1:0
5:4
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - Aligators Klobouky Teamstore.cz 11:5
2. Ondřej Kubátko, 7. Ondřej Kubátko, 9. Jakub Kostelník, 19. Adam Lichnovský, 20. Jakub Kresta, 30. Vojtěch Zátopek, 46. Ondřej Kubátko, 47. Jan Baďura, 48. Lukáš Vávra, 51. Lukáš Soukal, 56. Daniel Opatřil - 12. Tomáš Hos, 42. Dominik Král, 49. Jakub Gremmel, 54. Ladislav Dufek, 58. Roman Svoboda; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:5; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Jan Klinka 15 - Patrik Rychlý 22; po třetinách: 5:1, 1:0, 5:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostujícího celku Pavla Volka: Děkujeme soupeři za utkání. Domácí byli ve všech aspektech lepší než my. Byli důraznější a aktivnější.
59:59
Komentář trenéra domácího celku Adama Lichnovského: Zápas se nám povedl na výbornou. Jsme rádi za tři body. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
59:00
Poslední minuta tohoto utkání.
57:50
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Roman Svoboda, asistoval Patrik Jedlička (11:5).
57:01
V dnešním utkání přibývá jak gólů, tak trestů.
55:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Vávra (11:4).
55:10
Vyloučen hráč Michal Kolaja družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
54:22
Kopřivnici přibývá střel.
54:01
Klobouky opět zahrozily.
53:51
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Jakub Gremmel (10:4).
52:14
Kopřivnice v převaze.
50:54
Vyloučen hráč Daniel Vaverka družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za zdržování hry.
50:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Soukal, asistoval Adam Lichnovský (10:3).
50:26
Lichnovský krásně nabil Soukalovi na půli hřiště a ten skóruje.
49:57
Soukal zachránil kopřivnické hráče před gólem.
48:50
Klobouky konečně dokázaly skórovat.
48:46
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Ladislav Dufek (9:3).
47:57
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Jakub Kresta (9:2).
47:56
Kopřivničtí hráči předvedli extraligovou souhru zakončenou Vávrou.
46:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Baďura, asistoval Daniel Opatřil (8:2).
46:08
Opět velmi vydařená souhra kopřivnických.
45:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Jakub Kostelník (7:2).
44:44
Vyloučen hráč Pavel Volek družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
43:43
Divoký Štefek opět spočívá na trestné lavici.
43:18
Vyloučen hráč Adam Štefek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
42:33
Hosté si zahrají přesilovou hru.
42:05
Klobouky takovou nic moc střelou snižují na rozdíl čtyř branek.
41:36
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Dominik Král, asistoval Pavel Soldán (6:2).
41:22
Začátek třetí třetiny je opět nabitý energií.
40:01
Úvodní buly poslední třetiny pro hostující celek.
40:00
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:21
Krásný, pohotový a velmi důležitý zákrok předvedl jistý Klinka v brance domácích.
35:55
Dobrá šance kopřivnické třetí lajny.
34:01
Klobouci se snaží ale stále přestřelují branku.
33:12
Kopřivnice hraje velmi povedený zápas.
31:45
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za bránění ve hře.
30:55
Krásná kombinace před brankou hostů, ale gól nepadl.
29:43
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek, asistoval Jakub Kostelník (6:1).
29:41
Krásná souhra kopřivnických mladíků.
28:58
Tvrdá střela Kubátka letěla těsně vedle brány.
28:20
Štefek vběhl na hřiště a hned získal standartní situaci pro domácí.
27:13
Vyloučen hráč Tomáš Líznar družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za bránění ve hře.
26:01
Štefek si sedl na lavičku k pořadatelskému stolu a dvě minuty se nehodlá zvedat.
26:00
25:45
24:11
Nevyužitá standartní situace hostů.
22:02
Kubátko a Zátopek zahrozili dobrou akcí.
21:15
Druhá třetina začala opět v rychlém tempu.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro hosty.
20:00
20:00
19:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kresta, asistoval Jakub Kostelník (5:1).
19:27
Opět velmi kvalitní souhra dvou Jakubů.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:02
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Lukáš Vávra (4:1).
17:02
Kopřivnice stále v dobrém tempu a chuti vstřelit gól.
14:40
Krásný nához na Vávru, ten ovšem zaspal na vavřínech.
14:20
Klobouky se snaží vstřelit gól, ale zatím se jim to moc nedaří.
13:45
Kopřivnice dneska hraje velmi dobrý zápas.
11:48
Hráč na buly požádal o výměnu míčku, protože se mu nelíbil.
11:46
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Tomáš Hos, asistoval Tomáš Líznar (3:1).
11:10
Vidíme hodně osobních soubojů, ovšem naštěstí bez faulů.
10:30
Hraje se rychlý florbal.
08:55
Krásná souhra Jakubů.
08:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Jakub Kresta (3:0).
06:00
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Jan Baďura (2:0).
05:58
Krásná žabka od Baďury na Kubátka.
05:45
Kopřivnice zdárně ubránila první přesilovou hru Klobouků.
04:50
Krásný zákrok Klinky.
03:25
Vyloučen hráč Petr Mužný družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.