2:1
1:2
1:0

Florbal Sokolov - Florbal Ústí B 5:4p
15. Tomáš Abrhám, 25. Pavel Batista, 34. Štěpán Mosler, 50. Tomáš Abrhám, 61. Pavel Batista - 8. Matěj Žaloudek, 37. Hynek Nikolič, 42. Stanislav Polanský, 57. Jiří Strnad; rozhodčí: Petr Hudák - Jakub Matějka; vyloučení: 1:6; využití: 3:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 23 - Tomáš Hlava 28; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:2, 1:0;
60:41
60:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Tomáš Abrhám (5:4).
60:41
Komentář trenéra domácích T. Abrháma: Nejsme ve formě, to musí být všem jasný. Marodka, hory a nesmysly. Chybí tréninky, chybí chuť i vůle. Zápas nemastný, neslaný, do florbalu daleko. Takhle se liga nevyhrává. Slovo zápas, ne všichni chápeme stejně. Soupeři díky a zdar.
60:41
Komentář kapitána hostí: Děkujeme soupeři za kvalitní měření sil. Pro nás škoda výsledku, nechali jsme se srážet zbytečnými a neopodstatněnými vyloučeními. To pramenilo z našich chvilkových výpadků, kdy jsme se ztráceli z vrchní pozice. Přes všechnu spirituální přípravu vezeme pouze bod, ale cítíme uspokojení za naplnění těla a mysli.
58:43
Vyloučen hráč Tomáš Hlava družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
56:40
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jiří Strnad bez asistence (4:4).
54:58
Timeout Florbal Sokolov
49:45
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Matouš Tesař (4:3).
49:34
Vyloučen hráč Aleš Poloprutský družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování hokejky.
42:18
Vyloučen hráč Stanislav Polanský družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
42:18
Vyloučen hráč Stanislav Polanský družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
41:01
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Stanislav Polanský, asistoval Jindřich Grosse (3:3).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině, Sokolov: 10, Ústí: 11
40:00
36:22
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Filip Kučaba (3:2).
33:19
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Tomáš Abrhám (3:1).
32:48
Vyloučen hráč Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:26
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Petr Kleiner (2:1).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině, Sokolov: 11, Ústí: 8
20:00
19:08
Vyloučen hráč Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
14:02
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Lukáš Konvalina (1:1).
07:54
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Hynek Nikolič (0:1).
00:47
Vyloučen hráč Matěj Žaloudek družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Hudák a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Matěj Žaloudek, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič, Stanislav Polanský, Filip Kučaba
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Heczko; hráči v poli: Matouš Tesař, Tomáš Abrhám, Pavel Batista, Štěpán Mosler, David Ladžon