2:2
1:2
0:1

Start98 Praha-Kunratice B - TJ Sokol Královské Vinohrady B 5:6p
7. Tomáš Vintr, 7. Tomáš Boubelík, 33. Josef Tůma, 36. Martin Zeidler, 56. Jiří Muras - 9. Michal Vlk, 32. Jakub Jestříbek, 39. Jan Svoboda, 47. Jan Švejda, 49. Michal Vlk, 63. Richard Klíma; rozhodčí: Martin Jirka - David Hejzlar; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Martin Novotný 28 - Tomáš Šimek 19; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:2, 0:1;
62:23
65:00
Vyjádření trenéra hostů Viktora Vondry: Vyrovnané utkání, se šťastným koncem pro nás. Děkujeme soupeři, divákům, pořadatelům a rozhodčím za utkání. Soupeři děkujeme hlavně za nevídané gesto fair play, při vyrovnávací brance na 5:5. Po rozpažení rozhodčích si je trenér zavolal a řekl, že byl míček v brance.
65:00
Střely prodloužení: Start "B" - 1, SKV "B" - 1
65:00
Střely celkem: Start "B" - 24, SKV "B" - 34
65:00
Vyjádření trenéra domácích Jiřího Murase: Individuální chyby a neproměňovaní šancí nás dnes stály 3 body. Děkujeme soupeři, pořadatelům, rozhodčím za utkání.
62:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Richard Klíma, asistoval Marek Šach (5:6).
60:00
60:00
Střely 3. třetina: Start "B" - 7, SKV "B" - 16
60:00
55:51
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jiří Muras, asistoval Martin Zeidler (5:5).
50:45
Vyloučen hráč Eduard Piňos družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nesportovní chování.
48:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Jakub Jestříbek (4:5).
46:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Vojtěch Trčálek (4:4).
40:00
40:00
Střely 2. třetina: Start "B" - 8, SKV "B" - 8
40:00
38:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Svoboda, asistoval Richard Klíma (4:3).
36:13
Vyloučen hráč Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
35:03
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Zeidler, asistoval Eduard Piňos (4:2).
32:28
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Josef Tůma, asistoval Martin Zeidler (3:2).
31:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jakub Jestříbek, asistoval Michal Vlk (2:2).
20:00
20:00
Střely 1. ttřetina: Start "B" - 8, SKV "B" - 7
20:00
08:52
06:38
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Tomáš Boubelík, asistoval Martin Zeidler (2:0).
06:19
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Tomáš Vintr, asistoval Ondřej Klička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a David Hejzlar.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Jan Švejda, Jakub Jestříbek, Michal Vlk, Marek Mikeš, Vojtěch Trčálek
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Martin Novotný; hráči v poli: Eduard Piňos, Josef Tůma, Michal Šik, Tomáš Vintr, Jiří Vašíček