3:1
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 6:5
9. Jan Horský, 31. Jan Beránek, 40. Jan Beránek, 50. Ondřej Vyskočil, 53. Jan Beránek, 55. Ondřej Vyskočil - 17. Marek Lamplot, 26. Michal Háp, 28. Jiří Žák, 40. Jiří Boštík, 57. Martin Štarman; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Filip Novák; vyloučení: 3:3 + Ondřej Vašek ČK1 + 5; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Tomáš Cacek 14 - Tomáš Doubek 21; po třetinách: 1:1, 2:3, 3:1;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině Domácí: 12 Hosté: 7
59:59
Komentář hostujícího trenéra Hápa: V dnešním utkání jsme viděli strašně moc špatných věcí. Bohužel z naší strany vymizela disciplína, soupeř využil přesilovky a šťastně vyhrály.
59:59
Komentář domácího trenéra Romana Komendy: Dobře odehraný zápas po taktické stránce a díky nedisciplinovanosti soupeře dokázali vyhrát zápas. Děkuji soupeři
59:45
Domácí gólman teď vytáhl perfektní zákrok.
58:49
Beránek M opět v úniku tentokrát míří mimo bránu.
58:23
Hostující tým stále po celou dobu na míčku a v útočném pásmu.
57:45
Hostující tým je střelecky velmi aktivní, ale střely opět blokují domácí obránci.
56:29
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Štěpán Švec (6:5).
55:59
Hra se hodně přiostřila a na hřišti je vidět více osobních soubojů ale také i konflikty mezi hráči.
55:08
Omlouváme se za menší technický výpadek. Vše už by mělo být spravené.
54:12
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Marek Žaloudek (6:4).
52:33
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Jan Mikeš (5:4).
49:48
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Michal Beránek (4:4).
49:36
Timeout SK Jihlava
48:42
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
48:42
Vyloučen hráč Ondřej Vašek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL do konce utkání.
48:42
Vyloučen hráč Ondřej Vašek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 5 minut za nesportovní chování.
48:42
Mohli jsme vidět na hale velké rušno a také udělení červené karty na hostující straně.
48:00
Vyloučen hráč Martin Štarman družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
47:02
Domácí tým má v této třetině na svém kontě hafo zablokovaných střel.
45:59
Mikeš přímo z trestné lavice dostává balón a výbornou střelou prověřuje hostujícího gólmana.
45:25
Domácí gólman teď skvěle podržel svůj tým.
43:51
Vyloučen hráč Jan Mikeš družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:51
Hosté opět dostávají možnost skórovat v přesilové hře. Uvidíme jak s šancí naloží tentokrát.
42:41
Domácí zatím výborně blokují všechny pokusy.
41:46
Beránek M teď výborně zablokoval střelu a dostává se do rychlého protiútoku jeho pokus končí pouze na brankové čáře kde balónek nakonec sbírá gólman.
40:47
Vyloučen hráč Zdeněk Klimeš družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině Domácí: 12 Hosté: 8
39:58
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Michal Beránek (3:4).
39:52
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
39:12
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Marek Lamplot (2:4).
38:48
Domácí chtějí zbytek třetiny dohrát v klidu.
38:12
Hostující hráč střílí od půlky hřiště vysoko, vysoko nad.
37:22
Beránek J teď v souboji u mantinelu vybojoval balónek a uklidňuje situaci.
36:13
Domácí se začínají více dostávat na útočnou polovinu.
35:09
Trestné střílení družstva SK Jihlava neproměnil Jan Mikeš.
35:09
Mikeš se snažil rozhodit golmana a to se mu i povedlo bohužel ale přestřeluje.
33:31
Beránek M teď předvedl krásnou individuální akci ta však končí bohužel pro domácí pouze v boční síti.
32:09
Domácí teď nebyli vůbec daleko od vstřelen vyrovnávací branky. Tuto šanci jim zkazil golman, který schová míček pod nohou.
30:32
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek bez asistence (2:3).
29:24
Beránkovu střelu blokuje obránce.
29:12
Domácí přichází o míček ke konci třetiny a tu šanci hosté využívají.
28:23
Hosté zatím ve vysokém tempu a domácí nestíhají.
27:15
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Jiří Boštík (1:3).
25:22
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Jiří Boštík (1:2).
25:22
Hostům se po velké snaze dostává odměny a to v podobě vstřeleného gólu.
24:03
Pěkná souhra Horského a Vyskočila končí pouze zablokovanou střelou.
22:02
Hosté však nezaostávají a hned ze začátku zkouší střílet tyto pokusy blokuje obrana.
21:20
Hned ze začátku je znát že domácí tým přidal na tempu.
20:01
V druhé třetině buly opět pro hostující tým.
18:59
Hosté pěkně kombinují a bylo k vidění několik střeleckých pokusů.
17:42
Vyloučen hráč Michal Strejček družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:40
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Martin Štarman (1:1).
16:40
Hosté po několika šancích vysílají prudkou střelu a ta se vyplácí a končí za zády domácího golmana.
15:00
Domácí opět dostávají možnost pro rychlou rozehrávku, tu ale nezvolili a raději uklidňují situaci přihrávkou na obránce.
14:32
Beránek J. teď rychle rozehrál na Strejčka teď střílí, ale hostující obrana blokuje tuto střelu.
13:22
Domácí teď opět přeházejí do rychlého protiútoku ten však zakončením neskončil.
11:23
Domácí tým zatím výborně braní všechny kombinace a pokusy o zakončení.
10:52
Hosté zatím více na hostující polovině nedaří se jim ale vystřelit.
08:57
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Ondřej Vyskočil (1:0).
08:57
Domácí se dostávají do přečíslení 2 na 1 a tuto šanci využívají a poprvé v dnešním zápase mění skóre na tabuli.
07:25
Hosté pěkně kombinovali na útočné polovině a bylo z toho i pár nebezpečných pokusů.
06:32
Beránek J. vysílá první střelu na hostujícího golmana. Ten ji ale bez problému likviduje.
05:43
Zatím ani na jedné straně nebyla k vidění žádná výraznější šance.
04:45
Hostující tým se postupně propracovává na útočnou polovinu.
03:58
Domácí poprvé na balónku, avšak hned na útočné poolvině o míček přicházejí.
02:23
Hosté zatím nepustili domácí tým na balónek.
00:43
První větší chumel před Jihlavskou bránou, hosté se však k zakončení nedostali.
00:01
Úvodní buly pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Vilém Nonn, Petr Kuchta, Michal Háp, Štěpán Švec, Martin Štarman
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Tomáš Cacek; hráči v poli: Jan Beránek, Michal Strejček, Michal Beránek, Jan Mikeš, Tomáš Trojan