3:1
1:1
- : -

TJ Sokol Koberovy - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 8:2
2. Tomáš Zeman, 6. Jakub Volf, 16. Leoš Kopáček, 20. Jakub Volf, 30. Dominik Reczai, 35. Adam Kuršel, 39. Václav Hartl, 55. Jan Novotný - 37. Lukáš Pilík, 43. Adam Tkadlec; rozhodčí: Tomáš Šedivý - David Scholz; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Ondřej Brunclík 28 - Jiří Cisler 15; po třetinách: 4:0, 3:1, 1:1;
60:00
Vyjádření hostujícího trenéra Adama Tkadlece. "Zápas jsme si prohráli v našich hlavách už při výjezdu z Plzně. Naše nezodpovědnost a klíčové selhání při hře bez míčku zapříčinilo jednoznačnou porážku, a to jak při útočné, tak při obranné fázi. Soupeře chválím za bojovný výkon po celých 60 minut a gratuluji k zasloužené výhře."
60:00
59:59
Vyjádření domácího trenéra Jana Kováře: "Dnes jsme první dvě třetiny byli lepším týmem, Předvedli jsem asi nejlepší letošní výkon. Děkujeme soupeři za utkání.
59:39
Zápas končí. My se s Vámi loučíme, počkáme na vyjádření trenérů a zveme Vás na zítřejší zápas od 11:00.
57:22
Novas před chvílí využil pas od Leoše a zvyšuje na 8:2. Utkání se už víceméně jen dohrává. Nasazení klesá, emoce ustupují a všem už je jasné, jak to dnes dopadne.
54:47
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Leoš Kopáček (8:2).
52:03
Adama dnes mimo jeho fanynek na tribuně povzbuzuje i jeho přítelkyně Dáša. Nebo je to Pavel???
49:45
Domácí už slavili a nechápavě se ptali, proč nehraje hudba. My jsme byli ovšem prozíraví a tak nějak jsme tušili, že gól nebude platit. Taky že se tak stalo. Adam "Mercedes" Kuršel naložil hostujícímu brankaři a ten tak z logiky věci nemohl ukázat svůj skutečný potenciál.
46:00
Ocitoval bych vám rozhovor ze střídačky hostů, ale na pokuty momentálně nemáme. Přece jen se blíží zapíjení sezóny a to je pro klubový rozpočet vždycky velká zátěž. Ve zkratce řečeno, kluci z Plzně se mezi sebou nemohli dohodnout, jestli byl jejich spoluhráč faulovaný a vyústilo to v pár slov, která nemůžeme publikovat.
43:30
Na univerzitě bychom s tímto tvrzením asi neobstáli, ale ty kouzla asi fakt fungujou! Plzeň snižuje a v zápase je momentálně lepší. Domácí teď drží především výborné bloky.
42:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Adam Tkadlec, asistoval Michal Povolný (7:2).
40:01
Usadit do křesel, ušáků a na gauče. Začíná třetí třetina. Hosté na střídačce během přestávky zkoušeli různá zaklínadla a kouzla, aby s utkáním ještě něco udělali. Tak jen doufáme, že se zaříkávání florbalek a hlazení vlasů některých forwardů druhým golmanem mine účinkem.
40:00
40:00
39:59
Druhá část končí. Viděli jsme v ní hezké akce na obou stranách, ale úspěšnější byl znovu domácí celek, který odskočil už na 7:1. My si jdeme srovnat mantinely a zkontrolovat branky. Vy si skočte na záchod, pro popcorn, sušenky, chipsy, pívo a rum, abyste s námi mohli sledovat, jak tento zápas dopadne.
39:30
Hrubián z Plzně uronil slzu, když jeho tým inkasuje v oslabení poté, co on sloužil trest za svůj předcházející zákrok.
38:46
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Václav Hartl, asistoval Lukáš Hlava (7:1).
38:16
Vyloučen hráč Lukáš Zápal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
38:10
Tak čisté konto nebude. Hostující borec trefil přesně levý vingl, takže jistě i čtenáři v daleké Plzi mají konečně důvod k radosti.
36:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Pilík, asistoval Lukáš Porazil (6:1).
34:40
6:0! Prosadil se ten, kterému prý žádná žena neodolá! Myslíte si, že je to Leoš? Ne ne... Je to Adam Kuršel! Fanynky zajímá nejen jeho vzhled, ale především dobré srdce, skvělá povaha, šarm a tučné konto.
34:03
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Adam Kuršel, asistoval Dominik Reczai (6:0).
30:50
Normální přesilovka domácím nestačila, tak si vynutili dvojnásobnou a chvíli po jejím konci jsme viděli "já na bráchu, brácha na mě". Čára nahrál Dominovi a na tabuli už svítí 5:0!
29:54
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Michal Reczai (5:0).
29:16
Vyloučen hráč Adam Tkadlec družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za vražení zády.
27:42
Vyloučen hráč Tomáš Vykoupil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
27:30
Domino zase rozdává florbalovou radost. To jsou už druhé housle, co dnes nasadil. Škoda jen, že tentokrát je dal Slávovi, kterému chtěl asi původně nahrávat, ale ten promáchnul. Z tutové šance tak není nic.
26:10
Výkon domácí obrany je zatím příjemným překvapením. V absolutním údivu je i přítelkyně golmana Ondry, která nechápe, že její milý stále drží čisté konto. Upřímnost nade vše!
25:10
Čára teď vyslal jedovku od levého mantinelu a halou to jen zahučelo. Hostující golman vytáhl super zákrok a stav se tak zatím nemění.
21:00
Že tady občas z tribuny spadne na hrací plochu rukavice, čepice, šála nebo palička od bubínku, to jsme si už zvykli. Ale florbalka? A ne jen jedna? Nestavíme se do pozice věštců, ale místní elévové budou mít doma asi trochu problém...
20:00
20:00
19:55
Na horách musí být pyšní, jací chasníci tam rostou. Aspoň ti, co hrají v Koberovech mají, zdá se, velký talent. Volf z trestného střílení rozšiřuje svůj gólový účet na dvě branky a my jdeme do šaten za stavu 4:0 pro domácí.
19:05
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jakub Volf z trestného střílení (4:0).
16:40
Měli jsme tu dnes prvního provinilce proti pravidlům. Za blokování hole šel do "očistce", kde měl odčinit svůj hřích. Domácí následnou přesilovku využili, když se prosadil Leoš "Rákosníček" Kopáček. Jeho zelená kštice je v tomto jaru blízkém období velmi příhodná. Hostující borec tak bude muset za odpuštění prosit o přestávce v kabině.
15:44
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Lukáš Hlava (3:0).
15:34
Vyloučen hráč Jindřich Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
14:20
Šikola teď ve stylu Tomáše Řepky odprásknul míč na tribunu. Dal tak jasně najevo, že dnes nehodlá mít ve statistice jediný mínusový bod.
12:47
Už zase nic nevidíme... Nesleduje někdo online na tribuně, že by nám dolů houknul, co se na hřišti děje??
12:04
Hosté po úvodním vlažném začátku teď vyrovnali hru. Konečně si na míček sáhnul od rozchytání taky Brunclík. Určitě by byl rád, kdyby si zlepšil úspěšnost po předchozích nevydařených zápasech s libereckými celky.
06:00
Na Wunderbar! je to 2:0! Prosazuje se potomek německého pasáčka koz z Rokytnice nad Jizerou s ikonickým jménem Volf! Hostující golman poprvé vášnivěji dal najevo svůj nesouhlas se stylem, jakým zatím borci před ním brání.
05:30
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jakub Volf, asistoval Jan Novotný (2:0).
02:05
No a je to tu! Prosadil se Tomík Zemanů. Je to jeho první branka v koberovském dresu, takže jeho radost byla veliká. Normálně tento shooter pálí za nedaleké Semily. Na dálku tímto zdravíme i jeho novou přítelkyni, která pokud není někde na tribuně, tak jistě drží palce doma u tohoto onlajnu.
02:00
Hned na úvod utkání jsme se potýkali s obvyklými problémy, kdy se nadržená střídačka hostů postavila a my neviděli na hřiště. Protože však děláme maximum, abychom Vám přinesli co nejlepší online přenos, našli jsme si mezi nimi skulinu.
01:55
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Tomáš Zeman, asistoval Michal Slavík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Šedivý a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Adam Tkadlec, Lukáš Zápal, David Malkus, Pavel Honzík, Jáchym Kellar
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Marek Šikola, Tomáš Zeman, Dominik Reczai, Michal Slavík, Milan Drobný
00:00
Dobrý večer, je tu další sobotní večer a my se Vám opět hlásíme z železnobrodské arény. V dnešním zápase změří síly domácí Koberovy a hostující SLAVIA Plzeň. Domácí svého dnešního soupeře v prvním vzájemném měření letošní sezóny předčily. Hoste údajně mají připravenou odplatu, tak pojďte společně sledovat, jestli si odvezou nějaké body na západ Čech nebo pojedou domů s prázdnou.