2:4
3:3
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - Wizards DDM Praha 10 6:10
12. Miloš Šulc, 25. Robert Sándor, 29. Jan Čermák, 41. Ondřej Sedláček, 52. Miloš Šulc, 55. Miloš Šulc - 10. Jan Heller, 11. Jan Heller, 13. Vojtěch Mikoláš, 22. Karel Smutný, 23. Jan Heller, 24. Karel Smutný, 30. Jiří Šrámek, 50. Jan Heller, 56. Karel Smutný, 60. Vojtěch Mikoláš; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 2:4 + Karel Smutný OS; využití: 2:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Ondřej Janůšek 7, Matěj Holeček 27 - Ondřej Kudrnáč 18; po třetinách: 1:3, 2:4, 3:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Erika Štěrby: My jsme dnes vedeli, ze v tabulce se uz z mista neposuneme. Nechal jsem proto vsechny zahrat vcetne juniku, kterym v cele s golmanem dekuju za dobry zapas. Dekujeme divakum, drzte nam palce v playdown, pristi rok pro vas udelame vic. Zeli zdravime. PS: Willy si třetí :oP
60:00
Komentář trenéra hostů Romana Urbance: Děkujeme soupeři za poklidné utkání, rozhodčím, pořadatelům. Přejeme hodně štěstí v play-down.
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Kadaň - 10, Wizards - 13
59:59
Střely celkem: Kadaň - 24, Wizards - 36
59:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Vojtěch Mikoláš, asistoval Jiří Šrámek (6:10).
59:26
Nedáš dostaneš.
58:11
Šulcova přízemní střela jen o kousek minula branku.
55:18
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný bez asistence (6:9).
55:18
Smutný to trefil přesně a zase odsouvá Wizardy do tříbrankového vedení.
54:46
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Erik Štěrba (6:8).
54:46
Šulc vymetl další pavučinku.
54:26
Štěrba by očividně nnebyl ani špatným fotbalistou.
53:31
Vyloučen hráč Jakub Slavíček družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
53:19
Domácí na balonku a rozhodčí mají vzpaženou ruku. Bude následovat další domácí přesilovka.
52:45
Čermák netrefil poloprázdnou bránu.
51:12
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Ondřej Sedláček (5:8).
51:11
Šulc z půlky prostřeluje vše před sebou.
49:54
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Jakub Novák (4:8).
49:54
Nikdo nevěděl kudy to prošlo, ale Holeček byl prostřelen.
49:17
A Lazárek opět na zemi.
47:34
Štěrba si prokličkoval hráče Wizards a jeho následnou střelu zastavil až Kudrnáč.
46:03
Kadaňští ve 3.třetině zatím marně dobývají kouzelnickou tvrz.
44:44
Dnešní utkání v kadaňské sportovní hale sleduje 82 DIVÁKŮ.
42:50
Po Lazárkově střele zazvonila za Holečkem tyčka.
41:30
Vyloučen hráč Karel Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
41:30
Vyloučen hráč Karel Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 - osobní trest.
41:30
Poučovat rozhodčího se opravdu nevyplatí.
40:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Sedláček, asistoval Miloš Šulc (4:7).
40:23
Sedláček se štěstím trefil mezírku v Kudrnáčovo postoji.
40:23
Lazárek přišlápl Chládkovi čepel a domácí budou hrát další přesilovku.
40:20
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za blokování hokejky.
40:01
Úvodní buly 3.třetiny vyhrávají opět domácí.
38:52
Už asi minutu se hra odehrává v levém rohu na straně hostů a nic z toho.
36:43
Bouda se napřáhl až k pasu, ale pravděpodobně se pokoušel pouze o sestřel veverek nad bránou.
35:04
Holeček svým mocným tělem zabránil jasné gólovce.
34:24
Pokorného svižná střela minula bránu jen o pár centimetrů.
33:03
Odlas M. se prohnal kolem brány poslal na Dolanského, ten ale míjí.
31:30
Domácí zatím úsoěšně brání a hostům se nedaří trefit zařízení.
30:01
Vyloučen hráč Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou.
30:01
Limberg se nevyvaroval zlozvyku z hokeje a i hosté si dají přesilovku.
29:33
Janúšek toho ťukecu měl už plný kecky, a tak si šel radši odpočinout na střídačku a místo přenechat mladému Holečkovi.
29:27
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Martin Lazárek (3:7).
29:27
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Holeček družstva FBC DDM Kati Kadaň
28:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jan Čermák, asistoval Karel Zýka (3:6).
28:52
Dvacet nad led a kk tyčce, na toto je i Kudrnáč krátký.
28:30
Čermák si na chvíli zahrál na takový menší buldozer a Lazárek opět vytřel podlahu.
27:40
Odlas J. to zkusil od modré, ale bránu minul o metr.
26:14
Načtyřikrát ztečovaný balonek nakonec zpacifikoval s odřenýma učima Šulc.
24:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Robert Sándor, asistoval Petr Chládek (2:6).
24:26
Chládek našel samotného Sándora před bránou a ten už v klidu poslal balon do prázdné brány.
23:54
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Martin Lazárek (1:6).
23:54
Lazárek poslal balonek na Smutného a ten sám před bránou zavěsil do víka.
22:36
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Karel Smutný (1:5).
22:36
Situace 3na1 ončí jak jinak než gólem v domácí síti.
21:29
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jakub Slavíček (1:4).
21:29
Slavíček v polopádu dokázal najít ještě Smutného a pro něj už nebylo těžké trefit prázdnou bránu.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1.třetině: Kadaň - 4, Wizards - 8
19:13
Kudrnáč dostal od Sedláčka pěknou přes prsty, ten se ale vzápětí omluvil a vše bylo OK.
18:39
Většina kadaňských střel se ani nedostane ke Kudrnáčovi, protože hosté většinu střel blokují.
16:40
Heller vyzkoušel Janúškovu mezírku mezi nohami. Janúšek ale neoblomný.
15:18
Lazárek svoji střelou sestřelil pouze Hellera stojícího před bránou.
13:31
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:31
Lazárek zblokoval Šulcovu střelu, balonek vyletěl vysoko, Šulc si šel pro balon a přitom zbořil Lazárka.
12:44
Vyloučen hráč Matěj Zdobinský družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.