3:1
3:3
- : -

TJ Sokol Jaroměř - Florbal TJ Kobylisy 8:6
14. Dominik Emlar, 17. Petr Hašek, 32. Dominik Emlar, 33. Dominik Emlar, 35. Petr Hašek, 48. Petr Hofman, 54. Jakub Kopecký, 60. Dominik Emlar - 12. Jan Hrdlička, 16. Jan Hrdlička, 36. Michal Starostka, 47. Jakub Zíka, 48. Ondřej Kočí, 51. Jakub Zíka; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:5; využití: 4:2; diváků: 96; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 3, Jiří Veinfurter 4, Jiří Veinfurter 3 - Pavel Dundr 1, Pavel Dundr 0, Pavel Dundr 3; po třetinách: 2:2, 3:1, 3:3;
60:00
59:59
Děkujeme vás za sledování dnešního utkání
59:59
Po zápasové vyjádření trenéra hostí Kočího Ondřeje: Zápas jsme si prohráli vlastními vyloučeními, za které nás domácí potrestali. Přejeme soupeři hodně štěstí do playoff
59:59
Po zápasové vyjádření trenéra domácích Martina Klapky: Odehráli jsme těžké hokejové utkání, které bohužel nebylo v režii hráčů. Skvěle jsme dnes zvládli přesilové hry a díky tomu jsme dotáhli dnešní utkání do úspěšného konce. Děkujeme soupeři za důkladné prověření před playoff a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny. Děkuji divákům za úžasnou podporu.
59:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar bez asistence (8:6).
53:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (7:6).
53:20
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:20
Domácí tým si užije přesilovku 5 na 3
51:47
Vyloučen hráč Michal Starostka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
51:40
Samostatný únik domácích končí pod kontrolou gólmana
50:16
Po úderu hráče hostí se ocitá další hráč domácího týmu na zemi, naštěstí se zvedá a může hrát dál
50:01
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Antonín Semerád (6:6).
49:46
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
49:11
Podle toho jak se vyvíjí situace na hřišti nás čeká ještě zajímavé utkání
47:58
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Šimon Paldus (6:5).
47:58
Hostí rychle stahují náskok na rozdíl jediné branky
47:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kubina (6:4).
47:29
Petr Hofman napravuje chybu spoluhráče a vrací svému týmu dvoubrankový náskok
46:34
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Dalibor Michálek (5:4).
46:34
Nepřesná přihrávka zapříčinila změnu stavu skóre v neprospěch domácích
44:12
Krytá střela hostí se odráží od spoluhráče a brankář nemusel zasahovat
43:02
Brankář hostí nepropustil střelu do svojí branky a po protiútoku předvádí stejnou ostražitost i gólman domácích
40:49
Domácí hráč s číslem 18 svojí bojovností donutil soupeře opustit útočnou polovinu
39:59
Péči o zraněného Michala Nožičku si převzala zdravotní služba Hradce Králové a odváží si ho
38:35
Diváci dávají najevo že se jim nelíbí ostré souboje mezi hráči
36:50
Nepovedený výhoz domácího brankáře končí naštěstí pro něj zpět v jeho rukách
35:53
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
35:27
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Michal Starostka, asistoval Jakub Zíka (5:3).
35:27
Krátká rozehra hostí z rohu končí střelou a gólem
34:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Petr Hofman (5:2).
34:31
Rychlá kombinace domácích v situaci 2 na 1 končí v bráně soupeře
33:40
Zápas začíná být mírně vyhecovaný
32:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Pavel Kotrč (4:2).
31:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (3:2).
31:51
Domácí bleskově využívají přesilovku
31:49
Vyloučen hráč Michal Starostka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za vražení zády.
31:49
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za držení.
29:33
Michal Nožička je odnešen na nosítkách
29:33
Na povrchu hrací plochy teď leží domácí hráč Michal Nožička a nezvedá se
28:51
Při tlačenici před bránou hostí se uvolňuje Kuba Kubina a střílí, jeho střela končí na brankové konstrukci i s přičiněním gólmana
18:43
Úžasný zákrok domácího gólmana zabraňuje hatriku hráče s číslem 16 - Hrdličky Jana
16:56
16:56
Přesilová hra netrvala ani pár vteřin, po skvělé krosové nahrávce našel Petr Hofman volného Petra Haška, který se nemýlil a zakončuje
16:37
Vyloučen hráč Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
15:14
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Šimon Paldus (1:2).
15:14
Po chybě domácího hráče, nevydržel tentokrát nerozhodný stav a hostí se ujímají vedení
14:21
Pod nátlakem hostí nevydržela hokejka hráče Jana Hrobského
13:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Vojtěch Výborný (1:1).
13:00
Po krásné akci zakončuje Dominik Emlar do odkryté sítě
11:29
Po úspěšné přesilovce, hostí se opět tlačí na branku
11:15
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ondřej Kočí (0:1).