2:2
0:2
- : -

FbŠ Bohemians B - Florbalová akademie MB "A" 4:5
12. Kryštof Blažej, 19. Petr Hromádko, 30. Petr Hromádko, 31. Petr Hromádko - 19. Petr Machač, 29. Michal Macků, 40. Jan Hála, 44. Jan Hála, 48. Jan Hála; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 4:6; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Ondřej Štola 21 - Radovan Kopuletý 40; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:2;
60:00
Komentář hostujícího trenéra A.Tůmy: Jsme rádi za výhru, opět výborný výkon brankáře a slušné střelecké představení probuzeného střelce Jana Hály. Díky všem za utkání.
60:00
59:59
Škoda jasného zápasu, bohužel asi body nechceme sbírat. Je čas se rozloučit,.. Polevení v druhé polovině zápasu nás stálo výsledek. Děkujeme pořadatelům a dobrou noc.
59:59
Střely domácích 12, střely hostů 11.
59:33
Timeout FbŠ Bohemians B
59:33
Vyloučen hráč Michal Macků družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za vražení zády.
56:59
Vyloučen hráč Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za vražení zády.
47:21
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Jan Hála z trestného střílení (4:5).
43:43
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Jan Hála, asistoval Aleš Tůma (4:4).
40:00
40:00
39:59
Střely domácích 19, střely hostů 9.
39:00
36:57
Vyloučen hráč Jakub Mulač družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
36:57
Vyloučen hráč Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za sekání.
30:44
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Tomáš Vostřel (4:2).
29:45
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Jakub Mulač (3:2).
28:27
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Michal Macků, asistoval Hieu La Ngoc (2:2).
20:00
20:00
19:59
Střely domácích 13 Střely hostů 6
19:51
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za sekání.
18:37
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Petr Machač, asistoval Aleš Tůma (2:1).
18:08
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko bez asistence (2:0).
14:35
Vyloučen hráč Michal Křenek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
12:26
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za vražení zády.
11:42
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Jan Harák (1:0).
06:55
Vyloučen hráč Jan Hála družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za hra rukou.
05:45
Vyloučen hráč Hieu La Ngoc družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za sekání.
02:28
Vyloučen hráč Petr Hromádko družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB "A": brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Aleš Tůma, Michal Stehlík, Albert Vocel, Jan Hála, Tomáš Malý
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Michal Křenek, Martin Boháč, Petr Červenka, Petr Hromádko, Tomáš Vostřel