2:4
2:4
- : -

1. FbK Tábor - FTC Vysoké Mýto  6:8
5. Vojtěch Moravec, 9. Petr Kutner, 21. David Vodrážka, 23. Petr Kutner, 54. Josef Mareš, 59. Petr Kutner - 27. Ladislav Rozlivka, 32. Martin Kadavý, 36. Jiří Unzeitig, 40. Jiří Unzeitig, 44. Jiří Unzeitig, 48. Libor Knypl, 54. Adam Kobr, 59. Martin Kadavý; rozhodčí: Jan Novotný - Petr Holeček; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Dušan Václavík 31 - Václav Musel 20; po třetinách: 2:0, 2:4, 2:4;
60:00
Komentář trenéra hostů: Viděli jsme rychlé a zajímavé utkání, Byli jsme kromě prvních 10 minut lepším týmem, častěji jsme byli na míčku a dokázali jsme se i střelecky prosadit. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář kapitána domácích: Utkání jsme si prohráli za stavu 4:1 pro nás, kdy jsme absolutně přestali hrát. Soupeř toho soustředěnou hrou využil a zaslouženě si tak odváží 3 body. Tradičně nás trápilo proměňování šancí. Děkuji soupeři za kvalitní utkání a přeji hodně štěstí ve zbytku sezony.
60:00
59:50
Timeout FTC Vysoké Mýto
58:21
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Marek Janovský (6:8).
58:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý bez asistence (5:8).
56:24
Timeout 1. FbK Tábor
53:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Václav Vilímek (5:7).
53:02
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Petr Kutner (5:6).
50:57
Vyloučen hráč Radim Jiráský družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
49:19
Vyloučen hráč Filip Kerhart družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl, asistoval Adam Kobr (4:6).
43:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Martin Kadavý (4:5).
40:00
40:00
39:57
35:42
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Libor Knypl (4:3).
31:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Jiří Unzeitig (4:2).
26:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ladislav Rozlivka, asistoval Martin Kadavý (4:1).
25:44
Vyloučen hráč Radek Vostřák družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
22:35
21:50
Vyloučen hráč David Šimáček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:48
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka, asistoval Josef Mareš (3:0).
20:00
20:00
09:51
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:23
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval David Vodrážka (2:0).
04:23
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vojtěch Moravec, asistoval Pavel Korbel (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Novotný a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Václav Musel; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Václav Vilímek, Milan Koubek, Adam Kobr
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Pavel Korbel, Lukáš Janura, Tomáš Odložilík, Jonáš Jandák, Marek Janovský