4:1
- : -
FbC Plzeň

Wizards DDM Praha 10 - FbC Plzeň 8:4
24. Martin Lazárek, 24. Martin Lazárek, 29. Jakub Novák, 38. Jiří Šrámek, 56. Jiří Šrámek, 57. Jan Heller, 60. Martin Lazárek, 60. Jakub Novák - 10. Václav Zábran, 18. Ondřej Horažďovský, 35. Jaromír Täuber, 55. Ondřej Horažďovský; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 4:6 + Vojtěch Lapuník OS + Karel Eichler OS; využití: 3:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 19 - Martin Bezděk 23; po třetinách: 0:2, 4:1, 4:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Romana Urbance: První třetina nebyla dobrá. Zachránili nás změny v sestavě v druhé třetině a to, že soupeř neudržel nervy na uzdě. Moc těžký zápas, a jsem rád, že nebudeme hrát playdown, kde je každý zápas velice vypjatý. Děkujeme soupeři a divákům za utkání
60:00
Komentář trenéra hostů Pavla Strejčka: Mrzet nás můžou neproměněné šance v první třetině. Utkání jsme nezvládli psychicky. Není úplně normální se nechat vyloučit, když jsme v tlaku na 2X 2+10 minut. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely 3. třetina: Wizards 11, Plzeň 10
60:00
59:52
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jakub Novák, asistoval Jan Heller (8:4).
59:37
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek bez asistence (7:4).
56:27
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Jiří Šrámek (6:4).
55:38
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Karel Smutný (5:4).
54:53
Vyloučen hráč Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
54:53
Vyloučen hráč Karel Eichler družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
54:53
Vyloučen hráč Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň - osobní trest.
54:53
Vyloučen hráč Karel Eichler družstva FbC Plzeň - osobní trest.
54:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Vojtěch Kuneš (4:4).
52:21
Krob zkouší protiútok, trefuje Bezděka od hrudi
51:11
Hosté opět delší dobu na balonku, hrají však podél mantinelů odkud neohrozí moc branku
48:14
Zábran ze strany pouze do připraveného domácí bloku
47:10
Opět emoce na hřiští, Heller se dostávál do šance a myslel si, že je faulován. Potom se ještě zkoušel probit k dorážce, ale také neúspěšně
46:28
Hosté mají dobré šance, ale nestojí při nich štěstí
45:10
Zábran ze vzduchu do hrudě Vávry
43:44
Šrámek zkouší držet balonek na hostující půlce, ale během kliček mu obrana čístě odebírá balonek
42:34
Vyloučen hráč Matěj Zdobinský družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
41:01
Náročná první minuty třetí třetiny. Nejdříve je vyloičený Zoth za sekání před brankou, v oslabení se snaží dostat před branku Šrámek a je také seknut, Eichlerovi se nelíbilo, že je nařízeno trestné střílení a jde si odpočinout na trestnou. Trestné střílení neproměňuje Smutný
41:00
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil Karel Smutný.
41:00
40:48
Vyloučen hráč Jindřich Zoth družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
37:55
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jakub Novák (4:3).
37:14
První minuta přesilovky se domácím moc nedaří
36:14
Vyloučen hráč Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
36:07
Šrámek od mantinelu trefuje břevno
34:30
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Filip Rybnikár (3:3).
34:30
Hned první střela v přesilovce končí v domácí brance, Tauber se trerfil do prostoru, kde Vávra neměl šanci zakročit
34:19
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hra na zemi.
32:29
Krob vymyslel geniální přihrávku do prostoru, bohužel Zdobinský nebyl tak geniální aby ji zachytil
32:06
Hra se od poslední branky přelevá ze strany na stranu
30:21
Menší fotbalová vložka, skakající balonek hráli oba týmy nohou až skončil u stropu
29:38
Rybnikár si sebral šanci tím, že hrál vysokou holí
28:19
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jakub Novák, asistoval Martin Lazárek (3:2).
28:19
Lazárek přenechal balonek Novákovi ten nic nevymýšlel na "vybombil" to pod víko a překlápí skóre na domácí stranu
28:10
Heller ze středu trefuje obranný blok
27:34
Dobrá akce Wizardů končí na tyčce hostující branky
26:30
Vyloučen hráč Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zdržování hry.
26:30
Horažďovský zasáhl balon, který chtěli Wizards rychle rozehrát a jde si odpočinout
23:58
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (2:2).
23:58
Střela Lazárka od mantinelu končí v hostující brance a skóre je srovnáno
23:31
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jan Heller (1:2).
23:31
Lazárek ze střední vzdálenosti trefuje nad nohu Bězděka
22:39
Krob přes chybu se stihl vrátit a nedovolil navyšíit hostům vedení
21:07
Šrámek posunul na Hellera, ten v tísni neměl šanci na dobré zakončení a Bezděk v pohodě chytá
17:47
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Matěj Vošta (0:2).