1:2
1:4
- : -

DDM SANEXCZ Děčín IV - FAT PIPE Traverza Mukařov 3:9
8. Petr Bořuta, 30. Jan Černý, 54. Vojtěch Klein - 3. Šimon Otto, 12. Jan Pudich, 20. Tomáš Sláma, 25. Karel Štipka, 26. Šimon Otto, 49. Karel Štipka, 51. Tomáš Fait, 51. Šimon Otto, 59. Jakub Noha; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Petr Miško 28 - Karel Mrkos 25; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:4;
60:00
59:59
Střely po 3. části: Mukařov 11, Děčín 5.
59:59
Nejlepší hráč domácích: Martin Vybíral. Nejlepší hráč hostů: Karel Štipka.
59:59
Komentář k zápasu trenéra hostů: Traverza po dlouhé době vyhrála a začíná tím pozitivní sérii, která se potáhne celé playoff. Děkujeme soupeři a divákům za utkání.
59:59
Komentář k zápasu trenéra domácích: Dnes jsme i přes menší počet hráčů předvedli dobrý výkon. Bohužel jsme zase nevyužili šance a výsledek je jednoznačný. Děkujeme soupeři zápas a divákům za podporu.
58:26
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Karel Štipka (3:9).
58:26
Jakub Noha nán opět ukázal, že ze své hole umí dostat absolutní maximum. V naší "redakci" u pořádajícího stolku jsme se shodli, že jeho gól byl opravdu výstavní.
53:52
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Vojtěch Klein, asistoval Jiří Astr (3:8).
53:52
A máme tu jeden speciální gól, za Děčín se trefil Vojta Klein a svůj gól daroval se přítelkyni Viktorii.
52:22
Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
52:21
Mukařov pouze využívá nízkého počtu Děčína a pohrává si s jeho rozestavením.
50:21
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Tomáš Sláma (2:8).
50:14
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Fait, asistoval Karel Štipka (2:7).
48:04
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Štipka, asistoval Jakub Majer (2:6).
47:45
Ačkoliv má Děčín počet hráčů snížený na 9, stále se snaží bojovat.
44:53
Na to, že se odehrálo již 5 minut ze třetí části, tak jsme zatím neviděli žádnou zajímavou akci. Zápas se akorát trošku přiostřuje. A my doufáme, že Děčín přiostří na střelbě a srovná skore.
40:00
40:00
38:25
A vypadá to, že se nám zranil zocelený Péťa Bořuta. :(
36:25
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
36:25
Máme zde vyloučení hostů. Věříme, že Děčín svou šanci využije a stáhne náskok Mukařova.
33:14
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
29:10
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Černý, asistoval Břetislav Logaj (2:5).
29:10
A máme tu gól Děčína! Po odražené střele Vojty Kleina se míček dostal k Logajovi a ten jej pouze předal Černému a ten propálil hostujícího brankaře.
25:26
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Petr Kašpar (1:5).
25:26
Bohužel, Mukařov přidává i 5. branku. Po clonění před branou prostřelil naši horu Miška Šimon Otto.
24:32
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Štipka, asistoval Tomáš Fait (1:4).
24:32
Musíme uznat, že Karel Štipka je mistr řemesla ve vymýtání pavouků ze šibenic. Jeho gól, který byl již 4. hostů, byl opravdu parádní.
20:01
Ještě si dovolím doplnit střely po první třetině: Děčín - 7, Mukařov - 14.
20:00
20:00
19:59
ZHODNOCENÍ PRVNÍ ČÁSTI První půlka první třetiny se nesla v režii hostujících, potom se ale domácí zvedli a po krásně sehraném 3na1 se radovali z první branky. Mukařov si však připsal jeden poněkud kuriózní gól a a dostal se opět do vedení. Jako dárek dostal 2 minutovovou přesilovku, proviněným se stal Zdeněk Vážný, jež se snažil obhájit uznanou branku Mukařova. Třetí branku vstřelil Mukařov po smolném odrazu Miškova betonu přimo do hráče.
19:30
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Šimon Otto (1:3).
19:30
Třetí branka padla po velice smolném odrazu od betonu Petra Miška.
16:47
Dle našich absolutně amaterských poznatků soudíme, že se zápas v následujích minutách přiostří. A taky, že nás čeká zajímavá podívaná.
11:57
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Petr Heřmanský (1:2).
11:57
Vyloučen hráč Zdeněk Vážný družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování.
11:57
Musíme říct, že tady u pořadatelského stolku trošičku debatujeme nad druhým gólem Mukařova, ale bohužel nic nezměníme a skore tedy zůstává 1:2.
11:39
Skvělé 1na1 vytvořil David Matza, ale jeho střelecký pokus skončil těsně nad.
07:54
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Šimon Pilek (1:1).
07:54
A první branku Děčína vsřelil "kruháčem zocelený" Petr Bořuta.
05:27
První ohrožení branky si připsal Zdeněk Vážný, ovšem jehompokus nebyl nikterak ohrožující pro brankáře hostů.
02:19
02:19
Zápas je zatím v režii hostů , kteří domácí ještě k ničemu nepustili.
00:01
Zdravím všechny diváky na onlinu. Dnes máme na programu opravdu atraktivní utkání. Na domácím hřišti se představí Děčín, který by 3 bodíky z dnešního bral všemi deseti. V cestě jim ale stojí bořiči snů z Mukuřova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Karel Mrkos; hráči v poli: Tomáš Sláma, Šimon Otto, Dominik Hron, Petr Heřmanský, Radim Fořt
00:00
Line-up domácích DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Vojtěch Klein, Jiří Astr, Břetislav Logaj, Radek Kužel, Jan Černý