2:1
8:1
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - TJ Sokol Jaroměř 11:3
19. Marek Chlumský, 33. Šimon Otto, 36. Jakub Majer, 43. Petr Heřmanský, 45. Radim Fořt, 47. Radim Fořt, 51. Tomáš Sláma, 54. Petr Heřmanský, 57. Jakub Noha, 58. Jan Pudich, 60. Tomáš Fait - 13. Jakub Kopecký, 34. Michal Nožička, 52. Dominik Emlar; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 5:7; využití: 2:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Josef Bína 15 - Šimon Špaček 20; po třetinách: 1:1, 2:1, 8:1;
60:00
Střely na branku ve třetí části: Traverza 12 - Jaroměř 4.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Chlumského: "Jsme rádi za vítězné ukončení základní části. Rozhodly přesilové hry. Nyní však začínáme od nuly a je třeba se vrátit na zem. Děkujeme divákům a soupeři, přejeme šťastnou cestu domů."
60:00
Komentář trenéra hostí Martina Klapky: "Domácí dnes chtěli víc než my. Díky tomu vyhráli. Od příštího týdne začíná nová soutěž, na kterou se připravíme. Děkujeme soupeři i divákům."
60:00
59:00
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Fait, asistoval Jakub Noha (11:3).
59:00
Jedenáctý gól je až trochu nadbytečný, ale nutno říct, že byl fakt pěknej! O tom, jak to Fait sklepnul do branky, se bude jaroměřským odpadlíkům zdát ještě dlouho.
57:22
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Jakub Majer (10:3).
57:22
Tak právě přistála.
56:31
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Tomáš Fait (9:3).
56:31
Ve vzduchu začíná lítat desítka...
55:45
Čača bude asi bez večeře. Takhle minout prázdnou branku...
55:40
Timeout TJ Sokol Jaroměř
55:40
Jaroměř to zkouší bez gólmana...
53:50
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Heřmanský, asistoval Robert Štipka (8:3).
53:50
Asi nějak takhle by se mohli mukařovští reci snažit i nadále.
53:17
Ještě se bude muset Traverza trochu posnažit..
52:01
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
51:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (7:3).
51:26
Korekce...
50:58
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Petr Heřmanský (7:2).
50:58
Přihrávka, co měla oči, našla na zadní tyči Sena. A ten již věděl, jak naložit s loptou a prázdnou brankou.
50:13
Noha podstoupil v rohu souboj s Nožičkou...
48:58
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:27
Pánu bohu do oken, co Hofmane?
46:27
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Tomáš Sláma (6:2).
46:27
A Fořtíkovi jedna branka nestačí! Po báječné Senově asistenci si připisuje již druhý gólový zásah.
46:12
Vyloučen hráč Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
45:26
A máme tu odložený trest. A zase pro Jaroměř.
44:36
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Karel Svatoš (5:2).
44:36
Tak Čača si tentokrát připsal "jenom" asistenci. U zakončení byl totiž Fořtík! Pěknej gól!
43:45
Mezitím vyřídíme pozdravy z Ameriky! Zámořské trio sleduje nejnovější trendy, které hodlá uplatnit během play off, přímo v Buffalu.
43:29
To se dovíme za minutu...
42:28
Vyloučen hráč Karel Svatoš družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
42:28
Tak tentokrát nám tu přistál Čača. Dá po opuštění trestný taky hnedka gól?
42:08
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Heřmanský, asistoval Jakub Majer (4:2).
42:08
Tuči opustil trestnou, neváhal a rovnou se vydal do útoku.... kam se na něj hrabal gólman hostí.
41:00
Ještě minuta z Tučiho trestu. Zatím kvalitní obrana v podání Traverzy nedopustila žádné zaváhání.
40:00
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé části: Traverza 8 - Jaroměř 8.
40:00
Ještě tu máme restíky z minulý třetiny. Snad na dvě minuty si tu u nás posedí Tuči.
40:00
38:34
A pan Otto je při chuti. Jeho střelecká aktivita je patrně výsledkem florbalové abstinence, kteru musel snášet uplynulé měsíce.
36:44
Pěknej pokus od Šimona! Čo chýbalo...
35:02
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Majer bez asistence (3:2).
35:02
Renda ukázkově rozvlnil síťku v brance! Taky se vám vybavil gól v pátém rozhodujícím utkání loni v Jaroměři? Tak věřte, že to byla stejná nádhera.
34:30
Vyloučen hráč Jakub Kopecký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
34:30
Vyloučen hráč Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
34:30
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
34:30
Jak jsme již jednou konstatovali, v etiketě to v Jaroměři zřejmě trochu zaostává. I proto se nám tu sešla pěkná grupa, hráčů...
33:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval David Verunáč (2:2).
33:24
Ale zase máme srovnáno.
32:05
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Petr Heřmanský (2:1).
32:05
Už Tučiho pokus měl gólové parametry, ale do brány míček dostal až Šimoooooooon. Ottooooo.
31:36
Kopecký pořád seřizuje perimetr...
31:10
Traverza chybila v rozehrávce, namazala hostím, už už to s ní vypadalo bledě... Ale vše zachránil Bína!
29:24
Jaroměř se teď trochu zmátořila. Snad jí to nevydrží moc dlouho. Zalezlá před vlastním gólmanem se nám líbila víc.
27:50
Škoda každé střely, která padne vedle. Proto jsme teď politovali Májův pokus.
25:36
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Jakub Kopecký.
25:36
Kopecký zklamal!!
25:35
...ale zatím v ní nic moc nepředvedla. Akorát zákrok, kterým věnovala hostům nájezd.
25:30
Traverza hraje poprvé v zápase v početní výhodě...
24:58
Vyloučen hráč Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
24:47
Jaroměř má poněkud objemnější hráče, tudíž jí více prostoru na hřišti svědčí.
23:50
Hrajeme ve čtyřech na obou stranách. Emoce jsou zkrátka emoce... Lituj, kdo dnes sedíš doma.
23:14
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
23:14
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
22:30
Tímto zdravíme pány Drahorád, Kášek a Kalát na jejich zámořském turné. Stejně tak i pana Novotného, který dohlíží na jejich fyzickou přípravu před play off.
21:48
Tuči pěkně nabízel loptu Robertovi před bránu, ten ale nestihl tzv. Kaličovou jednoručkou lépe zakončit.
20:28
Škola dostal od Tučiho školu hrou. Nejdřív se tvářil, jak když je to jeho poslední hodinka, ale pak samozřejmě vstal a odešel po svých.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Traverza 10 - Jaroměř 6.
20:00
19:55
Kotlas krásně mířil mezi nohy, leč jeho pokus zůstane v dějinách zapsán jen jako střela na branku.
18:42
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Marek Chlumský, asistoval Robert Štipka (1:1).
18:42
Srovnáno! Útočná píle Traverze konečně přinesla ovoce v podobě srovnání. Nutno dodat, že zcela zaslouženě.
16:06
Nesoudnost! Brejk střídá brejk, přečíslení přečíslení.... na tohle se nedá koukat! Jako příznivci pečlivé defenzivy toto naprosto odsuzujeme.
14:52
I nadále je Traverza aktivnější. Jaroměř jenom paběrkuje, ale i to jí zatím stačí na vedení.
12:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (0:1).
12:21
Třetí pokus už se ujal lépe.
11:24
Jen pro zajímavost, Jaroměř se prozatím, i s dvouminutovou dvojnásobnou početní výhodou, odhodlala jen ke dvěma střelám.
09:51
Nejdřív Kotlas, potom Robert. Povedené střely domácích. Ani jedna ale gólem neskončila.
07:14
Jaroměřská devítka zřejmě moc slušného chování nepobrala. Slyšet to slovo, co právě vypustil z úst, maminka tohoto hráče, tak mu nejspíše jednu pěknou natáhne.
06:00
Radim, Kotlas a Fidži si teď útočících hostí udělali dobrý den. I ve třech si s míčkem hráli, až to bylo nesoudné.
05:16
Víc jak minuta z přesilovky hostí je v tahu. Šance sice nějaké byly, ale ne gólové.
04:09
Vyloučen hráč Tomáš Sláma družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
04:09
Vyloučen hráč Jakub Majer družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
04:09
Seno s Rendou odpoledne nejspíše na svých chatách sekali dříví a v této disciplíně se rozhodli pokračovat i na hřišti. Jaroměřská polínka se po zákrocích mukařovských dřevorubců ochotně přelomila.
02:47
Sice se hraje teprve třetí minuta, ale už teď zápasu rozhodně emoce nechybí.
01:03
Traverza začíná aktivněji. Jaroměř snad ještě nepřešla přes půlku hřiště...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Šimon Špaček; hráči v poli: Jakub Kubina, Pavel Kotrč, Petr Hašek, Jan Škola, Tomáš Hejzlar
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Radim Fořt, Jakub Majer, Tomáš Sláma, Karel Svatoš, Petr Heřmanský