- : -
FBK Jeseník
FBS Olomouc

FBK Jeseník - FBS Olomouc 8:9
20. Zbyněk Slováček, 21. Martin Rokyta, 29. Martin Příhoda, 35. Zbyněk Slováček, 40. Martin Rokyta, 45. Martin Rokyta, 47. Martin Příhoda, 49. Ondřej Stavianis - 7. Tomáš Hruška, 16. Martin Pudil, 17. Tomáš Hruška, 20. Adam Obertan, 22. Jan Schneider, 38. Ondřej Borik, 44. Adam Obertan, 47. Dominik Palásek, 49. Dominik Procházka; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Bronislav Jurčák 17 - Martin Uličník 9, Dominik Pařenica 6; po třetinách: 1:4, 4:2, 3:3;
60:00
Zápas jsme si zbytečně zdramatizovali v druhé třetině a zbytek zápasu tak byl vyrovnaný, ale vydřeli jsme nakonec důležité body. Soupeři přejeme hodně štěstí do posledního utkání v sezoně.
60:00
komentář kapitána týmu Jeseníku: V první řadě Ondřej Stavraki vysílá všem svým fans obrovskou pusinku. Teď k zápasu, narozeninový dárek jsem nedostal, ach jo. Přejeme soupeři úspěšný konec sezóny a taktéž rozhodčím. Eskeret lean FBK ole
60:00
59:17
Timeout FBK Jeseník
56:42
Vyloučen hráč Ondřej Borik družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
56:22
Vyloučen hráč Libor Procházka družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
48:58
Vyloučen hráč Dominik Procházka družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
48:45
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Ondřej Stavianis, asistoval Martin Rokyta (8:9).
48:45
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Pařenica družstva FBS Olomouc
48:21
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Dominik Procházka, asistoval Dominik Palásek (7:9).
46:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Dominik Palásek, asistoval Ondřej Borik (7:8).
46:01
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval Bronislav Jurčák (7:7).
44:27
Vyloučen hráč Ondřej Stavianis družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hra rukou.
44:20
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Rokyta, asistoval Martin Příhoda (6:7).
44:16
Vyloučen hráč Ondřej Borik družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
43:01
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Obertan, asistoval Martin Pudil (5:7).
40:00
40:00
39:08
38:36
Vyloučen hráč Libor Procházka družstva FBK Jeseník na 2 minuty za blokování hokejky.
37:04
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Borik, asistoval Dominik Palásek (4:6).
34:26
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Zbyněk Slováček, asistoval Martin Příhoda (4:5).
28:24
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval Ondřej Stavianis (3:5).
26:49
Trestné střílení družstva FBK Jeseník neproměnil Ondřej Stavianis.
21:54
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Schneider, asistoval Adam Obertan (2:5).
21:31
Vyloučen hráč Václav Břenek družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
20:50
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Rokyta, asistoval Zbyněk Slováček (2:4).
20:00
20:00
19:47
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Zbyněk Slováček, asistoval Martin Rokyta (1:4).
19:20
16:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Dominik Procházka (0:3).
15:29
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martin Pudil, asistoval Jan Schneider (0:2).
14:06
Vyloučen hráč Tomáš Škarpa družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
06:40
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Dominik Palásek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martin Uličník; hráči v poli: Dominik Procházka, Ondřej Šiška, Pavel Matějů, Martin Pudil, Daniel Tichý
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Bronislav Jurčák; hráči v poli: Michal Příhoda, Martin Rokyta, Martin Příhoda, Václav Břenek, Zbyněk Slováček