6:1
2:5
- : -

Florbalová škola Plzeň A - Florbal Teplice 12:6
3. Václav Kaše, 13. Petr Torma, 19. Ondřej Valíček, 20. Ondřej Budek, 22. Ondřej Budek, 23. Marek Firla, 26. Ondřej Budek, 29. Petr Torma, 34. Petr Torma, 38. Matěj Surák, 41. Petr Torma, 51. Ondřej Budek - 30. Martin Pechatý, 41. Martin Pechatý, 45. Jakub Derka, 52. David Gebhardt, 55. Lukáš Vyskočil, 59. Martin Severa; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 133; zásahy brankářů: Daniel Mayer 36 - Václav Hlavsa 11, Lukáš Topš 18; po třetinách: 4:0, 6:1, 2:5;
60:00
Komentář trenéra domácích (Roman Surák): Jsme rádi, že jsme takto důležitý zápas zvládli a máme 3 body, které nás drží ve hře od baráž - náš cíl! Zítra musíme podat obdobný týmový výkon kořeněný nasazením a chutí po vítězství! Děkujeme fantastickým divákům za skvělou kulisu a soupeři za fair-play zápas. Hezký večer všem!
60:00
Komentář trenéra hostu : Dnes to byla od nás křeč. Působili jsme spíš jako krasobruslaři než jako tým, který chce hrát o postup. Nebyli jsme vůbec nebezpeční, soupeř nás doslova přejel a vyhrál zaslouženě.
60:00
58:17
Timeout Florbalová škola Plzeň A
58:17
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Martin Pechatý (12:6).
54:05
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Vyskočil, asistoval Lukáš Fiala (12:5).
51:49
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt bez asistence (12:4).
50:09
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (12:3).
47:45
Vyloučen hráč Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
44:52
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jakub Derka, asistoval Ondřej Kus (11:3).
40:37
Vyloučen hráč Petr Procházka družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za bránění ve hře.
40:25
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Torma, asistoval Václav Kaše (11:2).
40:18
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Lukáš Rudiš (10:2).
40:00
40:00
37:07
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Budek (10:1).
33:22
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Torma, asistoval Matěj Surák (9:1).
29:03
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (8:1).
28:32
28:32
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Topš družstva Florbal Teplice
25:49
22:05
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Marek Firla, asistoval Filip Schmidt (6:0).
21:44
20:00
20:00
19:37
18:29
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Valíček, asistoval Matěj Surák (3:0).
17:30
12:30
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Torma, asistoval Ondřej Valíček (2:0).
11:07
Vyloučen hráč Martin Severa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
08:55
Vyloučen hráč Bořek Ozom družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za špatné střídání.
03:35
Vyloučen hráč Matěj Petrović družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za blokování hokejky.
02:35
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše, asistoval Petr Torma (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Martin Pechatý, Pavel Kadlec, Martin Severa, Milan Gerhard, Lukáš Rudiš
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Jakub Vandák, Matěj Zicho, Ondřej Valíček, Matěj Petrović, Bořek Ozom