1:2
3:0
- : -

TJ Centropen Dačice - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 6:3
6. Pavel Stejskal, 20. Jan Sláma, 35. Michal Obertan, 46. Petr Jindra, 50. Filip Šlápota, 60. Pavel Gellner - 6. Ondřej Háp, 23. Petr Kuchta, 36. Matěj Stejskal; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 26 - Ondřej Vašek 15; po třetinách: 2:1, 1:2, 3:0;
60:00
Komentář domácího trenéra Davida Černého: Dnes nám chybělo pár klíčových postav, takže naše hra tomu trochu odpovídala. Navíc si zahráli i akvizice z Béčka a kteří normálně tolik nehrají. Takže jsme s výsledkem spokojeni. Zápas byl vyrovnaný a ke konci jsme měli více štěstí. Děkujeme soupeř za hru.
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Hápa: Dnes jsme přijeli ve velmi oslabené sestavě a před zápasem byla motivace na bodu nula. Od soupeře , který pomýšlí hrát o soutěž výše, jsme čekali mnohem, mnohem více.
60:00
Zápas byl velmi vyrovnaný, až v půlce 3. třetiny jsme si dali vlastní branku a následně soupeř navýšil vedení o 2 branky. Z naší strany disciplinovaný a soustředěný výkon, za který borcům děkuji. Bohužel 3 body nezískáváme. Děkujeme soupeři, rozhodčím, pořadatelce, divákům a posíláme srdečné pozdravy domů.
60:00
59:59
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Jiří Sedláček (6:3).
58:22
Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
50:03
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
49:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Jiří Sedláček (5:3).
46:19
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:53
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Jindra, asistoval Tomáš Kubek (4:3).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině DAČICE (5) LITOMYŠL (9)
40:00
35:07
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Matěj Stejskal, asistoval Ondřej Háp (3:3).
34:21
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Michal Obertan, asistoval Kryštof Kůs (3:2).
29:42
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
22:35
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
22:35
Vyloučen hráč Matěj Stejskal družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
22:18
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Petr Kuchta, asistoval Jan Haupt (2:2).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině DAČICE (6) - LITOMYŠL (11)
20:00
19:35
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Sláma, asistoval Daniel Holeček (2:1).
06:38
Vyloučen hráč Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
05:49
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Jiří Žák (1:1).
05:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Ondřej Vašek; hráči v poli: Petr Kuchta, Michal Háp, Štěpán Švec, Jan Haupt, Jiří Boštík
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Tomáš Kubek, Kryštof Kůs, Pavel Gellner, Michal Obertan, Petr Jindra