2:3
1:1
0:1

Snipers Třebíč - Hippos Žďár n/S. 5:6p
4. Lukáš Vlach, 20. Jaroslav Dlabač, 23. Ondřej Blažek, 26. Tomáš Sýkora, 42. Lukáš Macálka - 11. Petr Tlustoš, 24. Michal Staněk, 33. Vojtěch Haman, 39. Petr Tlustoš, 57. Petr Tlustoš, 61. Vojtěch Haman; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 84; zásahy brankářů: Jan Bazala 20 - Lukáš Kratochvíl 20; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:1, 0:1;
60:38
63:38
Komentář trenéra domácích: "Opět jsme ukázali naši stinnou tvář, kdy jsme dobře vstoupili do utkání a svojí nedisciplinovaností jsme se připravili o vedeni a zároveň i lepší výsledek v utkání. Děkujeme soupeři za utkání."
60:38
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Dvořák (5:6).
60:38
Střely celkem 25:26
60:38
Komentář trenéra hostů: Důležitost utkání nám asi svazovalo ruce. Jinak si tu spoustu nepřesností nedokážu vysvětlit. Naštěstí na tom byl soupeř podobně a tak jsme byli celý zápas ve hře. Uvidíme jestli budou dva body stačit. V případě že ano, tak posílám soudek piva do Klobouků. Děkujeme soupeři a přejeme záchranu soutěže.
56:52
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Filip Dvořák (5:5).
56:00
Domácí golman drží svůj tým ve vedení.
53:00
Dnešní utkání pořádají Snipeři jako derby pro "Alíka". Aliasal je šikovný osmiletý kluk, od půlroku věku těžce onemocněl. Snipeři přejí hodně zdraví!
52:30
Hra se uklidnila a oba týmy v klidu vystřídali.
50:20
Snipeři držící míček za brankou v klidu vystřídali.
49:28
Hosté v plném počtu.
48:40
Třebíč kombinuje na útočné polovině, zatím beze střel.
47:28
Vyloučen hráč Michal Staněk družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:50
Třebíč se na chvíli usadila na útočné polovině.
45:40
Štveráček Lukáš netrefil bekhendem poloprázdnou branku.
44:20
Bazala Jan předvedl krásný zákrok, míček vyrazil do rohu hřiště.
43:20
Domácí uklidnili hru a v klidu vystřídali.
41:40
Domácí si vytváří teď velmi dobré šance, golman ale nepustí míček za svoje záda.
41:28
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Tomáš Sýkora (5:4).
38:00
Třebíč se usadila na útočné polovině, hráči ale střílí mimo branku.
35:30
Míček poskakoval na brankové čáře hostů, golman míček chytil.
34:00
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
32:26
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman bez asistence (4:3).
31:52
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
30:18
Vyloučen hráč Vojtěch Haman družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
30:10
Kelbler Michal trefil konstrukci branky.
30:00
Vyloučen hráč Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
29:00
Domácí dobývají Žďárskou pevnost.
26:55
Domácí hrají v plném počtu.
26:00
Hosté mají standardní situaci na velkém brankovišti, golman podržel svůj tým.
25:30
Snipers Třebíč se brání bez problému.
25:00
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Michal Kelbler (4:2).
24:55
24:10
Třebíč kombinuje na útočné polovině, vypadá to jako kdyby hráli přesilovku.
23:41
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Jan Ušák (3:2).
22:50
Domácí držící míček v klidu vystřídali.
22:02
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Tomáš Sýkora (3:1).
21:20
Hosté tlačí na soupeře, stačí už jen vystřelit.
20:01
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině 8:5
19:34
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Lukáš Macálka (2:1).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:10
Lukáš Mátl vyslal nebezpečnou střelu která letěla těsně nad branku.
16:00
Bazala Jan předvedl pěkný zákrok a nepustil tak hosty do vedení.
15:00
Snipers Třebíč si vytváří šance, chybí jen dobré zakončení.
12:20
Sýkora Tomáš velmi odvážně proběhl kolem hostujících hráčů, branku ale netrefil.
11:10
Hosté držící míček za brankou v klidu vystřídali.
10:24
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Dvořák (1:1).
09:40
Karásek trefil konstrukci branky.
08:30
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
07:00
Domácí v přečíslení, Lukáš Mátl šanci pokazil špatnou přihrávkou.
04:00
Hosté se snaží dostat na útočnou polovinu, po souboji u mantinelu míček získává domácí tým Snipers Třebíč.
03:05
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Lukáš Mátl (1:0).
02:44
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za vražení zády.
02:44
V rohu hřiště se velmi nepříjemně srazili dva hráči, domácí hráč si vykloubil rameno.
02:44
Hostujícímu hráči teče krev z nosu.
01:00
Snipers Třebíč se snaží dostat na útočnou polovinu, prostor zatím nenašli.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Jan Ušák, Vít Petříček, Petr Tlustoš
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Lukáš Macálka, Vojtěch Janata, Lukáš Mátl, Jaroslav Dlabač
00:00
Vítám Vás u dnešního utkání 22. kola NL. V bílých dresech nastoupí domácí Snipers Třebíč a v černých dresech hostující hráči týmu Hippos Žďár n/S. Utkání začne v 15:30.