4:2
4:2
- : -

OLYMP FLORBAL - FBC Pitbulls Kolín 11:5
7. David Nesnídal, 15. Václav Lauda, 16. Jakub Lipus, 25. Filip Chodl, 32. Ivan Petr, 34. Ivan Petr, 39. David Nesnídal, 42. Ondřej Štifter, 45. David Jurášek, 56. David Nesnídal, 59. Ivan Petr - 14. Martin Chyba, 26. Vítězslav Malínský, 38. Marek Reithar, 53. Petr Cícha, 55. Jindřich Smejkal; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 4:5 + Kryštof Podskalský 5 + Kryštof Podskalský 5 + Jindřich Smejkal 5; využití: 3:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jan Dvořák 13 - Martin Lepší 20; po třetinách: 3:1, 4:2, 4:2;
60:00
Střely ve III. třetině: Olymp 12 - Kolín 7
60:00
Střely CELKEM: Olymp 31 - Kolín 18
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Kriseho: Jsem rád, že kluci hráli uvolněně ale s nasazením. Díky zlepšené koncovce oproti minulému víkendu jsme si vytvořili pohodlný náskok a ten nepustili.
60:00
Komentář vedoucího hostů Petra Cíchy: Vlastní nedisciplinovaností jsme soupeři zápas ulehčili, ospalý, nedůrazný výkon. Gratulace soupeři k vítězství.
60:00
59:10
Vyloučen hráč Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 5 minut za hrubost.
59:10
Vyloučen hráč Ivan Petr družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost.
59:10
Hráčům dochází trpělivost a ke rvačce nezbývalo moc.
58:56
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 5 minut za hrubost.
58:56
Podskalský již počtvrté na trestné lavici. Praskly mu nervy a mimo hru vrazil do soupeře.
58:03
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr bez asistence (11:5).
58:03
Ivan Petr kompletuje hatrick! Nejprve se zlobil, že byl zfaulován soupeřem, ale rozhodčí mu dali výhodu, které nakonec využil.
55:16
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Nesnídal, asistoval David Jurášek (10:5).
55:16
Nesnídal přesně do prázdné.
54:28
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
54:28
Hostující Podskalský již potřetí na trestné, domácí mají další šanci.
54:04
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jindřich Smejkal, asistoval David Horák (9:5).
54:04
Tohle domácí moc nepokryli, Smejkal byl před bránou úplně sám.
52:25
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Petr Cícha, asistoval Jindřich Smejkal (9:4).
52:25
Hejtík balón nejprve vyrazil, ale pak se nestihl vrátit, Cícha velmi rychle dorazil.
50:44
Hosté zahráli malou domů a domácí rozehrávají z velmi nebezpečné vzdálenosti.
50:21
Domácí Ivan Petr se hodně zlobí, že neproměnili přesilovku.
49:30
Hra se nám tu značně přitvrdila.
48:56
48:21
Vyloučen hráč Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře.
48:21
Domácí si chvilku zahrají přesilovku 5 na 3.
46:47
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
46:47
Rozhodčí pískl faul hostů, ale hostující 71 trefil balónem Ivana Petra ležícího na zemi, a tak si jde na 2 minuty sednout.
46:27
Hra se nám proměnila v sérii sólíček na obou stranách.
45:45
Hejtík s přehledem vykryl střelu hostujícího hráče č. 7.
44:45
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Jurášek, asistoval Michal Karban (9:3).
44:45
Karbi trýčkuje v rohu a po velmi rychlé nahrávce zakončuje Jurášek.
44:08
Hostující Reithar pálí hodně nad bránu.
43:35
Domácí Jurášek netrefil prázdnou bránu.
42:18
Domácí Jurášek trefuje prázdnou bránu do tyče.
41:06
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Michal Karban (8:3).
41:06
Hejtík rychle vyhodil, jeho hráči na nic nečekali a úspěšně zakončují z brejku.
40:57
Hejtík vykryl míček na brankové čáře.
40:01
Úvodní buly vyhráli hosté a rovnou začínají třetinu přesilovkou.
40:00
40:00
Střely ve II. třetině: Olymp 11 - Kolín 6
40:00
39:59
Domácí vstřelili góla, ale rozhodčí usoudili, že až po začátku sirény, takže není uznán. Právem. Domácím se toto rozhodnutí krapet nelíbí.
39:57
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost.
38:40
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Nesnídal, asistoval Jiří Beck (7:3).
38:40
Domácí na nic nečekali a po pár rychlých přihrávkách zakončují.
38:20
Vyloučen hráč Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
38:20
Hostující Smejkal byl rozhodčím několikrát upozorněn, aby nedohrával soupeře, ale se svým počínáním pokračoval dál, a tak si jde odpočinout.
37:54
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Marek Reithar, asistoval Vítězslav Malínský (6:3).
37:54
Velmi nepřesná přihrávka hráčů Olympu, hosté si s tím však poradili.
37:13
Hejtík s přehledem vykryl přesnou střelu hostů.
34:51
Hostům se nelíbí, že za faul domácích na středu hřiště nejsou 2 minuty. Z jejich střídačky se také ozvalo komické: ,,Nájezd!"
33:14
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval David Jurášek (6:2).
33:14
Přesná přihrávka a střela do prázdné.
32:32
Domácí Ivan Petr excelentně zpracoval dlouhou přihrávku, ale gólman to měl pod kontrolou.
31:07
31:07
Po krásně rozehrané standartce a sérii několika přesných přihrávek domácí úspěšně zakončují.
29:14
Hostující hráč se přiznal k teči, a tak rozehrávají domácí na půlce u mantunelu.
27:44
Karbi netrefil prázdnou bránu.
26:40
Rozhodčí pokáral hostujícího Jedličku za to, že dohrál soupeře za bránou. Rozehrávají domácí z bránícího rohu.
25:51
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Vítězslav Malínský, asistoval Filip Pletka (4:2).
25:51
Domácí zakončili úspěšně z brejku.
24:55
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Filip Chodl bez asistence (4:1).
24:55
Chodl vypálil přímo ze standartky na půlce u mantinelu, ale s přehledem a přesně.
24:55
Hostujícímu hráči č. 16 se to moc nelíbí a diskutuje s rozhodčím.
23:18
Domácí Tomáš Slavík pálí do boční sítě.
22:15
Karbi pěkně zpracoval dlouhý balón a před bránou hostů udělal docela nebezpečno.
20:50
Domácí úspěšně odbránili oslabení.
20:46
Domácí trenér Krise povzbuzuje své hráče.
19:59
Hosté aktivně útočí, ale domácí úspěšně brání. Teď je čeká přestávka a po ní bude následovat ještě zbytek přesilovky hostů.
18:49
Vyloučen hráč Filip Chodl družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
18:49
Chodl nastavil soupeři koleno u mantinelu a jde si na 2 minuty odpočinout.
18:28
Hostující 16 se trochu nepohodl s domácím 73.
17:43
Domácí rozehrávají z velmi nebezpečné pozice, ale gól nedávají. Po teči soupeře do outu rozehrávají z rohu.
16:44
Karbi zfaulován a domácí rozehrávají z útočného rohu.
15:47
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jakub Lipus, asistoval David Nesnídal (3:1).
15:47
Lipus na nic nečekal a zavěšuje do brány.
15:14
Domácí aktivně napadají.
14:19
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Václav Lauda, asistoval Ivan Petr (2:1).
14:19
Ivan Petr skvěle nahrál na střed a Václav Lauda přes 2 hráče a gólmana krásně zavěsil k tyči.
13:27
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba bez asistence (1:1).
13:27
Hejtíkovi propadl balón a Martin Chyba jen doráží do prázdné brány.
11:57
Domácí Beck nebyl na půlce moc důrazný, ztratil balón a málem z toho byl gól.
10:48
Hostující Reithar pálí nad.
08:42
Domácí zatím skvěle brání.
07:44
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování hokejky.
07:44
Hostující hráč si na půlce vybíhal ke střele, ale byl nedovoleně zastaven, a tak si zahrají přesilovku.
06:55
06:42
Domácí málem obdrželi góla z brejku ve vlastní přesilovce.
05:58
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:58
Hosté faulují na půlce, ale hráčům se to po předchozím souboji v rohu moc nelíbí.
05:33
Beck fauluje za bránou a hosté rozehrávají z útočného rohu.
04:42
Hostující hráč s č. 16 vystřelil skoro z půlky, ale Hejtík vše s přehledem vykryl.