1:1
1:2
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 3:4
18. Vít Pecen, 33. Šimon Ledvinka, 52. Petr Liška - 14. Jiří Boštík, 34. Štěpán Švec, 59. Vilém Nonn, 60. Michal Háp; rozhodčí: Libor Štěcha - Ondřej Pech; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 30 - Ondřej Vašek 14, Tomáš Doubek 3; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:2;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostí Michala Hápa: celou dobu jsme hráli na balónu ale soupeřův beton nám nedovolil nastřílet branky. Několik spálených šancí. Kvalitní výkon domácího brankáře. Na konci jsme měli štěstí a bereme tak velmi důležité tři body. 4+4 bohužel nevyšlo :D Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Jeden z nejlepších výkonů v sezoně. Klukům moc děkuji za bojovnost a nasazení. Chybělo nám trochu více štěstí ke třem bodům. Díky soupeři a divákům.
59:50
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
59:50
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Vilém Nonn (3:4).
58:57
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Michal Háp (3:3).
57:46
Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
51:51
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Petr Liška, asistoval Jaromír Čermák (3:2).
51:50
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Doubek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
49:40
Domácí se stále drží .
47:20
Vyloučen hráč Petr Liška družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
47:20
Domácí se ocitají v oslabení .
45:49
Další obrovská šance pro domácí nebyla proměněna .
41:56
Hosté přestřelují bránu .
40:17
Domácí hned po nástupu začínají útočit .
40:00
40:00
39:59
Střely za druhou část : 4:14 .
33:30
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (2:2).
32:10
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Šimon Ledvinka bez asistence (2:1).
27:43
Hosté nebyli schopni proměnit ani trestné střílení .
26:58
Trestné střílení družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL neproměnil Marek Lamplot.
24:32
Lupač blokuje střelu .
22:38
Brankář hostů vykopává balón za půlku hřiště .
17:09
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vít Pecen, asistoval Šimon Ledvinka (1:1).
13:38
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Marek Lamplot (0:1).
09:49
Výborný zákrok brankáře Hlavy zachránil prozatím čisté skóre 0:0 .
06:55
Brankář Hlava si dnes poprvé sáhl na balón .