3:1
0:1
- : -

FbC Strakonice P.A. - FBŠ Všestary 4:3
14. Tomáš Mareš, 30. Jiří Křesák, 33. Martin Košta, 36. Karel Šavrda - 1. Pavel Hellmann, 37. Pavel Hellmann, 49. Miloš Macháček; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Petr Holeček; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Jan Vaníček 25 - Filip Ježek 33; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:1;
60:00
Domaci trener Mikes: Dnes jsme dobre vstoupili do zapasu, bohuzel svym laxnim pristupem jsme soupere nechali srovnat nas naskok a tak jsme museli na konci celit velkemu tlaku. Jsem rad ze jsme jej ustali a bereme 3 body.
60:00
Trener hosti Freiberg: Pokud to nevíte tak mame na dresech slogan “Hraju florbal na plno”, ale dnes by jsme si mohli spise dat novy slogan “Všestary, Ti co dvě třetiny neběhají”. Bereme to spíše jako předzápas. Ten hlavní nas dnes čeká v klubu La Noche v Písku, tam si jedem pro tři body. A holky, spíme na hotelu Buly. Díky všem.
55:50
Dobre stridani Strakonic ted zmirnilo tlak soupere!
52:16
Teď naopak živou vodu pila střídačka Všestar a po vsítěném golu tlačí na Strakonice
48:58
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček z trestného střílení (4:3).
40:00
40:00
Střely na branku: Strakonice 15, Všestary 9
40:00
38:59
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:58
Všestary jsou na brankovišti opravdu důrazné! Teď z toho těží Hellman a podsouvá míček pod Vaníčkem do branky!
36:57
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Jakub Měsíček (4:2).
36:34
Další nebezpečná střela Šavrdy, kéž by všichni domácí hráči měli takový tah na branku!
35:09
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Tomáš Mareš (4:1).
35:09
Strakonickým se přesilovka vydařila! (konečně!) Nejprve pálil slibně Pluskal po krosovce od Kořena, nebezpečnou střelu si Ježek Pohlídal, následně si Mareš se Šavrdou přenechali balonek, následovala střela Šavrdy od mantinelu a na tu už byl Ježek krátký
33:14
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
32:24
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Martin Košta, asistoval Jakub Kořán (3:1).
32:24
Veteráni válí!
31:28
Strakonické jakoby vsítěný gol polil živou vodou! Hra konečně začíná nějak vypadat!
29:51
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák bez asistence (2:1).
29:31
Topení v hale momentálně vydává zvuk jako startující Boeing 747! Ale co, nebude nám zima !
26:00
Parádní zákrok Vaníčka proti ještě parádnější střele Suchomela!
25:00
Strakonice v 5, Všestary se ke střele dostali až v samotném konci přesilové hry, kde ohrozili Vaníčka hned třikrát!
22:45
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hra na zemi.
19:00
Řezanka teď promáchl balonek do prázdné branky!
18:28
Všestary opět aktivní na brankovišti a to jak ve svém tak v soupeřově!
15:23
Rychlý brejk Všestar musel řešit Vaníček, Macháček se dostal až na malé brankoviště, domácí golman si střelu backhandem pohlídal rukou!
13:32
Dobrý ťukec teď předvedli domácí z rohu! Výsledná Marešova střela se lehce otřela o golmana a končí v sítí!
13:31
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Jakub Kořán (1:1).
10:11
Šavrda po náběhu na střed trefuje tyč! O půl minuty déle zvoní ta druhá po střele Housky!
07:42
Silný tlak Všestar na brankovišti ustál Vaníček!
05:35
Strakonice v 5
05:21
Strakoničtí nedovolili soupeři ani jednu střelu na vlastní branku!
03:35
Vyloučen hráč Michal Strejček družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za špatné střídání.
03:34
Technická chyba Michala Strejčka končí dvouminutovým trestem!
00:42
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Miloš Macháček (0:1).
00:40
Strakonice vstoupili do zápasu aktivně, první brejk soupeře končí golem ve Vaníčkově brance!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Jan Volenec, David Píše, Štěpán Novák, Miloš Macháček, Pavel Hellmann
00:00
Line-up domácích FbC Strakonice P.A.: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Mareš, Jakub Kořán, Daniel Novák, Michal Strejček, Karel Šavrda