1:2
2:5
0:0

SK Florbal Benešov - Panthers Praha B 8:9pn
6. Petr Tůma, 9. Petr Tůma, 12. Martin Jaeger, 13. Martin Jaeger, 18. Ladislav Vorel, 35. Petr Tůma, 43. Ondřej Bartůšek, 51. Ladislav Vorel - 14. Tomáš Mánek, 31. Lukáš Pokorný, 36. Štěpán Hanzl, 41. Kryštof Malý, 46. Lukáš Pokorný, 53. Jaroslav Janoušek, 54. Daniel Škvor, 60. Jaroslav Janoušek, N Jaroslav Janoušek; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Brož 9, Šimon Zídek 10 - Jan Kobza 31; po třetinách: 5:1, 1:2, 2:5, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč Jaroslav Janoušek a vstřelil rozhodující gól (8:9).

Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč Petr Tůma , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč Štěpán Hanzl a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč Ladislav Vorel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč Lukáš Pokorný , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely po třetí třetině 14:12.
65:00
Komentář trenéra hostí: Po průběhu první třetiny by nikdo jistě nečekal, že povezeme z Benešova dva body. Jako nejlepší hráče bych dnes vyhodnotil každého z našeho týmu.Děkujeme soupeři za zápas.
65:00
Komentář trenéra domácích: Zápas jsme si prohráli vlastním přístupem. Po první třetině jsme byli ukolíbáni výsledkem a zapomněli jsme hrát. Děkuji soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00
64:59
Prodloužení nezměnilo vyrovnané skóre.
64:10
Balón je více v držení hráčů z Benešova, ale sily jsou vyrovnané.
60:00
60:00
Střely celkem 39:27.
60:00
59:08
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Lukáš Pokorný (8:8).
58:17
Timeout Panthers Praha B
53:38
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Daniel Škvor, asistoval Tomáš Marhefka (8:7).
52:29
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Tomáš Mánek (8:6).
50:40
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval David Lukáš (8:5).
49:47
Benešov nevyužil přesilové hry a nezměnil skóre.
49:00
Vojtíšek zachránil Zídka a celý tým od gólu, přímo na brankové čáře!
47:19
Vyloučen hráč Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hrubost.
45:18
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Daniel Škvor (7:5).
42:46
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Bartůšek, asistoval Tomáš Pícha (7:4).
42:18
Panthers Benešovu nedají nic zadarmo! Pokorný vymetl v Zídkově bráně všechny pavouky!
41:43
Vachoušek minul prázdnou bránu!
40:35
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Kryštof Malý, asistoval Jaroslav Janoušek (6:4).
40:35
Než se Benešov stihl rozkoukat, tak Panthers vstřelili gól do prázdné brány!
40:00
40:00
Střely po druhé třetině 12:10.
40:00
35:09
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Jaroslav Janoušek (6:3).
34:08
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (6:2).
30:53
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:41
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jan Kobza (5:2).
30:41
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Zídek družstva SK Florbal Benešov
30:41
Brankář hostí se nedá zahanbit a vychytal všechny střely od Benešova.
27:40
Hýbkova střela skončila jen tak tak v rukou brankáře hostí!
26:12
Vorel trefuje tyč!
25:21
Brož opět podržel svůj tým a míček odráží maskou.
25:15
Hanzl přestřelil branku a domácí rozehrávají z rohu.
18:36
Hýbek suverénně prošel přes tři hráče, ale nezakončuje. Trefil brankáře do těla a ten rozehrává svým obráncům.
17:33
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Tůma (5:1).
13:48
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Štěpán Hanzl (4:1).
13:48
Panthers využili situace snižují gólový rozdíl.
12:39
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Marek Garreis (4:0).
12:39
Dvojice Jaeger a Garreis se rozhodla dnes být výraznými členy týmu. Jejich spolupráce přinesla své ovoce a další gól je na světě.
11:12
11:12
Garreis získal na půlce balónek, Jaeger si nabíhal na druhé lajně, dostál přesnou přihrávku a vstřeluje třetí gól zápasu.
08:37
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Miloš Vojtíšek (2:0).
08:37
Vojtíšek vybojoval balónek a přihrává před bránu připravenému Tůmovi a ten opět nezklamal a zvyšuje skóre.
05:32
05:32
Benešovský střelec, Tůma, otvírá skóre po přesné přihrávce od Vorla.
05:02
Jan Pavlíček trefuje tyč!
03:40
Panthers nevyužili standartky a nezměnili skóre.
03:01
Hanzl předvedl dobrou střelu, ale Brož podržel tým.
02:20
Hýbek střílí z půlky, ale trefuje brankáře.
02:00
Míček je držení domácích, ale zatím se nenaskytla dobrá gólová šance.
00:30
Počáteční buly vyhrává tým hostí, avšak Benešov ihned získal balónek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Tomáš Marhefka, Jaroslav Janoušek, Vojtěch Šafránek, Štěpán Hanzl, Lukáš Pokorný
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Miloš Vojtíšek, Petr Tůma, Marek Vachoušek, Ladislav Vorel