1:1
1:1
1:0

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FbK Horní Suchá 3:2p
32. Tomáš Dvořák, 54. Adam Bouška, 63. Lukáš Vrtěl - 25. Filip Mocek, 52. Jiří Třinecký; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 44 - Filip Plíhal 20; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1, 1:0;
62:23
62:24
Komentář trenéra hostů Iva Jochmana:" Z naší strany dobrá obrana, škoda dvou chyb, které nás stály body. Děkuji soupeři za utkání."
62:24
Komentář trenéra domácích Jiřího Bořeckého: "Od nás upracovaný výkon plný zbytečných ztrát, nepřesností a prohraných osobních soubojů. I přes střeleckou převahu jsme mohli dnes odejít z prázdnou. Děkuji soupeři za férový zápas."
62:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Václav Černoch (3:2).
62:23
A je vymalováno, Hosté po dominantním prodloužení, částečně zaviněné přesilovou hrou, rozhodují zápas ve svůj prospěch a berou tak o bod navíc!
62:23
Střely v prodloužení: domácí - 6, hosté - 0
61:16
Vyloučen hráč Vojtěch Kopia družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
61:16
Teď se toho stalo tolik, že nevím, jak začít. Napíšu to heslovitě. Vrtěl únik, vybojoval faul, naservíroval Házymu do prázdné, Házy pohrdl. A aby toho nebylo málo tak Bouška ještě trefuje tyč.
60:05
Je to stres, panečku. Oba týmy volí jistější variantu a svého brankáře ze své svatyně neodvolávají.
60:00
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: domácí - 17, hosté - 6
59:58
Šance sem, šance tam, i přesto všechno je stav nerozhodný. A ty víš co to znamená! Pětiminutové prodloužení.
58:55
No a skoro! Bílek teď vybojoval míček, provedl únik a umístil střelu k pravé tyčy. Plíhal ale svůj tým nezklamal.
57:23
Timeout FbK Horní Suchá
57:23
Vyloučen hráč Václav Černoch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
57:23
A máme tady zápletku, Černocha to nebavilo, a tak si šel sednout na 2 minuty. Třeba jim to ve čtyřech půjde líp.
57:00
Házy ve skvělé střelecké pozici, Plíhal znovu výborný.
56:22
Dvořák teď potvrdil, že neláme jenom ženské srdce, ale i hokejky. Romeo, Romeo ...
55:35
Oba týmy se za tohoto stavu snaží hrát spíše na jistotu. Tady se totiž každá chyba (ne)trestá.
53:01
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Václav Černoch (2:2).
53:01
Domácí odpovídají. Bouška teď zametl do prázdné po krásné nahrávce backhandem od Černocha. Smekám.
51:56
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Lukáš Kuruc (1:2).
51:56
Ale teď už se hosté radují s jistotou. Střela 20 nad led na zadní, Krupa tentokrát bez šance.
51:11
Gól, gol, gol, gól. Ale neplatí! Hosté se teď rozčilují, ale rozhodčí nekompromisně píská faul.
50:45
Další hříšník. Krtek teď trestuhodně netrefuje prázdnou bránu ... tak to máš za 500 ...
48:45
Mezitím se hraje, jako většina zápasu, nahoru, dolů.
47:35
Dobré zprávy ve spolek, nemělo by to být nic hrozného. Po odborném dohledu zdravotníka se Vrtěl pouští do rozběhání. Doufejme tedy že se znovu vrátí na hřistě.
46:35
Špatný to pohled teď na hřiště. Vrtěl po souboji u mantinelu odskakuje po jedné noze směrem ke střídačce. Co se musí nechat, že i jednou nohou jednou rukou dokázal vybojovat balónek, je to hrdina!
44:35
Matyldo, ty jsi bůh. Brankář domácích, Matyáš Krupa, dnes vytahuje jeden zákrok za druhým.
43:00
Co si však všichni pamatovat budou je jak už potřetí namazal, hříšník jeden.
42:41
Tentokrát se pro změnu na výlet vydal Házy. Krásně si prošel celé hřiště, ale gól z toho nebyl. Kdyby jo, tak by se zapsal do historie, takhle na to všichni už zapomněli.
41:55
Zvoní tyč! Černoch parádní střelou trefuje brankovou konstrukci hostí div se nepohla!
40:01
Úvodní bully 3. třetiny vyhrávají hosté.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: domácí - 13, hosté - 8
39:58
Dnešnímu utkání přihlíží 41 diváků. Dycky Gullivers!
38:15
Musím kluky pochválit. Od první třetiny se tato udává lepším směrem a můžeme sledovat bujarý zápas plný velkých šancí.
37:00
Krupa znovu excelentní. Pohotovým přesunem krásně vychytal střelu po crossu.
35:30
Domácí se snažili zuby nehty, přesilovku bohužel nevyužili. Hosté si za oslabení zasloužili 1 dvakrát podtrženou.
33:32
Vyloučen hráč Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
33:32
Černý Krtek sestřelen. Mocek rozplácl Nováka na středu jak zmrzlinu. Ten se však bez obtíží zvedá, teda spíše předvádí něco ze své taneční choreografie.
31:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Dvořák, asistoval Rostislav Riger (1:1).
31:06
Supr, čupr, johoho. Riger teď ze středu shazuje zadovkou na Dvořáka a ten už si jen vychutnal střelu do prázdné. Je srovnáno.
28:30
Na obou stranách se už objevuje víc a víc šancí, raketa vedle rakety. Oba brankáři mají ale také svůj den a všecko maj v merku.
27:35
Slovy fotbalového klasika Franze Straky: "Můžeš bejt pasivní, ale musíš mít míček a být u toho trošku aktivní." Hosté tato slova teď plní podle plánu.
24:17
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Mocek bez asistence (0:1).
24:17
Filda postavil, Filda vystřelil, Filda skóroval, FIlda neslavil.
22:30
Krtek teď přinutil vykřiknout skalní fanoušky, když nedokázal proměnit akci sám na nula.
21:50
Kluci tam lítaj jak utržení ze řetězu, ale oni ten gól prostě nechtějí dát.
20:00
20:00
19:59
Třetina se sice dohrává ve velkém tempu, balónek si cestu do brány bohužel nenašel. Snad tyto "gólové žně" nebudu pokračovat i v druhé třetině.
19:59
Střely po první třetině: domácí - 10, hosté - 9
17:00
Nechvátal a Kraina jsou jak 2 magnety které se přitahují a odpuzují zároveň. Nárazy jejich těl se ozývají přes celou halu.
15:18
Vyloučen hráč Jan Kvapil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:18
Kvapil se slovy "Já nic, já muzikant" odchází bručet na trestnou lavici.
12:53
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil Václav Černoch.
12:53
A stalo se to, co jsem čekal, zakřikl jsem to. Po šermovém souboji si domácí vyšermovali nájezd.
12:53
Škoda, škoda. Černoch to zamýšlel dobře, ale backhandový blafák nedokázal umístit mezi 3 tyče a bránu míjí.
12:41
Kde só ty góle ...
10:18
Hosté předvedli několik pěkných akcí , kdy drželi domácí pod tlakem v pásmu. Krupa má ale velmi svalnaté ramena, přes které nic neprojde. (195 cm, 60 kg)
08:45
Nechvátal teď překvapil celou tribunu svojí piruetkou mezi 2 hráči. K zakončení se ale už nedostal.
08:10
Krupa teď excelentně.
07:15
3. lajna domácích dnes produktivitou jenom září.
04:30
Hosté se také snaží zkomplikovat hru domácím, někdy však jen snaha nestačí.
04:10
Krásná breaková akce v podání tria Bílek, Kvapil, Ducar. Ke gólu však chybělo trochu štěstíčka.
02:43
Černoch zkouší šikovný příklep z dálky alá "20 nad led". Brankář hostí svoji svatyni uhlídal.
01:40
Na balónku převážně domácí, avšak k žádné šanci se nedostali.
00:20
Po vyhraném bully hostí přebírají balónek domací.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Jan Hensler, Lukáš Kraina, Michael Mrózek, Jiří Mráček, Jan Žwak
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Michal Žůrek, Lukáš Vrtěl, Adam Bouška, Radek Dřevěný, Václav Černoch