1:3
0:1
- : -

SK K2 Prostějov - FBC MSEM Přerov 2:7
19. Ondřej Král, 28. Marek Judas - 11. Lukáš Kaďorek, 17. Ondřej Kowalik, 19. Petr Malina, 30. Lukáš Kaďorek, 39. Adam Budnik, 40. Jaroslav Spáčil, 45. Lukáš Kaďorek; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 6:2; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Jan Weidinger 29 - Zdeněk Raška 29; po třetinách: 1:3, 1:3, 0:1;
60:00
Ze začátku vyrovnané utkání, následně jsme se dostali na odskok o pár branek a pak do konce utkání se nám podařilo utkání takticky zvládnout a navýšit konečný rozdíl. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Přerov hrál dneska chytře. Čekal na naše chyby a nekompromisně je trestla. Naše produktivita byla dnes bohužel taky žalostná. GRatuluji soupeři ke 3 bodům.
60:00
59:39
Vyloučen hráč Jan Novák družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za vražení zády.
53:14
Vyloučen hráč Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
45:31
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
44:56
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek bez asistence (2:7).
44:56
Hráč týmu FBC Přerov Lukáš Kaďorek právě vstřelil gol stav utkání 2:7
42:45
Vyloučen hráč Petr Malina družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
39:11
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jaroslav Spáčil, asistoval Lukáš Kaďorek (2:6).
39:11
Hráč týmu FBC Přerov Jaroslav Spáčil právě vstřelil gol stav utkání 2:6
38:52
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Radim Dvořák (2:5).
38:52
Hráč týmu FBC Přerov Adam Budník právě vstřelil gol stav utkání 2:5
29:49
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Petr Malina (2:4).
29:49
Hráč týmu FBC Přerov Lukáš Kaďorek Právě vstřelil gol stav utkání 2:4
29:31
Vyloučen hráč Michal Vašut družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:07
Vyloučen hráč Zdeněk Fojt družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
27:34
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Judas, asistoval Marek Vlček (2:3).
27:34
Hráč týmu SK K2 Prostějov Marek Judas právě vstřelil gol stav utkání 2:3
22:42
Vyloučen hráč Adam Budnik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
18:46
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Král, asistoval Jakub Krnáč (1:3).
18:46
Hráč týmu SK K2 Prostějov Ondřej Král právě vstřelil gol stav utkání 1:3
18:01
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Petr Malina, asistoval Lukáš Kaďorek (0:3).
18:01
Hráč týmu FBC Přerov Petr Malina právě vstřelil gol stav utkání 0:3
16:13
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Radim Dvořák (0:2).
16:13
Hráč týmu FBC Přerov Ondřej Kowalik právě vstřelil gol stav utkání 0:2
10:39
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Daniel Grener (0:1).
10:39
Hráč týmu FBC Přerov Lukáš Kaďorek právě vstřelil gol stav Utkání 0:1
04:50
Vyloučen hráč Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Petr Malina, Jaroslav Spáčil, Lukáš Kaďorek, Filip Brauner, Daniel Grener
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Milan Fojt, Jindřich Kratochvíl, Zdeněk Fojt, Ondřej Král, Jakub Krnáč