2:3
0:4
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - ASK Orka Čelákovice 6:8
4. Walter Schubert, 7. Jan Pudich, 11. Radim Fořt, 19. Radim Fořt, 33. Jan Pudich, 38. Tomáš Fait - 19. Ondřej Špalek, 29. Petr Němeček, 34. Ondřej Špalek, 37. Ondřej Špalek, 42. Václav Kramel, 50. Václav Kramel, 51. Jakub Čáp, 59. Ondřej Špalek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Josef Bína 15 - Vojtěch Nockin 15; po třetinách: 4:1, 2:3, 0:4;
60:00
Komentář domácího trenéra, pana Tadeáše Drahoráda (Mukařov): Povedená 1. třetina, zbytek utkání byl již slabý. Škoda vyloučení na konci utkání. Musíme se zlepšit do dalších utkání, jinak si play off příliš neužijeme
60:00
Střely ve 3. třetině: Mukařov 8 - Orka 9
60:00
Střely v utkání: Mukařov 21 - Orka 23
60:00
Komentář hostujícího trenéra, pana Michala Schwana (Orka): Pěkné utkání, mělo parameery play-off. Opět prospaná 1. třetina, poté zlepšený výkon. Začali jsme proměňovat šance a na konci utkání nám pomohla přesilovka. Děkujeme soupeři za pěkné utkání.
60:00
58:12
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Jakub Čáp (6:8).
58:12
Hosté se prosazují ve dvojnásobné početní výhodě a vypadá to, že o vítězi dnešního utkání je již rozhodnuto
57:18
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hra na zemi.
57:18
Domácí teď jdou do oslabení pouze ve 3
56:50
Vyloučen hráč Dominik Hron družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
56:45
Domácí si vytvořili dostatečný tlak a dostali se i k zakončení, ale nic nevedlo k vyrovnávacímu gólu
56:00
Mukařov drží hosty sevřené v pevném útočném zámku
55:00
Orka dává domácím ještě šanci v podobě přesilovky
54:43
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení.
54:00
Mukařov se nyní snaží tlačit do zakončení
52:00
Už to vypadalo na vyrovnaný závěr, ale hostující Orka jde dál za vítěstvím a strhává skóre na svoji stranu. Uvidíme co s tím domácí ještě udělají
50:55
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
50:55
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Lukáš Zadák (6:7).
50:55
Hosté jdou do brankového trháku! Druhý gól v rychlém sledu sráží domácí tým na kolena.
49:09
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Jakub Čáp (6:6).
49:09
Vyrovnáno. Natřikrát teď hosté nebezpečně zahrozili, až to tam domácím spadlo z hole Kramela.
47:30
Nyní pro změnu hosté, kdo dovezl míček až před domácího Bínu. Ten ho uklízí pod své nohy
46:15
Slibný pokus domácích, který končí až před brankovou čárou hostů. Aktivní hra první lajny domácích je znát
45:00
Dnešní utkání v hale sleduje 27 diváků, děkujeme.
43:30
Po úvodním tlaku přichází klidnější pasáž hry, ve kterou jsou i tak k vidění šance na obou stranách
41:43
41:43
Zvýšené nasazení se hostům vyplácí, snižuji na rozdíl jediné branky z hole Kramla
41:00
Oba týmy do poslední třetiny vlétly jako uragán a rvou se o každý metr na hřišti
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Mukařov 6 - Orka 8
40:00
37:35
Dnes je to jako na houpačce. Nejdříve střílí branku hosté, následně znovu navyšují domácí. Uvidíme, kde se dnes brankové hody zastaví
37:30
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Fait, asistoval Jakub Noha (6:4).
37:30
Znovu domácí Mukařov, Fait na dvakrát dostal míček do branky hostů a domácí znovu zvyšují skóre na svojí stranu
36:05
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Petr Němeček (5:4).
34:10
Vzápětí další nebezpečná akce hostů, kdy se před domácím brankářem ocitl jeden z hostujících útočníků. Naštěstí se sám této akce zalekl a nezakončil
33:49
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Michal Němeček (5:3).
33:49
Povedené kombinace hostujícího týmu, která skončila až v domácí brance po střele Špalka
32:14
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Ondřej Kalát (5:2).
32:14
Znovu se prosazují domácí. Jan Pudich se prosazuje po přihrávce od Kaláta ze středu hřiště
31:00
Hosté nyní točí pouze 2 lajny a na jejich tempu to začíná být znát. Jsou nyní více na balonku a kontrolují hru
30:20
Pěkný pokus hostujícího týmu, prudkou střelu od mantinelu vyráží Bína svým hrudníkem
28:28
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Michal Kubík (4:2).
28:28
A hosté snižují z hole Jakoba
27:51
Poměrně povedená přesilová hra hostů, několikrát se dostali do nebezpečné šance a zasahovat musel i domácí Bína
25:51
Vyloučen hráč Ondřej Kalát družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
25:51
Domácí Kalát nyní naivně fauloval jednoho z hostujících hráčů tak, že to bylo slyšet i mimo halu
25:30
Hostující Doutnáč teď sám uháněl na domácího brankáře Bínu, naštěstí svůj brejk nestihl dobře zakončit a vystřelil pouze do Bíny
23:30
Velká šance hostů. Domácí obrana zapomněla jednoho soupeře za svými zády, ten pohotově přihrával na svého volného spoluhráče, který pálil do odkryté branky domácích. Naštěstí mimo
21:30
Oba týmy se po pár odehraných vteřinách osmělili a k vidění bylo již několik šancí
19:00
V předposlední minutě bylo k vidění nejprve trestné střílení po faulu jednoho z domácích hráčů, které s přehledem hostující Špalek proměnil. Následně se znovu prosadili domácí, kdy Svatoš od mantinelu přihrál do středu hřiště na Fořta, který z první vypálil do středu branky hostů
18:50
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Karel Svatoš (4:1).
18:18
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek z trestného střílení (3:1).
17:10
K vidění nyní byla povedená akce domácích. Kombinace po ose Fait, Noha, Schubert, skončila povedenou střelou posledně jmenovaného
15:30
Hosté z Čelákovic netrpělivě vyčkávají na chybu domácích, které zatím naštěstí nepřicházejí
14:40
Domácí kapitán Drahorád teď namazal přímo na hůl hostujícího útočníka, který okamžitě vyslal nebezpečnou střelu na domácího brankáře. Ten mrštnou rukou vyráží mimo branku
12:00
Ač je atmosféra v hale poněkud fádní, předváděná hra je poměrně atraktivní
10:27
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Tomáš Sláma (3:0).
10:27
A dotřetice Mukařov! Sláma ve vlastním rohu hřiště vybojoval balonek a následně vyslal Fořta do samostatného úniku na branku, který proměnil střelou do víka. 3:0 pro domácí
09:30
Hra se již více opticky vyrovnala, hoste jsou již nyní víc s balonkem a zkoušení pozornost domácího brankáře
07:00
Obdržené branky hosty trochu rozpohybovali, ti nyní začínají být více aktivní
06:06
06:06
A druhá branka domácích. Jan Pudich zakončuje akci 3. lajny
05:30
První šance hostů. Jeden z hostujících útočníků na polovině hřiště vyslal lobem svého útočníka do brejku který zakončil beckhendovou střelou do Bíny
03:27
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Walter Schubert, asistoval Jan Fiala (1:0).
03:27
Domácí Mukařov je od začátku utkání na balonku a také se jako první prosazuje v dnešním utkání