3:3
8:3
- : -

FbC Strakonice P.A. - FTC Vysoké Mýto  13:9
11. Daniel Novák, 17. Karel Šavrda, 21. Michal Strejček, 31. Vojtěch Houska, 40. Karel Šavrda, 43. Tomáš Houska, 46. Tomáš Mareš, 47. Lukáš Pluskal, 48. Karel Šavrda, 49. Vojtěch Houska, 54. Jiří Křesák, 56. Vojtěch Houska, 60. Karel Šavrda - 5. Milan Koubek, 10. Adam Kobr, 20. Martin Kadavý, 21. Jiří Unzeitig, 25. Filip Kerhart, 34. Milan Koubek, 51. Libor Knypl, 57. Vojtěch Pavlák, 58. Libor Knypl; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 20 - Tomáš Olejár 41; po třetinách: 2:3, 3:3, 8:3;
60:00
Domácí trenér Mikeš:"Na konci sezony jsme našli formu a konečně jsme na domácím hřišti vybojovali 6 bodů, kdybychom hráli po celou sezonu jako během tohoto víkendu mohli jsme bojovat o vyšší místa v tabulce.
60:00
Trenére hostí Večeře:"Dnešní vyrovnané utkání rozhodl náš blackout v první části třetí třetiny. Pak už nezbylo dost času toto utkání zvrátit, domácím to navíc dnes hodně padalo, což bohužel neplatilo u nás. Díky soupeři za utkání"
60:00
59:54
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Karel Řezanka (13:9).
57:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl, asistoval Jiří Unzeitig (12:9).
57:47
Chybu v rozehrávce Strakonic rychle trestají Knypl a Unzeitig.
56:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Libor Knypl (12:8).
56:26
S brejkem si Pavlák a Knypl poradili na výbornou! Po těžké krosu si s těžkou střelou Pavlák zkušeně poradil
55:27
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Lukáš Pluskal (12:7).
53:58
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák, asistoval Jaroslav Velek (11:7).
53:51
Mýto se snaží dohnat ztrátu, skvěle ale svůj tým drží Velek
50:18
48:12
Pokladník Kořán už píše Houskovi pokutu za desátý gol.
48:10
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Jiří Křesák (10:6).
48:00
Šavrda to vzal při brejku na sebe!
47:58
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Daniel Novák (9:6).
46:43
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Lukáš Pluskal, asistoval Vojtěch Houska (8:6).
46:43
Pluskal se šikovně uvolnil na mantinelu, přesnou střelu do šibenice vsítil osmý gol Strakonic
45:57
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Karel Šavrda (7:6).
45:57
Mareš teď napřáhl, svoji pověstnou pumelici ale nevyslal míček mu sjel a to překvapilo všechny včetně golmana a nepovedené střela po zemi končí za zády Olejára!
42:57
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Houska, asistoval Lukáš Pluskal (6:6).
42:57
Houska napřáhl u mantinelu a přesnou střelu již po 3 srovnává skore zápasu!
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Strakonice: 17, Mýto: 10
40:00
39:21
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Vojtěch Houska (5:6).
36:02
Vyloučen hráč Filip Kerhart družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek z trestného střílení (4:6).
30:06
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Tomáš Mareš (4:5).
30:02
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
30:02
Vyloučen hráč Tomáš Vítek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:02
Vyloučen hráč Martin Košta družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:59
Timeout FTC Vysoké Mýto
27:44
Vyloučen hráč Marek Cifra družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:06
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Filip Kerhart, asistoval Vojtěch Pavlák (3:5).
24:06
Pavlák rychlou a přesnou přihrávkou z poza branky našel Kerharta, ten před sebou měl odkrytou brankou a svou střelou se nemýlil.
20:55
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Libor Knypl (3:4).
20:55
Po buly na polovině Knypl posouvá na Unzeitiga, ten pálí na zadní tyč a skoruje.
20:06
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Michal Strejček, asistoval Karel Šavrda (3:3).
20:06
Rychlý gol Michala Strejčka domácí střídačku překvapil a potěšil!
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Strakonice: 15 V. Mýto: 8
20:00
19:23
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Jiří Unzeitig (2:3).
16:06
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Kryštof Bučok (2:2).
16:05
Šavrda s Bučokem vybojovali míček za brankou soupeře. Šavrda pak z výjezdu vsítil druhou branku Strakonic
13:26
Přesilovka Strakonic končí, Olejár si skvěle poradil hned s několika nebezpečnými střelami!
11:26
Vyloučen hráč Tomáš Vítek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
10:01
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Daniel Novák, asistoval Kryštof Bučok (1:2).
09:54
Novák si projel celé hřiště a střelou pod víko překonal Olejára
09:10
Křesákovi sjel míček při střele, Mýto z brejku skóruje...
09:09
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Ladislav Rozlivka (0:2).
08:46
Nebezpečná situace z rohu Mýta! Velek střelu Vilímka jistí!
07:44
Na druhé straně teď krásně našel střelu Koubka domácí Velek
07:11
Pěkné střídání teď předvedla Šavrdova lajna! Hned několikrát se několik pokusů musel řešit Olejár!
05:14
Trestné střílení družstva FbC Strakonice P.A. neproměnil Tomáš Mareš.
05:13
Trestné střílení pro Strakonice pojede Mareš!
04:52
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Tomáš Olejár (0:1).
04:52
Koubek nahazuje z vlastní poloviny, Velek míček dalekou střelu neviděl a ta končí v síti!
01:36
První střela zápasu, Olejár neměl míček pod kontrolou, Křesák při dorážce minul branku!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Olejár; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Milan Koubek, Adam Kobr, Václav Vilímek
00:00
Line-up domácích FbC Strakonice P.A.: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Daniel Novák, Michal Strejček, Kryštof Bučok, Karel Šavrda