0:0
1:1
- : -

FBŠ Všestary - TJ Centropen Dačice 1:6
56. František Lahučký - 6. Daniel Holeček, 8. Radovan Kubek, 12. Radovan Kubek, 13. Filip Šlápota, 13. Michal Obertan, 60. Miloš Procházka; rozhodčí: Daniel Jireček - František Košňar; vyloučení: 5 + Jakub Moravec OS:3 + Pavel Stejskal 5; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Filip Ježek 12 - Tomáš Ferdan 20; po třetinách: 0:5, 0:0, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Černého: V první třetině jsme měli výborný nástup. Ve druhé a třetí už to byla tzv. bramboračka. Děkujeme soupeři za hru.
60:00
Komentář trenéra domácích Honzy Freiberga: Nástup do první třetiny se ve Všestarech nekonal. Potom nám slavíci ve Slavíčkově hale našeptali, že bychom měli hrát jinak. To jsme začali plnit na 100%. Bohužel jsme se nezbavili střelecké impotence. Děkujeme soupeři, divákům a pořadatelskému stolku. Tak zase zítra v Chlumci od 15:00 proti Honzíkům.
60:00
59:27
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Michal Obertan (1:6).
55:11
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Jakub Moravec (1:5).
55:11
Nemožné se stává skutečností. Když už to vypadalo, že domácím by nestačilo ani deset třetin, aby proměnili šanci, tak se střelou naslepo z otočky trefuje Lahučký. Sám nevěří, že skóroval.
54:35
Domácí v plném počtu.
52:35
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
50:37
Hosté v plném počtu.
45:37
Vyloučen hráč Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 5 minut za nedovolené vrážení.
45:37
Domácí jsou stále nebezpečnější. Hosté už nemohli jinak, než je zastavit faulem.
43:35
Hellmann měl na hokejce snížení. Z metru přestřelil.
42:47
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině 11:5.
38:47
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:47
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
38:47
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary - osobní trest.
36:30
Střely a šance Všestar se množí. Snad se dočkáme i gólu.
34:46
32:46
Vyloučen hráč Michal Obertan družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
32:46
Hosté opět faulují za dvě minuty.
30:30
Všestary skórují, avšak gól neplatí. Brankovou čáru přešel až po hvizdu rozhodčího, který necitlivě neponechal domácím výhodu.
28:00
Osamocený útočník se objevil metr před Ježkem. Nedal.
26:00
Všestary konečně začínají něco hrát a běhat. Hellmann měl na hokejce snížení. Golman hostí drží nulu.
23:18
Oba týmy v plném počtu.
21:14
Vyloučen hráč Kryštof Kůs družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
21:14
Moravec v oslabení utíká a obrana Dačic ahá za záchrannou brzdu. Síly na hřišti se vyrovnají.
16:52
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
16:52
Zbytečným vyloučením teď hosté dávají šanci domácím.
12:36
Timeout FBŠ Všestary
12:36
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Michal Obertan, asistoval Petr Jindra (0:5).
12:36
Macháček zkouší projít přes tři hráče. To se mu nedaří a hosté ihned po zisku míčku opět skórují.
12:36
Rozhozené domácí psychiky využívají hosté ve svůj prospěch a Všestary berou time.out
12:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Daniel Holeček (0:4).
11:41
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Tomáš Kubek (0:3).
11:41
Všestary ve větším tlaku nedokázaly ani vystřelit na branku, zato hosté z protiútoku šanci proměňují.
09:18
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:03
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Kryštof Kůs (0:2).
07:03
Velké zmatky v domácí obraně trestají hosté dalším gólem.
05:15
Na třetí pokus byl už krátký.
05:14
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Filip Šlápota (0:1).
05:00
Dvě šance hostů. Ježek obě chytá.
04:07
David Píše srdnatě bojuje v rohu u soupeřovy branky se dvěma protihráči. Vykoledoval si faul.
02:38
Ježkovi zvoní horní tyčka. Tuhle akci mohli dačičtí sehrát lépe.
01:44
Hra je plná drobných faulů. Oba týmy hrají podobný florbal.
00:36
Lahučkého střela zablokovaná prvním hráčem.
00:01
Máme tu začátek dnešního utkání které sledují celkem tří divačky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a František Košňar.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Tomáš Kubek, Pavel Gellner, Petr Jindra, Kryštof Kůs, Radovan Kubek
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Jan Volenec, Jan Freiberg, Pavel Hellmann, Štěpán Novák, Miloš Macháček