3:1
2:2
- : -

Florbal Vsetín - FBC MSEM Přerov 5:6
24. Lukáš Adámek, 35. Lukáš Adámek, 36. René Číž, 42. Vojtěch Trčka, 52. Robin Macek - 7. Martin Kubalík, 14. Lukáš Kaďorek, 18. Jaroslav Spáčil, 30. Ondřej Kowalik, 58. Lukáš Kaďorek, 60. Ondřej Kowalik; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Vít Zgarba 22 - Zdeněk Raška 22; po třetinách: 0:3, 3:1, 2:2;
60:00
59:59
Komentář kapitána hostů: Na to, že šlo jen o posun v tabulce, tak se hrálo super utkání. Mělo to tempo, diváci povzbuzovali a Vsetín nám hodně zatápěl. Utekli jsme nakonec tzv. hrobníkovi z lopaty.
59:59
komentář trenéra domácích___Škoda začátku zápasu, který jsme si nechali utéct, jinak vyrovnaný boj až do konce. Děkujeme soupeři za krásnou hru.
59:51
Vyloučen hráč Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:40
Power play Vsetína.
59:11
Timeout Florbal Vsetín
59:11
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Adam Budnik (5:6).
59:11
No a chybu nakonec udělali domácí, hosté tak jdou do vedení.
58:28
Teď se hraje spíše defenzivní florball, nikdo nechce udělat chybu.
57:12
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Petr Malina (5:5).
57:12
Ou, Přerov vyrovnal a nutno říci, že branka to byla opravdu krásná! Malina nádherně přes šířku hřiště našel Kaďorka, který neměl problém zasunout do prázdné branky.
56:32
Timeout FBC MSEM Přerov
56:32
Po timeoutu to hosté zkouší v šesti, docela brzo!
56:18
Vaculík teď spolu s Látalem krásně kombinovali před brankou hostů, ale gól nepadl.
55:05
Robin Macek teď spolu s Janem Trčkou šli dva na jednoho, prvně jmenovaný situaci řešil individuálně a Raška jeho pokus zastavil.
54:05
Standartku teď měli hosté, ale neohrozili branku Zgarby!
53:15
Vojta Trčka teď nenápadnou střelou trefil tyčku hostující branky.
51:42
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Jiří Vaculík (5:4).
51:42
Macek otáčí stav utkání! Jeho střela se odrazila od obou tyček, aby nakonec míček stejně zapadl za brankovou čáru!
50:53
Kaďorek teď pálil od mantinelu těsně vedle.
49:54
Teď domácím zatrnulo, když míček skončil v brance Zgarby, ale pro úmyslné kopnutí gól nebyl uznán, stav je tak stále 4:4.
49:37
Hosté v plném počtu.
49:15
Výborně Hůšť v obraně.
48:25
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
48:25
No a je po přesilovce, Březík po šanci fauloval a poslal domácí do čtyř.
48:18
Raška výborně proti Březíkovi!
47:37
Vyloučen hráč Jakub Hnila družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:37
Vsetín si vyzkouší přesilovku!
47:10
Hra je teď oproti začátku třetiny trošku klidnější a spíše jde o čekání na chybu.
45:05
Hůšť teď v situaci 2 na 1 dobře zakročil a zastavil nahrávku.
43:56
Čížova dělovka teď nadělala Raškovi vrásky, ale stav je stále 4:4.
42:55
I hosté se teď osmělili a ohrozili branku Zgarby, ten ale zakročil.
41:50
Neskutečně teď hrají domácí hráči, po průniku Macka se ještě snažil zakončovat Číž, ale brankář Raška i se štěstím zakročil!
41:11
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Vojtěch Trčka, asistoval Robin Macek (4:4).
41:11
A máme tu vyrovnání! Macek s míčkem za brankou, volný Vojta Trčka před brankou, to byla kombinace k tomu, aby Vsetín vyrovnal stav utkání na 4:4.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhráli hosté.
40:00
40:00
39:19
Macek a bratři Trčkové si teď míchali s míčkem před brankou hostů, ale Rašku neohrozili.
38:36
Macek, Jan Trčka a Číž, ti tři teď měli velké šance, ale stav stále zůstavá 3:4.
38:23
Horák teď krásně střílel z pravého mantinelu, Raška zasahuje.
37:06
Vsetín je na koni, hosté teď neví, kde jim hlava stojí.
35:51
Anděl teď zblokoval střelu hostujícího hráče, na druhou stranu se řítil Macek, který našel lépe postaveného Jana Trčku, který však mířil pouze do tyčky Raškovy branky.
35:24
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil René Číž, asistoval Tomáš Březík (3:4).
35:24
Číž se prosazuje v přesilovce a Vsetín prohrává již jen o gól!!
35:06
Vyloučen hráč Adam Budnik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
34:08
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Tomáš Březík (2:4).
34:08
Adámek si teď udělal z hostující obrany dobrý den, prošel přes všechny hráče a nadvakrát bekhendem vstřelil gól!
32:38
Trčka ml. teď krásnou střelou trefil tyčku!
31:32
Nyní se ozývají fanoušci, kterých po skončení hokejového zápasu Vsetín-Prostějov došlo opravdu velké množství. Nakopne to domácí hráče?
30:48
Kowalik je při chuti, teď trefil tyčku!
29:48
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Tomáš Hořecký (1:4).
29:48
Po skončení oslabení se Vsetín dostal k míčku, kombinoval před brankou hostů, ale nakonec o míček domácí přišli a z protiútoku se prosadil Kowalik.
29:01
Domácí hráči jsou v plném počtu.
28:15
Hosté zatím kombinují, ale žádnou střelu na Zgarbu nevyslali.
27:01
Vyloučen hráč Vojtěch Trčka družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
27:01
Po faulu Vojty Trčky si Přerov zahraje první přesilovku.
26:35
Rozhodně můžeme říct, že Vsetín hru vyrovnal, dokonce je v posledních minutách asi lepší než Přerov.
26:17
Na druhé straně Adámek po nahrávce Horáka netrefil branku.
26:03
Horák teď chyboval před brankou, ale jeho omyl nevyužili hráči hostů.
24:27
Přerov měl teď velkou šanci, ale Vsetín i s pomocí tyče drží stav utkání 1:3!
23:27
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Tomáš Horák (1:3).
23:27
Adámek, zlaté dítě vsetínského florbalu, excelentní střelou snižuje stav utkání na 1:3.
23:00
Zajíc se pokusil snížit, jeho střela ale letěla vedle.
22:09
Ševčík teď trefil jednoho z domácích fandů, ten bude, zdá se, v pořádku.
21:25
Macek netrefil poloodkrytou branku, Goláňová se diví.
19:59
Na konci třetiny se ještě snažil Macek a Číž snížit, ale ani jeden neuspěl.
19:20
Ševčík teď zakončoval, ale Zgarba jeho pokus vychytal.
17:59
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jaroslav Spáčil, asistoval Lukáš Kaďorek (0:3).
17:59
A ve stejný moment, kdy hokejisté Prostějova vyrovnali zápas se Vsetínem, se prosazují také ve florbale hráči Přerova a stav je tudíž 0:3.
15:40
Přerov je zatím aktivnějším týmem, většinu času drží míček a zaslouženě vede o dvě branky.
14:33
Číž se po individuální akci snažil zakončit, což se mu i podařilo, ale jeho střela letěla hodně vedle branky Rašky.
13:48
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Daniel Grener (0:2).
13:48
A domácí už ztrácí dvě branky. Po nahrávce Grenera se prosadil Kaďorek.
12:54
Ševčíkova střela teď byla zblokována před Zgarbou.
12:08
Maniš se teď pokusil obhodit si Malinu, ale to se mu nepodařilo.
10:52
Seevald našel v rohu Horáka, ten vykroužil a vystřelil na branku Rašky, Žůrek ještě poté dorážel, ale stále platí stav 0:1.
09:53
Maniš teď pálil z pravého mantinelu, ale jeho střela byla před brankářem Raškou zblokována.
09:08
Macek teď nejdřív v obraně vypomohl Čížovi, poté i se štěstím prošel přes celé hřiště, ale těsně před brankou hostů mu míček poskočil a bylo po šanci.
08:08
Vsetín se snaží o odpověď.
06:59
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Radim Dvořák (0:1).
06:59
No a pozor, po dalším faulu Vsetína měli hosté opět výhodu standartní situace. Dvořák krásně našel přes osu hřiště Kubalíka, který vstřelil úvodní branku zápasu.
06:45
Hosté sice rozehráli standartní situaci dobře, ale poté po chybě se míčku ujal Vsetín.
06:33
Po střele Spáčila standartka pro Přerov.
05:51
Seevald kombinuje s Horákem.
04:16
Macek výborně zastavil rodící se šanci hostů.
03:18
Adámek nahrával Žůrkovi, který před brankou hledal Seevalda. Jeho nahrávka byla zblokována, ale tak neštastně, že ohrozila hostujícího brankáře. Ten však zasáhl.
01:58
Anděl, Číž a Vojtěch Trčka kombinovali na vlastní půlce, Číž míček ztratil, ale z protiútoku netrefil Přerov branku. Kvůli teču má však výhodu standartky hostující tým.
00:58
Adámkova střela zblokována.
00:30
Přerov je na míčku a kombinuje na vlastní polovině.
00:01
Úvodní buly pro Přerov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Petr Malina, Jaroslav Spáčil, Lukáš Kaďorek, Matěj Ševčík, Daniel Grener
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Vít Zgarba; hráči v poli: Tomáš Horák, Patrik Seevald, Lukáš Adámek, Tomáš Březík, Michal Žůrek