2:2
2:4
- : -

Prague Tigers - SK Florbal Benešov 5:7
13. Teodor Bodlák, 28. David Koudelka, 40. Tadeáš Brož, 48. David Sgall, 52. Vojta Zmrzlík - 18. Miloš Vojtíšek, 29. Petr Tůma, 39. Petr Tůma, 43. Ladislav Vorel, 53. Petr Tůma, 55. Ladislav Vorel, 59. Ladislav Vorel; rozhodčí: Tomáš Joska - Antonín Keprta; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Pavel Malý 25 - Pavel Kubásek 25; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Vladimíra Jambora: V 5:30 budíček v 6:00 Tatiana v makeupu, 7:00 Ondra v makeupu, 20:30 příjezd na druhou třetinu utkání, krásné utkání, jsme rádi, že oproti včerejšku se dostavili rozhodčí. Jsme nesmírně rádi, že soupeř si musel utkání zasloužit. Komentář trenéra hostů Petra Tůmy: Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:59
Předpovězená rychta se nekonala ale bohužel domácí ztrácí tento dobře rozehraný zápas. Škoda. Odehráli ho ovšem se ctí a v maximálním nasazení což jim určitě pomůže do dalších zápasů. Jen tak dál hoši.
59:00
Domácí to zkouší v šesti hosté zatím dobře blokují.
58:29
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval David Lukáš (5:7).
58:29
Co k tomu říct, frajer prostě utek a vystřelil.
58:21
Timeout Prague Tigers
58:00
Bodlák opět v akci kdy se krásně uvolnil z rohu a svým klasickým výběhem před bránu zakončoval míček poskakoval v brankovišti bohužel opačným směrem.
55:23
Vyloučen hráč Pavel Hýbek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:23
Bodlák po krásně čistém souboji v rohu vybojoval míček utíkal s ním za bránu ale soupeř prohraný souboj neunesl a šel za ním s jasným úmyslem.
54:29
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Marek Vachoušek (5:6).
54:29
Smolný gól, po rozehrávce hostů z rohu následuje jen krátký výběh a střela z úhlu pod horní tyč.
53:54
Zápas graduje do finále a je to znát střídačky bouří, diváci bouří a na hřišti to vře jak v ringu!
53:01
Barbr břevno!
52:15
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (5:5).
52:15
Bohužel domácím vedení příliš dlouho nevydrželo a opět dvojice Tůma Vorel předvádí podobnou akci a příhrávku zpoza brány na neomylného Tůmu.
51:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojta Zmrzlík, asistoval Tadeáš Brož (5:4).
51:49
Parádička. Brož se zmocnil míčku na půlce a zaváží ho za bránu soupeře kde přihrává Zmrzlíkovi do velkého úhlu ale ten se štěstím propasíroval míček za brankářova záda.
51:00
Nepovedená standardka na půlce vyslala hostujícího hráče do brejku 1 na 0 ale Malý drží!
49:54
Niki Červená coby zdravotník v akci a křísí rameno Andreje Svatoše.
49:09
Rozhodčí si vysloužil aplaus kdy před vstřelením gólu Benešova viděl faul soupeře a rozehrávají tedy domácí a skóre se nemění.
47:33
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Sgall, asistoval Teodor Bodlák (4:4).
47:33
Junioři zase září. Přihrávka od Bodláka z rohu měla oči a našla volného Sgalla před kasou.
47:20
Bodlák se tak dlouho rozhodoval jestli přihrát nebo vystřelit až nakonec přišel o míček.
46:45
Brož s Pytlem si teď nedávali moc kamarádské nahrávky a dostali se sami do potíží.
44:44
Malý P. chytá po včerejším zranění malíčku s velkými bolestmi, jen vydrž a drž!
43:27
Táborský opět ve velké šanci po krosu od Brože který si vyřval.
43:20
Hrycej dostal masáž zdarma od Benešovského hráče u mantinelu.
42:01
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Miloš Vojtíšek (3:4).
42:01
Neuplynulo mnoho času a hosté jdou opět do vedení z nenápadné akce gól. Nevím úplně přesně jak padl neviděla jsem.
41:00
Tak je tu poslední klání tohoto zápasu a stav vyrovnaný můžeme tedy čekat přiostřování hry, ke kterému docházelo už v průběhu druhé třetiny.
40:00
40:00
39:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tadeáš Brož, asistoval Tomáš Táborský (3:3).
39:36
Tak tohle byla parádička od Brože, který se krásně prosmýknul z rohu mezi dvěma soupeři před bránu a bekhendem o tyč uklízí za záda brankáře Benešova.
38:21
38:21
A zase Tůma. Pěkná přihrávka z úrovně brankové čáry krosem nahoru na volného Tůmu a ten po krátkém výběhu vymetá roh branky.
36:53
Ufff, Tigers přežili, Malý zachytal a hráči blokovali!
34:45
Vyloučen hráč Tomáš Pícha družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
32:45
Povedené střídání na míčku předvedla druhá lajna Hrycej, Zmrzlík, Táborský, Pytl, Brož bohužel se nedokáží dostat do nějakého kloudného zakončení.
30:51
Matěj přestřeluje po přihrávce Svatoše.
30:25
Opět další kros po rozehrávce hostů naštěstí Andrej Svatoš blokuje.
29:40
Opět standardka v podání juniorů tentokrát obráceně, Koudelka na nabíhajícího Sgalla, ale bohužel přihrávka byla skákavá a Sgalda trefuje světla na stropu haly.
28:28
28:28
Ovšem to co teď předvedl Benešov byla lahůdka. Stačily jim k tomu tři přihrávky z první a dva krosy a je tu gól do prázdné.
27:33
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Teodor Bodlák (2:1).
27:33
Nádhera. Koudelka si narazil s Bodlákem a pak se sám vydal středem hřiště prokoupal soupeře a z velkého úhlu zavěšuje po horní tyč!
26:39
Matěj přihrával na volného Vorlíčka před bránou jeho bekhend končí na golmanovi hostů.
25:14
Další pokus Tea Bodláka po zachycené přihrávce, ale soupeř ho stačil doběhnout a vložit mu do střely alespoň hůl.
23:54
Zase pokus o rychlý kros po přihrávce po mantinelu tentokrát Kovář hledal Vorlíčka.
22:50
Břevno zvoní za Pavlem Malým!
22:00
Pěkná akce domácích Brož vyvážel míček po levém mantinelu přituknul na volného Zmrzlíka do středu ten nebezpečně střílí a brankář jen vyráží před sebe ale bohužel Tomáš Táborský se natahoval co mohl ale na dorážku nedosáhl.
20:01
První třetina nám přinesla mnoho šancí na obou stranách, ze začátku měli navrch domácí ale postupem času se hra začala vyrovnávat a Benešov vytáhl růžky. Jak souboj bude pokračovat nám ukáže další třetina.
20:00
20:00
19:25
Benešov se teď ujímá míčku a motá soupeře na jeho polovině.
17:29
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval Petr Tůma (1:1).
16:30
Rozehráli za bránu a přihrávka do předbrankového prostoru projela až k volnému Táborskému který upaloval na kasu ale nedokázal si srovnat míček ke střele.
16:20
Střelu hostů z úhlu vytěsňuje Malý nad. Rozehrávka pro soupeře.
15:00
A sehráli nacvičenou standardku z rohu, kterou zakončuje Bodlák bohužel doprostřed brány kde gólman chytá.
14:30
Junioři opět v akci!
12:19
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Teodor Bodlák bez asistence (1:0).
12:19
Bodlák sám na brankáře a proměňuje!!
12:00
Táborský opět uklidňuje hru přihrávkou o mantinel za branku na volného Brože a jde střídat.
10:20
Vorlíček chytá přihrávku mezi hostujícími beky a Matěj se tím dostává do šance bohužel jen do bloku.
08:53
Konec oslabení zvládli domácí celkem v poklidu a nepustili soupeře do větší šance.
08:05
Pracuj zní z domácí střídačky směrem k bránícímu tykadlu Táborskému.
06:33
Vyloučen hráč Ondřej Hamerník družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:33
Hamerník se rozhodl zastavit soupeře za každou cenu a ten si místo střely olíznul mantinel...
06:00
Brož nejprve ztrácí míček na mantinelu, ale soupeř ho nedokázal odehrát a tudíž se ho zmocňuje znovu pěkným naznačením do středu hřiště se zbavuje soupeře a poté střílí pouze do boční konstrukce branky.
04:50
Svatoš vyvážel míček středem hřiště a už se chystal ke střele a přišla závora dvou hokejek hostí.
03:23
Tygří skok teď předvedl domácí brankář Pavel Malý a zachránil jasný gól Benešova.
03:00
Hamerníkovi se dnes zasekává hokejka do soupeřových nohou, stalo se mu to již podruhé během 10 vteřin.
02:35
Další pokus Táborského po přihrávce od Pytla, zatím jen do nohou Benešovského brankáře.
01:39
Táborský ve velké šanci po přihrávce od Matěje, bohužel mu míček při střele sjíždí z čepele...
00:01
Vítejte u dalšího zápasu domácích Tigers, včera dokázali porazit soupeře z Olympu, jak se jim dnes povede proti Benešovu budeme sledovat v následujících 60 minutách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Joska a Antonín Keprta.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Pavel Kubásek; hráči v poli: David Lukáš, Miloš Vojtíšek, Ladislav Vorel, Petr Tůma, Petr Vachtl
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Pavel Malý; hráči v poli: Tomáš Pytl, Tomáš Táborský, Teodor Bodlák, David Koudelka, David Sgall