2:2
1:3
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - Florbal Vsetín 3:6
35. Tomáš Vežranovský, 39. Radim Klimecký, 51. Tomáš Vežranovský - 10. Jan Trčka, 29. Tomáš Zubek, 38. Robin Macek, 48. Tomáš Březík, 49. Tomáš Horák, 52. Robin Macek; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 17; zásahy brankářů: Jan Piško 36 - Vít Zgarba 24; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:3;
60:00
V třetí části byl poměr střel na bránu 9:13.
60:00
Komentář trenéra domácího celku, Tomáše Vežranovského: V dnešním zápase jsme opět bojovali s produktivitou a to se nám stalo nakonec osudným. Vsetínu přeji šťastnou cestu domů a děkujeme za kvalitní zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů, Patrika Seevalda: Po většinu zápasu jsme byli lepším týmem. Bohužel slabá produktivita. Děkujeme za zápas! DYCKYF2
60:00
58:41
Vyloučen hráč Tomáš Tobola družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:17
Trčka trefuje tyč.
56:30
U míčku se drží spíše Vsetín a Frýdek má šance občas z protiútoků.
54:57
Hosté hrají v plném počtu.
54:32
Macek se dostal do b rejku. Překonal dokonce brankáře, ale následně se mu nepodařilo zasunout míček do brány.
52:57
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
51:48
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval René Číž (3:6).
50:58
Vsetín rád nahazuje míček před bránu zpoza brány a je s podivem, že Frýdek jim to umožňuje.
50:34
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Martin Juroš (3:5).
49:31
Vyloučen hráč Jan Trčka družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nesportovní chování.
48:55
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Horák, asistoval Patrik Seevald (2:5).
47:36
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Březík, asistoval Lukáš Adámek (2:4).
46:23
Vyloučen hráč Denis Tomančák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
45:51
Fiala tečoval střelu tak nešikovně, že směřovala jen těsně nad bránu.
45:15
Domácí jsou v plném počtu.
43:15
42:11
Frýdek hru stáhl na dvě lajny. Uvidíme co to přinese.
40:11
Po chybě Vežranovského se Vsetín dostává do první velké akce třetí třetiny.
40:00
40:00
Poměr střel na bránu v druhé třetině byl 13:14.
40:00
39:37
Frýdek v přečíslení 4 na 2, ale gólem to stejně neskončilo.
38:43
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Radim Klimecký, asistoval Jaromír Dobeš (2:3).
37:50
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Lukáš Adámek (1:3).
37:06
Vsetín předvedl hodně rychlou kombinaci přihrávek zakounčenou pěknou střelou, leč mimo.
36:25
Vyloučen hráč Tomáš Vežranovský družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
35:55
Zubek střílí z pěkné pozice, ale míří kousek nad bránu.
34:17
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Jaromír Dobeš (1:2).
33:50
Bude se vylučovat na straně Vsetínu.
32:31
Tobola sám před bránou, ale golman mu míček na poslední chvíli vykopl.
31:04
Vežranovský zkouší střelu na slepo, ale dopadlo to dle očekávání.
30:07
Nabuzený Vsetín Frýdku hodně zatápí, ale Piško tentokrát tým podržel.
28:45
Vsetín ve velké šanci. Piško už ležel na zemi a k míčku se dostal dobíhající útočník. Rychlou střelou však přestřelil bránu.
28:02
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Jakub Húšť (0:2).
27:01
Tobola dostal křižnou přihlávku a pak ještě nahodil míček před bránu, do chumlu hráčů obou týmů. Už to vypadalo docela nadějně, ale nakonec z toho zase nic nebylo.
25:36
Zgarba vytáhl z rukávu moc hezký zákrok.
24:28
Hra je hodně rychlá, nekoordinovaná a plná drobných faulů.
22:39
Tomančák střílí nečekaně z půlky hřiště.
21:17
Štěrba se odhodlal vypálit, ale mířil mimo.
20:00
20:00
V první třetině byl poměr střel na bránu 5:15.
20:00
19:04
Počet gólů docela odpovídá hře samotné. První třetině chyběly hezké akce a gólové šance.
16:12
Většina střel je zblokovaná obránci, takže se k bráně ani nedostanou. A toto platí pro obě strany.
14:19
Nikdo si míček neužije moc dlouho a místo hezkých akcí je to spíše boj o kuličku.
12:37
Laciné chyby dávají Vsetínu šanci zvýšit. Zatím se naštěstí chyby podařilo rychle dodatečně napravit.
10:56
Gamrot po střetu leží na zemi, ale zvedá se a vypadá to, že bude v pořádku.
09:04
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jan Trčka, asistoval Patrik Seevald (0:1).
08:30
06:30
Vyloučen hráč Michal Žůrek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
05:53
Adámek v úniku, ale bránu přestřelil.
05:03
Hra je hodně běhavá. Je to takové vzhůru dolů.
04:00
Adámkova střela byla zblokovaná, takže Piško mohl zůstat v klidu.
03:11
Vežranovský v pěkné šanci před bránou. Ale mířil nad.
01:31
Týmy se navzájem oťukávají a zkoušejí co si mohou dovolit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Vít Zgarba; hráči v poli: Tomáš Horák, Patrik Seevald, Lukáš Adámek, Tomáš Březík, Michal Žůrek
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Vežranovský, Petr Fiala, Filip Matějka, Tomáš Tobola, Jaromír Dobeš