2:0
2:1
- : -

FBC Kutná Hora - Florbalová akademie MB "A" 6:2
13. Ondřej Schwarz, 20. Martin Hampl, 37. Jiří Schwarz, 39. Jan Dus, 42. Václav Rejna, 48. Jan Dus - 17. David Novák, 58. Martin Převrátil; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 3:4 + Michal Stehlík 5; využití: 3:0; diváků: 129; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 14 - Radovan Kopuletý 33; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:1;
60:00
Komentář domácího trenéra Jan Třískala - FBC Kutná Hora: V první řadě bych rád poděkoval fantastickým fanouškům. Doufáme, že nás přijdou podpořit i příští sobotu, na poslední domácí zápas. S výsledkem jsem spokojen, s hrou méně.
60:00
Komentář hostujícího trenéra Aleš Tůma - Florbalová akademie MB "A": Dnes jsme na domácí nestačili. Mrzí nás, že jsme neproměnili víc šancí. Náš brankář spoustu gólů pochytal. Prohráli jsme zaslouženě.
60:00
59:59
A zápas je u konce.
59:59
Střely na branku ve 2. třetině: FBC Kutná Hora - 10, Florbalová akademie MB "A" - 6
59:35
A Kutná Hora má balónek pod kontrolou na své útočné polovině. Zápas vypadá za ukončený.
59:01
Hosté ještě breaky hrozí domácím, ale nevypadá to na velký zvrat.
58:00
Zbývají poslední 2 minuty do konce utkání.
57:30
Boleslav se dočkala snížení. Bochníček střelu neviděl a balónek končí v síti domácích.
57:25
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Martin Převrátil, asistoval David Novák (6:2).
56:42
Tvrdík si z obrany udělal výlet do útok. Jeho střela však končí mímo brankovou konstrukci.
55:40
Kutná Hora i ve 4 lidech v poli dokázala balónek podržet po celou dobu přesilovky.
55:05
Hosté v plném počtu a mají přesilovku. Na balónku však domácí.
53:50
Z domácí přesilovky opět nic není. Vyloučen Petrásek za držení. Hra ve čtyřech lidech na obou stranách.
53:48
Vyloučen hráč Jiří Petrásek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za držení.
53:05
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za blokování hokejky.
52:58
Hosté 2 na 1. Bochníček kreje.
52:46
Vokřál těsně nad brankou... !
51:40
"Pojďme hoši, pojďme do toho, hej." zní z fanklubu Kutné Hory.
50:55
Domácí hrají v plném počtu.
50:10
K dnešnímu utkání přihlíží 129 diváků - Děkujeme!!!
49:45
Hosté hrají v plném počtu - přesilovka hostí.
48:56
Tak z přesilovky domácích nic není. Ondřej Schwarz byl potrestán za hrubost. Hra tedy 4 na 4.
48:55
Vyloučen hráč Ondřej Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
48:25
Akce 3 na 2 v podání Boleslavi. Blok Kutné Hory. Soupeř je velice nebezpečný i ve vlastním oslabení.
47:42
Další vyloučení hostí.
47:40
Vyloučen hráč Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za bránění ve hře.
47:08
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Václav Rejna (6:1).
46:53
Rozehrávka Kutné Hory a střela Duse. Bohužel mimo.
45:45
Bochníček musel likvidovat únik hráče z Mladé Boleslavi. Kutnohorští opět na balónku v útočné polovině.
45:15
Vyloučen hráč Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:16
Střela Nováka zacinkala na brankové konstrukci domácích.
43:00
Vokřálova střela po otočce končí na noze brankáře.
41:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Václav Rejna, asistoval Josef Chalupa (5:1).
38:50
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Jiří Vokřál (4:1).
38:20
Freestylová střela Nováka k Bochníčkovi nedošla.
37:40
Boleslav však nic nevzdává a stále hrozí na polovině domácích.
36:40
"Ještě jeden! Ještě jeden!" slyšíme z fanklubu domácích.
36:14
Schwarz zakončuje do prázdné brány po přihrávce Martínka.
36:13
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Roman Martínek (3:1).
36:02
Teď suprovým zákrokem podržel Bochníček.
35:30
Rejna vytáhl útok z obrany. Bohužel nám předvedl jen kotrmelec.
33:30
Slyšíme fanklub mladých domácích. Snaží podpořit domácí tým velice dobře. Jsou slyšet po celé hale. Děkujeme!!!
32:50
Rejna prověřil Kopuletý. Ten je stále ve střehu!
30:35
Hostí 4 na 1. Ubráněno. Ufff!
29:30
Krásná výměna Rejny a Martínka. Bohužel opět bez branky.
27:40
Útok Schwarze a Martínka stále má pod palcem Kopuletý.
27:00
Rejna ohrozil střelou z půlky. Dorážející Chalupa však trefil prsty gólmana hostí.
24:50
Jaj! Zazvonila horní tyč po Chalupově střele.
24:20
Hosté v plném počtu.
24:02
Kopuletý si poradil se střelou Schwarze.
23:14
Zbývá poslední minuta z 5ti minutové přesilovky domácích. V druhé třetině stále bez branky.
21:08
Novák po samostatném úniku ohrozil Bochníčka. Ten si přesto s nebezpečným plácnutím poradil.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBC Kutná Hora - 12, Florbalová akademie MB "A" - 6
20:00
Vstupujeme do druhé třetiny zápasu. Kutnohorští mají stále přesilovku.
20:00
19:39
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Hampl, asistoval Václav Rejna (2:1).
19:39
Hampl využívá přesilovku, soupeř přesto však stále ve čtyřech v poli.
19:14
Vyloučen hráč Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB "A" na 5 minut za hrubost.
19:14
Ajejej. Tvrdý souboj, po které Tvrdík končí za mantinelem.
16:50
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil David Novák z trestného střílení (1:1).
13:20
Zajímavá střela z vytočení Boleslavi, Bochníček však kryje.
12:32
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Ondřej Schwarz, asistoval Ondřej Spurný (1:0).
12:32
No konečně! Střelcem přesilovkového gólu je Ondřej Schwarz.
11:55
Zacinkala tyč na straně domácích. Z přesilovky domácích zatím nic...
10:34
Vyloučen hráč Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za sekání.
09:05
Hráč hostích Starý teď prověřil Bochníčka.
08:25
Na obou stranách pár zblokovaných střel.
06:55
Chalupa měl další příležitost, bohužel střela končí na boční síti.
05:30
Jan Dus mohl trefit branku, ale neproměnil. Druhý pokus doskákal těsně před brankovou čáru.Gólman hostích Kopuletý stihl balónek zastavit.
05:00
Mladoboleslavští přesilovku nevyužívají.
03:20
Kofránek pálil z půlky hřiště. Bohužel přesilovkový gól to nebyl, Bochníček kryje domácí bránu.
03:00
Vyloučen hráč Roman Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za opakované přestupky.
02:50
Tvrdík střelou z poloviny zkusil prověřit golmana, bohužel nepřesně.
01:58
Chalupa málem svoji střelou vydloubl parketu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB "A": brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Jan Hála, Tomáš Malý, Aleš Tůma, David Novák, Michal Stehlík
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Václav Rejna, Josef Chalupa, Jiří Vokřál, Jiří Petrásek, Jan Dus
00:00
Hezký nedělní podvečer ze sportovní haly Klimeška v Kutné Hoře. Dnes nás čeká předehrávaný duel mezi domácí FBC Kutná Hora a hostujícími Florbalová akademie MB "A".