9:0
6:1
- : -

FBC Kutná Hora - Start98 Praha-Kunratice B 16:3
19. David Popek, 25. Antonín Tvrdík, 26. Roman Martínek, 28. Václav Rejna, 29. David Popek, 31. Václav Rejna, 32. Jan Dus, 33. David Popek, 33. Jiří Schwarz, 34. Jan Dus, 45. Jiří Schwarz, 50. Ondřej Schwarz, 56. Jan Dus, 58. Jiří Schwarz, 59. Jiří Schwarz, 60. Jiří Vokřál - 7. Martin Dušek, 11. Martin Dušek, 50. Jan Horálek; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 1:9 + Michal Mareš ČK1 + 5; využití: 8:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 14 - Martin Novotný 12; po třetinách: 1:2, 9:0, 6:1;
60:00
Komentář hostů pokračování... To by nabídlo plné hale ještě daleko atraktivnější podívanou. Červenou jsem viděl poprvé v životě na vlastní oči a najednou si říkám, že s tímhle metrem by měla být vidět minimálně jednou za každý divizní zápas. Soupeři moc děkujeme a hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00
Komentář domácích Jan Třískala - FBC Kutná Hora: Prvotně děkuji fantastickým divákům za podporu a zároveň děkuji pořadatelům za výborné pořádání po celou sezónu. Zápas rozhodla nedisciplinovanost soupeře a zasloužená červená karta.
60:00
Komentář hostů Start 98 Praha Kunratice B - Martin Dušek: Florbal je krásný sport. Kutná Hora zaslouženě vyhrála. Nejlepší na florbale je ta různorodost. Jednu třetinu hrajete bez vyloučení a následující dvě je všechno jinak. Nejvíce mě na tom mrzí to, že nám rozhodčí nedovolili hrát celou dobu ve 3-4 hráčích. ..
60:00
59:59
Střely na branku ve 3. třetině FBC Kutná Hora - 9, Start98 Kunratice - 5.
59:37
Dobrá přestřelka! Už tu máme další branku.
59:35
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Vokřál bez asistence (16:3).
58:12
Tak se diváci dočkali! Patnáctou branku vstřelil Jiří Schwarz.
58:11
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Jan Dus (15:3).
58:00
Poslední dvě minuty zápasu.
57:45
"Patnáct!" - diváci by chtěli asi ještě přídavek.
57:18
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Roman Martínek (14:3).
55:50
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Lukáš Staňo (13:3).
55:14
Dva rychlé tresty za sebou pro hosty. Přesilovka domácích 5 na 3.
55:09
Vyloučen hráč Martin Zeidler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:00
Vyloučen hráč Jiří Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za hrubost.
54:16
"Kutná Hora!!!" slyšíme z hlediště. Domácí fanoušci stále ženou svůj tým.
52:40
Tak z této přesilovky nic nebylo. Hostí v plném počtu.
51:30
K dnešnímu utkání přihlíží 157 diváků! Děkujeme!
50:30
Vyloučen hráč Jiří Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
49:45
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Horálek, asistoval Martin Zeidler (12:3).
49:36
Dlouhý vytáhl střelu hostů. Suprový zákrok.
49:14
Přesilovku domácích zužitkovali bratři Schwarzovi. Tentokrát se z branky radoval Ondřej Schwarz.
49:13
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Ondřej Schwarz, asistoval Jiří Schwarz (12:2).
48:46
44:52
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Ondřej Schwarz (11:2).
44:52
Z produktivity vytěžili další branku bratři Schwarzové.
42:02
Hosté v plném počtu.
40:50
V přesilovce se domácím zatím moc nedaří.
40:01
Tak a jdeme do poslední třetiny.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině FBC Kutná Hora - 14, Start98 Kunratice - 6.
40:00
39:58
Tak na závěr přesilovka. Do poslední třetiny domácí vstoupí v početní výhodě.
39:57
Vyloučen hráč Jan Horálek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
37:50
Břevno Ondřeje Schwarze.
35:40
Kombinace bratří Schwarzů bohužel skončila pouze na golmanově noze.
35:05
33:12
Nečekalo se dlouho. Desátou branku vstřelil Jan Dus.
33:11
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Roman Martínek (10:2).
33:00
"Deset! Deset! Deset! " zní z publika.
32:09
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Lukáš Vojtěch (9:2).
32:09
Tým hostí si vyžádal po deváté obdržené brance timeout.
32:08
Timeout Start98 Praha-Kunratice B
32:00
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil David Popek, asistoval Lukáš Staňo (8:2).
31:25
Další branka, tentokrát Dus skóroval golmanovi pod rukou.
31:23
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus bez asistence (7:2).
31:16
Po breaku hostů zacinkala tyč.
30:50
Další domácí přesilovka využita.
30:45
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Václav Rejna, asistoval Jan Dus (6:2).
30:28
Vokřál mimo.
30:02
Vyloučen hráč Michal Mareš družstva Start98 Praha-Kunratice B na 5 minut za hrubost.
30:02
Vyloučen hráč Michal Mareš družstva Start98 Praha-Kunratice B do konce utkání.
29:04
Vyloučen hráč Eduard Piňos družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:20
Domácí chytli slinu.
28:18
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil David Popek, asistoval Jiří Schwarz (5:2).
27:53
Dus se krásně podíval a přihrál z rohu Rejnovi, který neomylně prostřelil.
27:51
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Václav Rejna, asistoval Jan Dus (4:2).
27:12
Tohle ještě bude vostrý!! Hra se nám začíná přivostřovat...
25:45
Domácí využívají přesilovku po spolupráci a rychlé rozehře Schwarze s Martínkem.
25:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Roman Martínek, asistoval Jiří Schwarz (3:2).
25:12
Vyloučen hráč Martin Dušek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za hra na zemi.
24:11
Domácí přesilovku nevyužili, přesto však skórovat dokázali. Tvrdík krásnou střelou z půlky trefuje vyrovnávací branku.
24:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Antonín Tvrdík, asistoval David Popek (2:2).
22:49
Piňos si z domácích i v oslabení udělal dobrý den, k zakončení se však nedostal.
22:07
Domácí dostali další nabídku v podobě přesilové hry. Tak uvidíme, co si připraví.
22:06
Vyloučen hráč Tomáš Vintr družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za bránění ve hře.
21:31
A další přečíslení domácích, Popek našel Schwarze, ten pouze zacinkal na břevno.
20:41
Break 2 na 1 domácích, Dus však trefil pouze boční síťku.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině FBC Kutná Hora - 5, Start98 Kunratice - 6.
20:00
19:02
Dušek se blížil k hattricku, ale střílel těsně vedle.
18:10
16:02
A domácí tým má přesilovku.
16:01
Vyloučen hráč Michal Mareš družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za bránění ve hře.
15:27
Rejnova střela těsně mimo.
12:57
"My chceme gól! My chceme gól!!!" žene mladý fanklub domácí tým.
12:01
To byla šance.. ! Domácí stále branku netrefili.
10:15
Hosté přesilovku nevyužili, Dušek však druhou brankou navýšil skóre.
10:13
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Dušek, asistoval Martin Zeidler (0:2).
10:00
Domácí hrají v plném počtu. Přesilovku zvládli.
07:54
Dus zablokoval hokejku, za což byl potrestán dvouminutovým trestem. Domácí v oslabení.
07:53
Vyloučen hráč Jan Dus družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
06:54
Krásná střela Schwarze z vytočení. Novotný však střelu chytil.
06:02
Dlouhý neviděl střelu Duška a hosté vedou.
06:01
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Dušek, asistoval Eduard Piňos (0:1).
04:32
Krásný pass domácího Duse, který hledal Vokřála.