2:0
2:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SK Jiskra Domažlice 6:2
15. Pavel Honzík, 18. Filip Sichinger, 22. Lukáš Zápal, 26. Jáchym Kellar, 46. Pavel Honzík, 59. Jáchym Kellar - 8. Jan Tauer, 60. Jan Tauer; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Jiří Cisler 18 - Jaroslav Jůna 20; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:1;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 9 - SK Jiskra Domažlice 9
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Takticky skvěle zvládnuté utkání, soupeře jsme po celých šedesát minut nepustili do hry. Díky všem hráčům za to, jak k tomu dnes přistoupili. Komentář trenéra hostů (Filip Bořík): Děkujeme za zápas.
60:00
59:42
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jan Tauer, asistoval Filip Bořík (6:2).
58:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jáchym Kellar, asistoval Pavel Honzík (6:1).
57:04
Bořík ze středu, Císler maskou vyráží.
56:01
Domácí v pěti, hosté si nic převratného nevytvořili.
54:00
Vyloučen hráč Michal Povolný družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:15
Zápal na Malkuse, Jůna chytá.
45:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval David Malkus (5:1).
45:26
Honzíkovo dělovka se prostě nedá chytnout.. jo a taky dost bolí.
42:11
Baroch pozdravil Císlera, ten bez problému chytá.
40:00
40:00
40:00
39:05
Běží poslední minuta 2.třetiny.
38:13
Nezajímavá pasáž hry, bez větších šancí.
31:59
Povolný neskutečně obral domažlického obránce o balon, poté trefil skákavý míček, radost z gólu mu ale zkazil Jůna.
30:54
Domácí v pěti.
28:53
Vyloučen hráč Lukáš Zápal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
25:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jáchym Kellar bez asistence (4:1).
25:08
Kellar a jeho útočné choutky končí gólem.
24:57
Soukup těsně minul branku.
22:16
Příhodovo zaváhání vyřešil Císler.
21:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Zápal, asistoval David Malkus (3:1).
21:11
Zápal využívá i druhou přesilovou hru. Opět šibenice.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 11 - SK Jiskra Domažlice 6
20:00
19:58
Vyloučen hráč Filip Bořík družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:57
Bořík zbořil Tkadlece v rohu, tak si jde odpočinout.
17:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Sichinger, asistoval Matěj Soukup (2:1).
17:51
Vymetená šibenice podruhé, ale ta samá.
14:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval Lukáš Porazil (1:1).
14:38
Honzík po nahrávce zpoza branky neskutečně vymetl šibenici.
13:49
Vyloučen hráč Josef Tomášek družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
11:40
Slávisté na balonu, ale nic nebezpečného z toho není.
07:21
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jan Tauer, asistoval Josef Tomášek (0:1).
07:20
A máme tu první gól zápasu, beckhandová střela končí za zády Císlera.
02:52
Jůna vyrazil Kellarovo dělovku.
01:33
Povolný ve velké šanci v brankovišti netrefuje míček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jiskra Domažlice: brankář: Jaroslav Jůna; hráči v poli: Jan Holub, Martin Andrle, Ondřej Stach, Ondřej Baroch, Filip Bořík
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Lukáš Porazil, Lukáš Zápal, Jan Husák, David Malkus, Pavel Honzík