5:3
3:0
- : -

FbŠ Bohemians B - Start98 Praha-Kunratice B 9:8
19. Ondřej Kozák, 21. Petr Hromádko, 22. Ondřej Plecháč, 23. Martin Boháč, 24. Kryštof Blažej, 37. Radim Bobek, 41. Jakub Mulač, 42. Ondřej Kozák, 56. Petr Hromádko - 1. Jiří Kropáček, 6. Jan Bambas, 8. Jiří Vašíček, 13. Jiří Kropáček, 14. Jan Štercl, 22. Martin Zeidler, 36. Jan Štercl, 36. Eduard Piňos; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Ondřej Štola 27 - Martin Novotný 23; po třetinách: 1:5, 5:3, 3:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: 14:12
60:00
Střely celkem: 32:35
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: První třetina byla hororová. Přestávková změna taktiky pomohla a zaslouženě jsme vyhráli.
60:00
Komentář trenéra hostí Jiřího Murase: Dneska jsme si opravdu prohráli zápas vlastní nedisciplinovaností, na rozdíl od včerejška. Tímto bych chtěl pozdravit pana Křiváka do Kutné Hory, komedianta. Dnes to byl florbal, ne fraška jako u svaté Barbory. Děkujeme soupeři za gesto fair play, že přiznali, že něco není faul. To by se včera nestalo.
60:00
57:36
Timeout Start98 Praha-Kunratice B
57:36
Vyloučen hráč Ondřej Plecháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
55:48
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Ondřej Plecháč (9:8).
54:45
Vyloučen hráč Jiří Kropáček družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
41:15
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Kozák, asistoval Jakub Křivanec (8:8).
40:18
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Mulač, asistoval Petr Hromádko (7:8).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 11:11
40:00
36:40
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Radim Bobek, asistoval Ondřej Plecháč (6:8).
35:48
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Eduard Piňos, asistoval Michal Šik (5:8).
35:36
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Štercl, asistoval Jiří Vašíček (5:7).
30:25
Vyloučen hráč Jiří Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
23:41
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Ondřej Plecháč (5:6).
22:57
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Boháč, asistoval Petr Červenka (4:6).
21:38
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Zeidler, asistoval Jiří Kropáček (3:6).
21:21
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Martin Boháč (3:5).
20:55
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko bez asistence (2:5).
12:32
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jiří Kropáček, asistoval Eduard Piňos (0:4).
07:03
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jiří Vašíček, asistoval Martin Dušek (0:3).
05:50
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Bambas, asistoval Martin Zeidler (0:2).
00:31
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jiří Kropáček bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Martin Novotný; hráči v poli: Michal Šik, Tomáš Vintr, Jiří Kropáček, Michal Mareš, Jiří Muras
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Jakub Křivanec, Jakub Mulač, Tomáš Vostřel, Petr Červenka, Petr Hromádko