2:3
1:4
- : -

FbC Asper Šumperk - 1. FBK Eagles Orlová 3:8
28. Jiří Trávníček, 32. Lukáš Ďopan, 52. Jindřich Kamler - 4. Adam Kučera, 31. Martin Tököly, 32. Radek Jantoš, 34. Adam Kučera, 41. Tomáš Milerský, 47. Tomáš Milerský, 52. Radek Jantoš, 59. Robin Hudec; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 5 + Jindřich Kamler OS:6; využití: 0:1; diváků: 203; zásahy brankářů: Pavel Ceh 15, Antonín Byvan 5 - Michal Klučár 36; po třetinách: 0:1, 2:3, 1:4;
60:00
Střely ve 3. třetině: Domácí -19, Hosté- 8
60:00
59:59
Vyjádrření Hostí: Druhá půlka sezóny z naší strany total fantazie. Byli jsme uplně nejlepší ve všech týmových statistikách ze všech týmu naši ligy. Tým bojoval a rval každý zápas a urvali jsme pro Orlovou fantastický postup do play up, který jsme si zasloužili. Děkujem všem soupeřům z diveze, někteří pro nás byli těžký oříškem a zahráli zápasy velice dobře. Děkujeme šumperku za dnešní utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích OM: Gratulujeme soupeři k výhře.
59:56
Vyloučen hráč Lukáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře.
59:52
Vyloučen hráč Lukáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
59:32
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
58:35
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Robin Hudec bez asistence (3:8).
57:03
Domácí se v 6 snaží vstřelit gól.
56:51
Vyloučen hráč Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře.
54:27
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
51:57
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Lukáš Milerský (3:7).
51:42
Vyloučen hráč Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování.
51:42
Vyloučen hráč Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk - osobní trest.
51:21
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Michael Maus (3:6).
50:50
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
48:29
Tonda Byvan teď provedl famózní zákrok, rukou výtáhl z brány v podstatě jistý gól
46:24
Timeout FbC Asper Šumperk
46:24
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský z trestného střílení (2:6).
46:24
Střídání brankáře. Nový brankář Antonín Byvan družstva FbC Asper Šumperk
43:32
Domácí se snaží dostat zpět do hry a vstřelit góly, ale obrana i brankář Orlové jim to nedovolují.
40:47
A Orlová znovu skóruje po chybě obrany a umisťuje míček do pravého dolního růžku branky golmana Ceha.
40:46
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Jiří Šrámek (2:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Domácí 8, Hosté 12
40:00
38:31
Asper se snaží dorovnat, ale opět nemůže projít přes obranu hostů.
36:16
Asper v plném počtu.
34:16
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
33:39
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Tomáš Milerský (2:4).
31:47
Asper snižuje po kombinaci Mause a Ďopana, míček doskákal za záda brankáře hostů.
31:46
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval Michael Maus (2:3).
31:01
Orlová odskakuje do dvoubrankového vedení po trestném střílení.
31:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš z trestného střílení (1:3).
30:39
Orlová znovu navyšuje po chybě obrany domácích.
30:31
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly bez asistence (1:2).
29:04
Šumperští mohli jít do vedení, ale Mrázek netrefil prázdnou bránu.
27:56
Skóre je srovnáno ! Jiří Trávníček po výborné kombinaci s Ondřejem Mrázkem umisťuje míček za záda Michala Klučara.
27:55
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (1:1).
26:31
Pavel Ceh teď vyrazil další šanci Orlové maskou.
26:09
Domácí v plném počtu.
24:09
Vyloučen hráč Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
24:09
Orlová bude mít další přesilovou hru.
23:00
Šumperk je v plném počtu, ani jeden z týmů nedokázal využít přesilové hry.
21:00
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Domácí - 12, Hosté - 7
20:00
19:45
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
17:25
Domácím se stále nedaří prolomit obranu Hostů a skórovat.
16:03
Oba brankáři předvádí famózní zákroky a drží své týmy.
12:38
Asper měl nyní šanci skóre vyrovnat, Petr Matěj šel sám na bránkáře, ale trefil jen jeho pravou ruku.
10:00
Mámé tu už polovinu první třetiny a Orlová stále ničí každou šanci Asperu a udržuje si vedení.
08:32
Orlová výborně blokuje prozatím všechny střely Asperu.
03:41
První gól utkání si připisuje Orlová, Adam Kučera umístil bezchybně míček do pravého rohu za brankáře Ceha.
03:40
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Jan Lukáš (0:1).
03:13
Už od začátku oba týmy vstupují aktivně do utkání a bojují o každý míček.
01:04
Máme tu první akci ze strany domácích, Michal Vařeka mířil do pravého rohu brány hostů, ale minul.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Michal Klučár; hráči v poli: Jakub Závoda, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Radek Jantoš, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Pavel Ceh; hráči v poli: Jindřich Kamler, Štěpán Maixner, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš
00:00
Vítám vás u dnešního utkání mezi FbC Asper Šumperk a 1. FBK Eagles Orlová. Jedná se jednoznačně nejdůležitější utkání, které rozhodne, který z těchto týmů pujde do bitvy o postup do Národní ligy. Můžeme bezpochyby čekat utkání plné akce.