3:4
2:4
- : -

Florbal Ústí B - Florbal Teplice 8:9
1. Filip Kučaba, 6. Matěj Žaloudek, 17. Jindřich Grosse, 21. Hynek Nikolič, 31. Martin Zoul, 35. Jaroslav Bečvář, 48. Jindřich Grosse, 57. Filip Kučaba - 6. Martin Pechatý, 25. Michal Stejskal, 27. Martin Pechatý, 32. Martin Pechatý, 34. Lukáš Rudiš, 42. Milan Gerhard, 42. Lukáš Topš, 51. Milan Gerhard, 58. Jan Filipec; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 22 - Lukáš Topš 16; po třetinách: 3:1, 3:4, 2:4;
60:00
Vyjádření kapitána domácéch:Dnešní ,chyběj tu klávesy , hráli jsme výborně, nastavení bylo, pilátes proběhlo, díky , kam dali píímenka, nevím jdem domu.
60:00
Komentář vedoucího družstva Aleše Kotase: Na divizi velmi kvalitní utkání ve vysokém tempu. Chtěl bych kluky pochválit za velikou aktivitu. Tento zápas bych ukončil motem "na slunetě o gól více" děkuji soupeři za zápas.
60:00
59:32
Domácí hrají v šesti
58:43
Vyloučen hráč Michal Stejskal družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
58:43
Domácí hrají opět přesilovku a mají šanci vyrovnat
57:23
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Filipec bez asistence (8:9).
56:44
A je opět vyrovnáno! Myslím si že lidi kteří dnes na dnešní zápas dorazili nemůžou litovat
56:37
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jaroslav Bečvář (8:8).
52:59
Na hřišti se začíná přiostřovat
51:22
Vyloučen hráč Martin Severa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
50:21
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval Vojtěch Legner (7:8).
47:41
A je tu opět vyrovnáno, tentokrát vyrovnává Ústí, a uvidíme kdo z tohoto zápasů vyjde vítězně
47:40
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Filip Kučaba (7:7).
45:30
Na dnešní zápas si našlo cestu 37 diváků
42:17
Teplice obrací stav zápasů ve svůj prospěch
41:59
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Topš, asistoval Lukáš Rudiš (6:7).
41:10
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval Martin Pechatý (6:6).
40:00
40:00
38:04
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
34:41
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Bečvář, asistoval Filip Kučaba (6:5).
34:00
Teplice využívají chybu v obraně domácích, a srovnávají stav zápasů na 5:5
33:58
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Vojtěch Legner (5:5).
31:48
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Vojtěch Legner (5:4).
31:25
Vyloučen hráč Lukáš Vyskočil družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:41
Teplice si zahrají svojí třetí přesilovku
30:40
Vyloučen hráč Matěj Žaloudek družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
30:22
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Martin Zoul, asistoval Jaroslav Bečvář (5:3).
29:52
Teplice střílí na domácího brankáře jednu střelu za druhou, ale Hlava svůj tým drží
26:40
Teplice se opět dostávají do hry, a prohrávají už jen o jeden gól
26:36
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý bez asistence (4:3).
24:41
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Michal Stejskal, asistoval Jan Filipec (4:2).
23:20
Stejskal sám před brankou domácích trefuje mimo
20:50
Stejně jako v 1.třetině dává Ústí gól hned v první minutě, uvidíme zda to bude stejně i ve 3.třetině
20:48
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Patrik Šredl (4:1).
20:00
20:00
17:30
Severa míjí branku domácích
16:07
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Jaroslav Bečvář (3:1).
16:05
Hosté v plném počtu
14:05
První přesilovka domácích
14:03
Vyloučen hráč Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za vysoká hokejka.