.
23:06
Bína skvěle pravým ramenem vychytal Petrmichla.
22:22
Škoula trefil svou střelou tyč, avšak hodně z venčí, takže zřejmě Bínu ani moc nevystresoval.
21:00
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jakub Uhřík bez asistence (3:4).
21:00
Uhřík zachytil rozehrávku soupeře, vyrazil do útoku a střelou mezi nohy překonává brankáře Bínu.
20:05
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Tomáš Sláma (2:4).
20:05
Tak to je rychlý úvod druhé periody. Ihned po vhazování zavezl míček do útoku Sláma, našel u levého mantinelu Karla Svatoše a ten propálil Kohouta.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 6, FAT PIPE Traverza Mukařov - 10.
20:00
18:11
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Škoula, asistoval Marek Zouzal (2:3).
18:11
Ne příliš tvrdá střela Škouly se nějakým způsobem dostala až za Bínova záda. Opět je stav utkání pouze o jeden gól.
17:53
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka, asistoval Ondřej Kalát (1:3).
17:53
Robert Štipka přesně cílí do levé části Kohoutovy brány.
17:31
Střela Káška prolétla těsně kolem Kohoutovy brány.
16:18
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Tomáš Sláma (1:2).
16:18
Střelu Slámy ještě Uhřík zablokoval, druhý pokus Traverzy z hole Radima Fořta už do brány prošel.
14:54
Kohoutův skvělý zákrok levou rukou proti střele Štipky.
13:12
Svoboda vystihl přihrávku soupeře a zakládal další útok. Ten ovšem branku nepřinesl.
12:20
Bekhend Tomáše Faita, dnes v dresu Traverzy, vysoko přeletěl domácí svatyni.
10:55
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Patrik Kovářík (1:1).
10:55
Kovářík z rozehrávky přistrčil na Karla Horkého a ten svou typickou střelou tahem zpoza nohy srovnává stav utkání.
09:51
Zouzal vystihl rozehrávku soupeře a po jeho brejku zvoní tyč. Opět nám tento mladý hráč superligové Sparty ukazuje svoje vysoké kvality.
09:33
Sluka vypálil od půlící čáry, jeho dělovka byla ale sražena mimo.
07:36
Petrmichl našel na druhé straně Dvořáka, jeho střele ale po rychlém přesunu vychytal Bína.
07:00
Uhřík skvěle zastavil únik hostů, vyrazil ještě do útoku, jeho střela ale bylo zblokována.
05:45
Votava se na středu hřiště vytočil do střely, ta jen těsně minula pravou tyč Bínovy brány.
05:20
Vlček na útočném výletu bojuje o míček u mantinelu, nakonec je mu ovšem pískán faul.
02:51
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich bez asistence (0:1).
02:51
Kohout neudržel střelu hráče hostů a Jan Pudich dorazil míček do prázdné brány.
00:41
Jako první vyzkoušel Kohouta Tomáš Sláma svou střelou od pravého mantinelu. Balónek ale šel na našeho brankáře po zemi, a tak nešlo o nic vážného.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Karel Svatoš, Marek Chlumský, Radim Fořt, Jakub Majer, Tomáš Sláma
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Patrik Kovářík, Karel Horký, Matěj Kodl, Marek Pixa