2:2
2:3
- : -

Snipers Třebíč B - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 8:7
8. Ondřej Blažek, 9. Ondřej Blažek, 16. Tomáš Sýkora, 17. Michal Kelbler, 23. Josef Pařízek, 31. Tomáš Sýkora, 55. Filip Salák, 57. Michal Kelbler - 4. Matěj Stejskal, 9. Marek Lamplot, 22. Daniel Ondráček, 31. Jiří Boštík, 47. Matěj Stejskal, 50. Marek Lamplot, 60. Michal Háp; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Kvapil; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Jaroslav Kučera 34 - Ondřej Vašek 5, Tomáš Doubek 4; po třetinách: 4:2, 2:2, 2:3;
60:00
59:59
Konec poslední třetiny, poměr střel 5:16
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Děkujeme soupeři za pěkné utkání, dnes jsme plnili pokyny, které jsme si řekli před zápasem a díky tomu jsme zvítězili.
59:59
Vyjádření kapitána hostů: Děkujeme soupeři za zápas,a divákům za podporu.
59:55
Vyloučen hráč Jan Kulhavý družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
59:34
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Matěj Stejskal (8:7).
56:40
Další gól vstřelil Michal Kelbler když běžel sám na bránu soupeře.
56:31
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler, asistoval Jakub Diviš (8:6).
55:01
To bohužel bylo to poslední co by mohli hosté v této chvíli potřebovat.
55:00
kvůli nedorozumění, kdy si hráč hostůmyslel že se již hraje a se snahou sebrat soupeři míček, byl vyloučen za zdržování hry.
54:59
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Filip Salák bez asistence (7:6).
54:38
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za zdržování hry.
53:00
Čím méně času zbývá tím více hosté tlačí v útoku na bránu. Střel létá opravdu hodně a neustále napadají i za bránou.
52:00
Snipers teď úspěšně podrželi míček za bránou soupeře. Po rozehrávce z rohu se míčku zmocnili hosté.
51:30
Hosté dále pokračují ve svém tlaku na soupeřovu bránu.
50:00
Po zmatku před domácí bránou se podařilo Marku Lamplotovi vstřelit gol.
49:55
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Martin Štarman (6:6).
49:30
domácí se stahují do obrany a neriskují ztrátu míčku.
48:00
Snipers mohou teď být více v klidu, protože hrají přesilovku a také vedou v zápase.
46:56
Vyloučen hráč Marek Lamplot družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:30
Hostům se podařilo snížit bodový rozdíl když dorazili míček z předbrankového území domácích.
46:28
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Matěj Stejskal, asistoval Jiří Boštík (6:5).
45:13
Vyloučen hráč Vojtěch Maca družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
43:00
Hráči hostů si hodně vybíhají před bránu soupeře a z obrany zkoušejí míček nahazovat dopředu.
41:30
Hráči obou družstev mají očividně stále dost sil a vznikají tak souboje v rozích a i za bránou.
40:00
40:00
39:59
Konec 2. třetiny, poměr střel 4:12.
39:30
Oba týmy teď zkouší ještě vystřelit před koncem třetiny aby si získali nějaký náskok do další třetiny.
39:00
V posledních minutách se počet střel domácích zdvojnásobil.
38:00
Oproti tomu soupeř má mnohem větší počet střel, ale brankář domácích drží svůj tým.
37:30
Domácí mají momentálně 100% úspěšnost co se střel na branku týče, protože trefili 2/2 střel.
36:00
Už od pohledu je vidět že hosté mají lepší kontrolu nad míčkem. Ale v případě že se podaří domácím míčku zmocnit, okamžite toho využívají a pouštějí se do útoku.
34:30
Domácím se ale daří skvěle bránit jak při normálním stavu, tak i v oslabení.
33:25
Hráč hostů Michal Háp nastřelil tyčku ikdyž měl odkrytou bránu.
32:38
Vyloučen hráč Vojtěch Maca družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:43
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Josef Pařízek (6:4).
30:43
Z rychlé přihrávky se podařilo domácím opět zvýši skore.
30:04
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík bez asistence (5:4).
30:04
Po chybě domácích za jejich bránou se soupeř zmocnil míčku a snižuje náskok domácích.
28:30
Domácí jsou již v plném počtu ale ještě stále se jim nepodařilo dostat se z obrany.
27:00
Hosté teď měli šanci snížit náskok, ale bohužel Michal Háp přestřelil branku domácích.
26:30
Hosté se teď drží na soupeřově polovině a drží si míček. Domácím se podařilo zmocnit se míčku a vyhodit jej.
25:32
Vyloučen hráč Michal Kelbler družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za vražení zády.
25:00
Domácím se podařilo přihrát přes střed a dostat míček před bránu, ale nepodařilo se jim zakončit.
24:00
Míček se doslova přelévá z jedné strany na druhou.
22:00
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Josef Pařízek, asistoval Tomáš Sýkora (5:3).
22:00
Hra je teď vyrovnaná, oba týmy se pouštějí do rychlých útoků.
21:04
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Daniel Ondráček, asistoval Jiří Boštík (4:3).
20:01
Oba týmy nastoupili do druhé třetiny razantně.
20:00
20:00
19:59
Konec 1. třetiny, poměr střel 8:13
18:28
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
16:30
Jak jsem již říkal, Snipers nepolevili v útoku a to se jim vyplatilo.
16:29
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler, asistoval Adam Benáček (4:2).
16:29
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Doubek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
16:00
Domáci i přesto že vedou, tak nepolevují v útoku.
15:44
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Ondřej Blažek (3:2).
14:30
Hostům se daří i více střílet na bránu, ale brankář domácích Jaroslav Kučera odvádí skvělou práci v bráně.
13:00
Domácím se chvíli dařilo i v oslabení držet se v útoku a i se pokusili vystřelit, ikdyž jsim soupeř sebral míček, tak se stihli vrátit a úspěšně odbránili protiútok.
12:00
Kvůli vyloučení domácího hráče teď domácí jen drží míček v obraně.
11:20
Vyloučen hráč Josef Pařízek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
09:00
Během pár minut, se stav utkání otočil ve prospěch domácích, poté si hosté opět získali bodový náskok, a nyní domácí ze standardní rozehrávky před bránou soupeře opět vyrovnali stav utkání.
08:34
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Ondřej Blažek, asistoval David Salák (2:2).
08:25
07:39
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Jaroslav Kučera (1:1).
06:00
Hráč hostů Vilém Nonn předvedl krásnou kličku a dostal se tak přes dva hráče soupeře, a pokračoval k bráně, ale nepovedlo semu zakončit do brány.
05:00
Hostům se stále daří držet se u brány domácích a přihrávají si míček.
03:41
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Matěj Stejskal bez asistence (0:1).
03:41
Hráčům hostů se podařilo získat míček a přečíslili soupeře. Získávají si tak vedení v tomto zápase.
03:00
Hosté se hodně točí a mění si strany a tak mají domácí problém si hráče pohlídat.
01:30
Očividnou převahu nad míčkem mají zatím domácí. Ovšem souper se už třikrát pokusil vystřelit na bránu, ale dvakrát střelu zblokovali bránící hráči domácích.
00:02
Uvodí buly vyhráli Snipers Třebíč.
00:01
Vítám vás u dnešního 20. kola utkání Divize C, kde se v bílých dresech představí Snipers Třebíč a ve žlutých dresech FBC PEAKSPORT LITOMYŠL. Přeji příjemnou zábavu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Ondřej Vašek; hráči v poli: Marek Lamplot, Matěj Stejskal, Daniel Ondráček, Jiří Boštík, Martin Štarman
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč B: brankář: Jaroslav Kučera; hráči v poli: Jakub Diviš, Adam Benáček, Vojtěch Maca, Filip Salák, Michal Kelbler