2:3
2:4
- : -

FBC ZŠ Uničov - FBC ORCA KRNOV 6:12
12. Tomáš Pudil, 20. Tomáš Pudil, 25. Tomáš Pudil, 32. Zdeněk Marčon, 50. Jakub Zámečník, 56. Jakub Charvát - 3. Ondřej Miškov, 6. Jaromír Filip, 8. Jaromír Filip, 12. Ondřej Miškov, 14. Adam Blaho, 28. Ondřej Miškov, 30. Filip Fňukal, 31. Filip Fňukal, 45. Jaromír Filip, 47. Filip Svoboda, 48. Jaromír Filip, 55. Jaromír Filip; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1 + Jakub Charvát 5:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Hublar 24 - Adam Daněk 20; po třetinách: 2:5, 2:3, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácích: Blahopřeji soupeři ke třem bodům, zápas rozhodla první třetina.Přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes nám zahráli výborně dvě lajny z naší strany povedené utkání. Děkuji soupeři za utkání rozhodčím a diváům.
60:00
58:10
Úžasný zákrok brankáře hostů.
55:15
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Charvát, asistoval Jan Hublar (6:12).
54:57
Smůla pro Jana Hublara kdy si svými zády odrazil míček do své brány.
54:56
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (5:12).
53:50
Šance týmu hostů také končí mimo bránu.
52:50
Tomáš Pudil opět v šanci, bouhžel trefil jenom hráče před ním.
51:11
Šance Charváta končí mimo bránu.
49:05
Jakub Zámečník svým zátahem zpoza brány dává gól.
49:00
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Zámečník bez asistence (5:11).
47:13
46:41
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Matyáš Směšný (4:10).
45:00
Uničov musí zabrat jestli chce mít 3 body.
44:21
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip bez asistence (4:9).
42:00
Po dvou minutách zde nebyla ani jedna šance.
40:00
40:00
38:00
Zakončení Daniela Zmrzlého končí mimo branu.
35:00
Jan Hublar se rozhodl že za svá záda už nepustí míček a chytá každou střelu.
32:17
i domácí mají šance ve svém oslabení.
31:08
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon, asistoval Jiří Navrátil (4:8).
30:23
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Ondřej Miškov (3:8).
29:35
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Dominik Fňukal (3:7).
29:23
Vyloučen hráč Jakub Charvát družstva FBC ZŠ Uničov na 5 minut za hrubost.
27:33
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Adam Juřina (3:6).
26:11
Uničov do druhé třetiny nastoupil o mnohem líp jak v první třetině.
25:35
Jíří Navrátil doklepává míček do brány, bouhužel si neuvědomil že stojí v brankovišti.
24:37
Máme tady hattrick Tomáše Pudila. Je to šikulka.
24:36
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Tomáš Pudil bez asistence (3:5).
20:45
Vyloučen hráč Martin Macho družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost.
20:45
Vyloučen hráč Jakub Mičlo družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:19
Tomáš Pudil netrefuje prázdnou branku.
20:01
Na začátku druhé třetiny já a Lukáš Chuděj zdravíme Maxe Šefčíka do Ostravy. Přejeme hodně štěstí!!!!
20:00
20:00
19:09
Tomáš Pudil svojí ultra technikou překonává hráče a následně i brankáře.
19:08
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Tomáš Pudil, asistoval Martin Mirga (2:5).
17:00
Tyč branky domácích.
16:36
Uničov v držení míčku, však Krnov je nepuští k jediné šanci.
14:54
Krnov tlačí Uničov a nepouští je k žadné šanci.
13:52
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Adam Blaho, asistoval Dominik Fňukal (1:5).
11:45
Tomáš Pudil krásně zakončil do prázdné branky z jednoho metru.
11:44
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Tomáš Pudil, asistoval Jakub Charvát (1:4).
11:12
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Dominik Fňukal (0:4).
07:18
Po špatné nahrávce se dostal do samostatné akce Jaromír Filip, který bez problému překonal Jana Hublara v bráně.
07:17
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip bez asistence (0:3).
05:39
04:31
Máme tady menší pauzu, protože brankáři Janu Hublarovi se stalo něco s prstem :(
02:50
Po zavahání domácích Krnov dáva gól ve vlastním oslabení.
02:49
02:29
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
00:50
Do samostatné akce se dostává Zámečník S., byl však zablokován obranou Krnova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Adam Daněk; hráči v poli: Adam Juřina, Filip Fňukal, Jaromír Filip, Adam Blaho, Ondřej Miškov
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Martin Mirga, Jakub Charvát, Martin Macho, Tomáš Pudil, Josef Veselík