0:1
4:1
0:1

1. FbK Tábor - FbC Hradec Králové 5:6p
7. Marek Janovský, 43. Marek Janovský, 47. Petr Kutner, 56. Pavel Korbel, 60. Andrej Janda - 4. Tomáš Černý, 13. Matěj Mikšovský, 20. Tomáš Černý, 38. Martin Šejvl, 57. Vít Heger, 65. Martin Šejvl; rozhodčí: Vojtěch Matuška - Jan Novotný; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Dušan Václavík 28 - David Šimeček 34; po třetinách: 1:3, 0:1, 4:1, 0:1;
65:00
Komentář trenéra hostí: Dnešní utkání bylo především o hlavách. Předvedli jsme takticky a týmově vyzrálý výkon. Soupeř hrozil pouze z našich ztrát a z přesilových, které nebyly. Upřímně, myslel jsem si, že jsme už viděli vše, ale tohle chvílemi nemělo s krásnou hrou florbal nic společného. Týmu děkuji za utkání.
65:00
Komentář vedoucího družstva domácích: Dnes to byl jeden z mála utkání, kdy jsme se dokázali vrátit do hry. Pomohly nám k tomu přesilové hry a důraz před naší brankou. Musím ale souhlasit s trenérem hostí, většinu zápasu to byl spíš řecko-římskej zápas, než florbal. Díky soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v baráži.
64:22
64:22
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Daniel Elicer (5:6).
60:00
60:00
59:13
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Andrej Janda, asistoval Petr Kutner (5:5).
58:48
Timeout 1. FbK Tábor
56:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Daniel Elicer (4:5).
55:19
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Pavel Korbel, asistoval Marek Janovský (4:4).
46:52
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Josef Mareš (3:4).
45:33
Vyloučen hráč Andrej Tibenský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
42:49
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil Marek Janovský.
42:00
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Petr Kutner (2:4).
41:41
Vyloučen hráč Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
37:34
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Vít Heger (1:4).
34:13
Vyloučen hráč Miroslav Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hra na zemi.
20:00
20:00
19:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Černý, asistoval Ondřej Souček (1:3).
12:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Ondřej Souček (1:2).
06:32
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Lukáš Janura (1:1).
03:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Černý, asistoval Matěj Mikšovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Matuška a Jan Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Adam Ruprich, Michal Urban, Ondřej Souček, Matěj Mikšovský, Martin Šejvl
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Pavel Korbel, Lukáš Janura, Tomáš Odložilík, Jonáš Jandák, Marek Janovský