0:0
1:3
0:0

FC Bučis Team - SK Florbal Benešov 5:4pn
7. Erik Papež, 15. Tomáš Matoulek, 15. Michal Soukup, 56. Tomáš Matoulek, N Michal Soukup - 3. Petr Vachtl, 48. Marek Vachoušek, 49. David Lukáš, 51. Marek Garreis; rozhodčí: Martin Pavlík - Martin Jirka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Jan Hlinák 20 - Lukáš Brož 28; po třetinách: 3:1, 0:0, 1:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč Martin Jaeger , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč Michal Soukup a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč Petr Tůma a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč Tomáš Vondruška a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč Ladislav Vorel a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč Adam Drastich a vstřelil gól.
60:00
Komentář trenéra domacích: Zajímavý zápas se vším všudy, musí nás především mrzet 2 neproměněné nájezdy během utkání, o to je zajímavější, že jsme proměnili všechny 3 nájezdy v penaltovém rozstřelu
60:00
Komentář trenéra hostů: Odehrálo se opět nádherné utkání s dobře připraveným soupeřem, do kterého se nám podařilo vrátit ve 3. třetině, děkujeme soupeři a divákům za utkání
60:00
58:37
Timeout SK Florbal Benešov
55:28
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Tomáš Vondruška (4:4).
54:10
Trestné střílení družstva FC Bučis Team neproměnil Tomáš Matoulek.
53:40
Od dorovnání je zápas na obou stranách dost vyhrocen
50:01
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Martin Jaeger (3:4).
48:32
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš, asistoval Ladislav Vorel (3:3).
47:29
Vyloučen hráč Antonín Šiška družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.
47:01
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek, asistoval Ladislav Vorel (3:2).
25:45
Od začátku 2. třetiny probíhá urputný boj o každý metr hřiště, šance se střídají na obou stranách
20:00
20:00
17:38
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
14:48
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Tomáš Filip (3:1).
14:04
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Jan Štědrý (2:1).
07:40
Od začátku zápasu se hraje ve velkém tempu s množstvím osobních soubojů
06:52
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Erik Papež, asistoval Adam Drastich (1:1).
04:20
Trestné střílení družstva FC Bučis Team neproměnil Michal Soukup.
02:18
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Vachtl, asistoval Petr Tůma (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pavlík a Martin Jirka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Miloš Vojtíšek, Petr Tůma, Petr Vachtl, Ladislav Vorel
00:00
Line-up domácích FC Bučis Team: brankář: Jan Hlinák; hráči v poli: Jakub Švelbl, Jan Štědrý, Tomáš Matoulek, Tomáš Vondruška, Tomáš Mudra