5:4
4:0
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Snipers Třebíč B 11:8
3. František Majvald, 19. Vojtěch Marek, 21. Jan Skalický, 22. Jakub Doleček, 24. David Derka, 32. František Majvald, 40. Matouš Hrdina, 41. František Majvald, 52. František Majvald, 60. Jan Skalický, 60. David Derka - 5. Ondřej Blažek, 13. Ondřej Blažek, 15. Ondřej Blažek, 18. Michal Kelbler, 27. Ondřej Blažek, 28. Filip Salák, 34. Ondřej Blažek, 36. Filip Salák; rozhodčí: Radek Hrdlička - Martin Preclík; vyloučení: 6:3; využití: 0:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Ondřej Vašátko 3, Dominik Moravec 15 - Jaroslav Kučera 29; po třetinách: 2:4, 5:4, 4:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Kellberka: Děkujeme domácím za pěknou hru. Škoda že jsme nevydrželi hrát naši hru až do konce, ale ani při všech svatých to nešlo, kdo to viděl pochopí.
59:59
Kometář trenéra domácích Adamce: Bláznivé utkání po všech směrech. Špatný vstup do utkání, hromada vyloučení a hrubé osobní chyby. Taková utkání trenérům způsobují infarkt. Kdo neviděl, neuvěří.
59:51
Vyloučen hráč Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost.
59:31
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil David Derka bez asistence (11:8).
59:11
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický z trestného střílení (10:8).
57:39
Timeout Snipers Třebíč B
52:18
Vyloučen hráč Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
51:41
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Vojtěch Marek (9:8).
51:21
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za držení.
50:02
Vyloučen hráč David Salák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za vražení zády.
43:58
40:43
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (8:8).
40:00
40:00
39:30
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Hrdina, asistoval Jiří Doleček (7:8).
35:03
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Filip Salák, asistoval Jiří Špinar (6:8).
34:11
Vyloučen hráč Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
33:19
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Jaroslav Kučera (6:7).
31:02
28:56
Vyloučen hráč Jiří Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
27:33
26:09
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Jakub Diviš (5:5).
25:41
Vyloučen hráč Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře.
24:29
Vyloučen hráč David Salák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře.
23:30
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil David Derka, asistoval Ondřej Pokorný (5:4).
21:42
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček bez asistence (4:4).
20:44
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Marek Švec (3:4).
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Moravec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
20:00
20:00
18:03
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Marek, asistoval Matouš Hrdina (2:4).
17:42
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler, asistoval David Salák (1:4).
14:40
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Michal Kelbler (1:3).
12:14
04:08
02:42
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jiří Skalický (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Jaroslav Kučera; hráči v poli: Jakub Diviš, Jiří Špinar, Michal Kelbler, Adam Benáček, Filip Salák
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Ondřej Vašátko; hráči v poli: Adam Gabris, František Majvald, Marek Švec, Ondřej Pokorný, Jan Skalický