1:0
2:0
- : -

FBC ROKYCANY - SK Jiskra Domažlice 5:1
12. Denis Vitouš, 17. Vojtěch Vlach, 28. Martin Fiala, 49. Lukáš Bendek, 55. Lukáš Bendek - 17. Tomáš Havlíček; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jan Husák; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Lukáš Nohovec 30 - Patrik Kouřík 17; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostí (Bořík): Děkujeme za zápas
60:00
Komentář trenéra domácích (Boháč): poslední domácí zápas sezóny, zasloužená výhra, děkujeme divákům za podporu, soupeři za zápas a přejeme všem hezký zbytek neděle
58:07
Vyloučen hráč Vojtěch Vlach družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:07
Baroch se snažil prodrat před Nohovce, Vlach mu to však nedovolil, bohužel mimo rámec pravidel
55:05
Vyloučen hráč Jakub Košař družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
55:05
Druhá přesilovka Domažlic
54:22
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Svejkovský (5:1).
54:22
Teď jsme viděli sestavu přihrávek na krátko mezi Štvánem, Bendkem a Svejkovským na velkém brankovišti Domažlic zakončené do Kouříkovi branky
52:58
standartka, Vitouš, Boháč, Kouřík, síť, standartka z rohu...
51:12
Další domažlickou střelu od půlky tentokrát chytá s přehledem Nohovec
50:15
Tauerovo střelu z půlky blokuje Svejkovský
48:20
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Martin Štván (4:1).
48:20
Druhou přesilovku Rokycan využívá Bendek po přihrávce Štvána a navyšuje skóre
47:26
Vyloučen hráč Jan Tauer družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za bránění ve hře.
47:05
Tauer fauloval, Rokycany teď chvíli v odloženém vyloučení bez brankáře
46:04
Vyloučen hráč Jakub Svejkovský družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
46:04
Baroch se zmocnil v oslabení míčku a vyrazil směrem na domácí branku, Svejkovský ho zastavil proti pravidlům, chvíli budem hrát 4 na 4 a pak je tu první přesilovka Domažlic
44:12
Vyloučen hráč Robert Kubica družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za bránění ve hře.
44:12
Soukup se snažil dostat hlouběji do útoku ale byl zastaven Kubicovým pozadím. Začíná tak první přesilovka domácích tohoto utkání
43:41
Svejkovského střela těsně minula šibenici
41:11
Svejkovský právě vyzkoušel na domažlického obránce svoji kličku "pocem, kam deš", ten se ale nenechal opít rohlíkem a Svejkovského následnou střelu zablokoval
36:27
Nebezpečný ruch před domácí bránou zlikvidoval Vitouš odpalem míčku přes celé hřiště
34:26
Korelus při výhodě vyšvihl střelu z otočky za kterou by se nestyděl ani Chuck Norris. Kouřík byl ale připraven
31:48
Šavel dnes již potřetí doběhl až ke Kouříkovi. Bohužel ani tentokrát ho nepřekonal
30:41
Domažlice nahodily přes domácí brankoviště, Nohovec se však natáhl kupředu a míček vypinkl jako by hrál tenis
27:53
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Vojtěch Vlach (3:1).
27:53
Vlach našel Fialu před brankou Domažlic a ten se nemýlil
26:36
Hraje se nahoru dolu v rychlém tempu, je vidět že si mohli díky výpadku světel oba týmy odpočinout a nabrat více síly
25:29
Barochova střela odražena obráncem za mantinel
23:15
Šavel se prodral přes celé hřiště až do střely od mantinelu, ta byla však zblokována obráncem
20:50
Po technické přestávce jsme opět ve hře a Baroch se hned prodral až k Nohovcovi se skákajícím míčkem. Nohovec nezaváhal a míček si uzmul pro sebe
20:36
Reproduktory jsou naštěstí napojeny na jiný obvod a všichni hráči se tak mohou pohupovat v rytmu Boháčova mixu
20:35
Máme tu technický výpadek hned na začátku druhé třetiny, všechna světla zhasla. Oba týmy zneklidněly a napětí v hale stoupá.
20:00
20:00
19:58
Kouřík chytá Boháčovu střelu s jistotou
16:28
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Vojtěch Vlach, asistoval Martin Fiala (2:1).
16:28
Fiala našel zpoza brány hostů Vlacha a ten rychle odpovídá na domažlický gól
16:10
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Tomáš Havlíček, asistoval Jan Tauer (1:1).
16:10
Havlíček prostřelil Nohovce po přihrávce Tauera a stav je vyrovnaný
11:41
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Denis Vitouš, asistoval Jakub Boháč (1:0).
11:41
Vitouš vystřelil z vlastní poloviny hřiště a míček doletěl až do branky hostí
10:20
Svejkovský unikl na křídle a vracel na Soukupa, jeho střela však letěla vysoko nad
09:25
Barochovu střelu zblokoval Vitouš
07:33
Zatím jsou aktivnější hosté, teď byl velký závar před domácí brankou s několika dorážkami, žádná ovšem neprošla až do branky
06:22
Martin Kubů z týmu Domažlic střelil Nohovce do masky
04:58
Baroch unikl sám na Nohovce a zamířil mu mezi nohy, Nohovec ale dal nohy včas k sobě.
04:15
Fiala krásně zpracoval nahozený míček tělem na Štvána, který zakončoval z první ze vzduchu. Kouřík byl ovšem připraven.
02:38
Oroszovu pěknou střelu vyráží Kouřík
01:30
Oba týmy se zatím oťukávají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Jan Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jiskra Domažlice: brankář: Patrik Kouřík; hráči v poli: Jan Holub, Martin Andrle, Ondřej Stach, Ondřej Baroch, Filip Bořík
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Lukáš Nohovec; hráči v poli: Lukáš Bendek, Martin Soukup, Radek Orosz, Jakub Svejkovský, Martin Štván