4:1
3:3
- : -

FC Bučis Team - FbŠ Bohemians B 9:7
10. Petr Haspeklo, 20. Michal Soukup, 31. Erik Papež, 32. Tomáš Mudra, 35. Tomáš Mudra, 37. Erik Papež, 42. Bruno Sandner, 45. Bruno Sandner, 45. Michal Soukup - 3. Ondřej Plecháč, 13. Kryštof Blažej, 18. Jan Harák, 29. Martin Boháč, 47. Martin Boháč, 57. Petr Hromádko, 60. Kryštof Blažej; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Hlinák 27 - Ondřej Štola 34; po třetinách: 2:3, 4:1, 3:3;
65:00
Komentář trenéra domácích: Utkání jsme od začátku podcenili.Soupeř nás potrápil zhuštěnou obranou a nebezpečnými brejky. Zlepšeným výkonem ve druhé třetině jsme utkaní překlopili na svojí stranu.Ve třetí třetině jsme si utkání opět zkomplikovali nedodržováním taktických pokynů. Komentář trenéra hostů : Děkujeme soupeři za zápas a za fair play gesto, které se v dnešní době již příliš nevidí. Hodně štěstí soupeři do play-off.
60:00
59:22
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Martin Boháč (9:7).
56:55
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Petr Červenka (9:6).
56:03
Timeout FC Bučis Team
48:59
Vyloučen hráč Petr Hromádko družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:15
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Boháč, asistoval Kryštof Blažej (9:5).
44:30
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Bruno Sandner (9:4).
44:17
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner, asistoval Michal Soukup (8:4).
41:48
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner, asistoval Antonín Šiška (7:4).
40:00
40:00
36:30
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Erik Papež, asistoval David Munk (6:4).
34:25
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra bez asistence (5:4).
31:02
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Tomáš Matoulek (4:4).
30:40
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Erik Papež, asistoval Jakub Vondruška (3:4).
28:56
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Boháč, asistoval Jakub Křivanec (2:4).
20:00
20:00
19:46
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Antonín Šiška (2:3).
17:55
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Petr Hromádko (1:3).
12:20
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Jan Harák (1:2).
10:51
Trestné střílení družstva FC Bučis Team neproměnil Michal Soukup.
09:15
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Petr Haspeklo bez asistence (1:1).
02:50
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Jakub Křivanec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Martin Boháč, Michal Křenek, Petr Hromádko, Tomáš Vostřel, Petr Červenka
00:00
Line-up domácích FC Bučis Team: brankář: Jan Hlinák; hráči v poli: Jakub Švelbl, Jan Štědrý, Tomáš Mudra, Tomáš Matoulek, Tomáš Vondruška