2:0
1:0
- : -

SK Jiskra Domažlice - Florbal Ústí B 7:2
1. Ondřej Baroch, 7. Jan Holub, 15. Martin Kubů, 18. Filip Bořík, 28. Martin Kubů, 32. Ondřej Baroch, 46. Ondřej Baroch - 11. Matěj Žaloudek, 15. Jindřich Grosse; rozhodčí: Filip Rybnikár - Lukáš Tomášek; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna 26 - Karel Čáp 25; po třetinách: 4:2, 2:0, 1:0;
60:00
59:59
Komentář kapitána hostí: Dnes byl na hřišti pouze jeden tým. Ten náš to nebyl. Nepřálo nám štěstí. Ani dopravní situace. Náš nejhorší zápas v historii. Pravděpodobně. Kvalifikace na čtvrtku se nezdařila. Gratulujeme soupeři, hezký víkend.
59:59
Komentář domací : Děkujeme soupeři za zápas. Po dlouhé době při nás stálo štěstí.
55:32
Vyloučen hráč Martin Vondrovic družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za hra rukou.
52:44
Vyloučen hráč Martin Kubů družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za špatné střídání.
51:11
Vyloučen hráč Vít Škvára družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
50:15
fanoušek krássně chytil míček do levé ruky ..takovy semafor jsme tu ještě dneska neviděly.
48:29
domácí jsou dneska při chuti .útok střídá útok
45:45
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Vojtěch Kuneš (7:2).
45:45
aaaaa máme tu další gól..Baroch vypíchl balon ,Kuneš přihrával a první zmiňovaní dává pod víko
37:55
Ústí zatlačilo a střílelo do odkryté brány. Famózní Kubica však střelu zablokoval.
36:00
Ústí znovu kontroluje loptičku. Střelu Grosseho zblokoval Stach.
33:02
Ústí zřejmě zařadilo další rychlostní stupeň. Na hřišti teď dominují a zamykají domácí na polovině. Střely z dálky zatím likviduje ve skvělé formě Jůna.
31:03
30:00
Další chyba domácích a samostatný nájezd Grosse. Domažlický Jaroslav Jůna jeho pokus zlikvidoval obětavým zákrokem a davy šílí!
27:35
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Martin Kubů, asistoval Robert Kubica (5:2).
27:35
Kapitán Kubů má dneska formu. Po přihrávce od fantastického obránce Kubici vystřelil jedovatou střelu od mantinelu na zadní tyčku nad nohu gólmana. Takoé střely se těžko chytají. 5:2
25:40
Ani druhou přesilovku Ústí nevyužívá. Hlavně díky skvělým zákrokům Jůny!
23:39
Vyloučen hráč Vojtěch Kuneš družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: 10:12
17:57
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Filip Bořík, asistoval Dominik Vraštil (4:2).
17:57
Filip Bořík se po deseti zápasech bez bodu konečně trefuje! Střela to nebyla razantní, ale dobře umístěná. Vítej zpátky Filipe! Gratulujeme!
14:31
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse bez asistence (3:2).
14:31
Ajajaj. Chyba domácích v obraně. Ústí trestá.
14:03
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Martin Kubů, asistoval Dominik Vraštil (3:1).
14:03
Po nevyrovnané hře obou týmů to vzal domácí kapitán Kubů na sebe a tahákem zavěsil.
10:43
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Vít Škvára (2:1).
10:43
Hoste už si na klima zvykli. Kulatý nesmysl rozvlnil síťku domácích po jednoduché akci.
08:00
Hoste se seznamují s domažlickou palubovkou. Jiskra toho využívá a na hřišti dominuje. Oslabení zvládli na jedničku a přidali druhý gól. Jůna v brance stoprocentní.
06:45
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jan Holub, asistoval Ondřej Stach (2:0).
04:07
Vyloučen hráč Tomáš Havlíček družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
00:44
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Robert Kubica (1:0).
00:44
Domácí se ujímají vedení. Nejprve se neprosadil mladičký talent Kuneš, vzápětí však přišla nabídka pro Barocha, který z první zavěsil loptičku do svatyně hostů.
00:02
Ladies and gentlemen, welcome to the show!
00:01
Vážení přátelé, vzhledem k pozdnímu příjedu hostů začíná zápas o 30 minut později.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Rybnikár a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Karel Čáp; hráči v poli: Matěj Žaloudek, Vít Škvára, Leoš Nergl, Filip Kučaba, Jindřich Grosse
00:00
Line-up domácích SK Jiskra Domažlice: brankář: Jaroslav Jůna; hráči v poli: Jan Holub, Filip Bořík, Zdeněk Opálka, Ondřej Stach, Dušan Boroš